صفحه 73 از 158 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    ببخشید یه سوال از حضورتون دارم. من می خوام برای دانشگاه University of western stdney اقدام کنم اما تو قسمت Qualifications نوشته:

• a masters (honours) degree; or
    • a bachelor degree with honours class 1 or bachelor degree with honours class 2 division 1; or
    • qualifications from a university or other tertiary institution deemed by the Dean or Director, Research Institute to be equivalent to the requirements set out above

کسی می تونه توضیح بده دقیقا منظورشون چیه؟ و اینکه در اینجا Honour به چه معناست؟
    پیشاپیش از راهنمایی شما دوستان سپاسگزارم

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mrajab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یه سوال از حضورتون دارم. من می خوام برای دانشگاه University of western stdney اقدام کنم اما تو قسمت Qualifications نوشته:

• a masters (honours) degree; or
    • a bachelor degree with honours class 1 or bachelor degree with honours class 2 division 1; or
    • qualifications from a university or other tertiary institution deemed by the Dean or Director, Research Institute to be equivalent to the requirements set out above

کسی می تونه توضیح بده دقیقا منظورشون چیه؟ و اینکه در اینجا Honour به چه معناست؟
    پیشاپیش از راهنمایی شما دوستان سپاسگزارم
    Hi
    don't worry about that, those are educational classifications, If you have master degree in Iran , You can cover all of them
    go ahead
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biotechnology

سلام.میشه بگین برای رشته نوروساینس یا بیوتکنولوژی دارویی چه دانشگاهی شانس بالاتری برا بورس دکترا داره؟

Junior Member

سلام دوستان
    از دوست خوبم h_solimanineja ممنونم که راهنمایی فرمودند، سوال دیگه ای که دارم اینه که دوستان به نظرتون از الان می تونم برای اکتبر 2016 اقدام کنم؟ زود نیست؟ برای اسکالرشیپ نباید در هر سال برای همون سال اقدام کرد؟ از الان می تونم برای اسکالرشیپ اکتبر 2016 اقدام کنم؟
    ممنون از اطلاعات مفیدی که در اختیار می ذارید

Junior Member

سلام دوستان،
    من کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه هنر تهران با معدل کل 14.36 دارم. 10 سال سابقه کار حرفه ای در رشته خودم(معماری) و 6 سال تدریس در 4 دانشگاه. می خوام که دوباره در استرالیا مستر بخونم(by course) و البته در یکی از دانشگاه G8 .شانس گرفتن پذیرش و ویزا برای من چقدره؟ بورس هم نمی خوام، ولی هنوز آیلتس امتحان ندادم. ترجیحا الان اقدام کنم یا بعد از گرفتن نمره زبان؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mrajab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوال دیگه ای که دارم اینه که دوستان به نظرتون از الان می تونم برای اکتبر 2016 اقدام کنم؟ زود نیست؟ برای اسکالرشیپ نباید در هر سال برای همون سال اقدام کرد؟ از الان می تونم برای اسکالرشیپ اکتبر 2016 اقدام کنم؟
    ممنون از اطلاعات مفیدی که در اختیار می ذارید
    Hi
    No, You can apply for next two years, but at all depends to your university
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sashan نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه هنر تهران با معدل کل 14.36 دارم. 10 سال سابقه کار حرفه ای در رشته خودم(معماری) و 6 سال تدریس در 4 دانشگاه. می خوام که دوباره در استرالیا مستر بخونم(by course) و البته در یکی از دانشگاه G8 .شانس گرفتن پذیرش و ویزا برای من چقدره؟ بورس هم نمی خوام، ولی هنوز آیلتس امتحان ندادم. ترجیحا الان اقدام کنم یا بعد از گرفتن نمره زبان؟
    Hi,
    If you don't need scholarships it's OK
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi,
    If you don't need scholarships it's OK
    ممنونم. نه، نیازی ندارم.
    اما دو سوال دیگه:
    1- مقدار پولی که باید در حسابم باشه که حدودا 40 میلیون تومن هست، چه مدتی باید توی حساب باشه؟ چون من با این پول دارم کار می کنم و به نفعم هست که در گردش باشه.
    2- اگر آیلتس رو 5.5 - 5 بگیرم(فعلا) و توی فرصتی که برای اپلای دارم بخونم و حد نصاب رو بگیرم، آیا برای پذیرش مشکلی پیش پیاد؟
    ممنون از وقتی که میزارید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sashan نمایش پست ها
    ممنونم. نه، نیازی ندارم.
    اما دو سوال دیگه:
    1- مقدار پولی که باید در حسابم باشه که حدودا 40 میلیون تومن هست، چه مدتی باید توی حساب باشه؟ چون من با این پول دارم کار می کنم و به نفعم هست که در گردش باشه.
    2- اگر آیلتس رو 5.5 - 5 بگیرم(فعلا) و توی فرصتی که برای اپلای دارم بخونم و حد نصاب رو بگیرم، آیا برای پذیرش مشکلی پیش پیاد؟
    ممنون از وقتی که میزارید.
    Hi
    it needs a moment, you can put the whole money in your bank account and then take bank statment and move to another account
    2)it's OK
    آدمی به امید زنده است!

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

سلام دوستان،

من unconditional offer از دانشگاه سیدنی گرفته بودم و منتظر بودم که جوابه اسکالرشیپم بیاد که استادم امروز ایمیل زدو گفت تو تو پوله اسکالرشیپ نیستی به این خاطر که بعد از ددلاین اپلای کردی.

بماند که استادم گفته بود اول سپتامبره و منم دیگه چک نکردم و 31 جولای بود، اما به هر حال من 19 آگوست یعنی بعد از اون تاریخ ددلاین اپلای کردم.

با توجه به اینکه شانسه خوبی واسه اسکالرشیپ داشتم میخوام بدونم که کاری میشه کرد که منو تو پول قرار بدن؟
    کسی تجربه مشابه داشته؟
    و اینکه اگر نشد که واسه راند اول اسکالرشیپ بگیرم میتونم آفرم رو دیفر کنم به راند دوم و اون موقه واسه اسکالرشیپ راند دوم و برای ترم دوم اقدام کنم؟

سپاس،
    ویرایش توسط meysamr1 : October 7th, 2014 در ساعت 10:01 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)