صفحه 74 از 158 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من unconditional offer از دانشگاه سیدنی گرفته بودم و منتظر بودم که جوابه اسکالرشیپم بیاد که استادم امروز ایمیل زدو گفت تو تو پوله اسکالرشیپ نیستی به این خاطر که بعد از ددلاین اپلای کردی.

بماند که استادم گفته بود اول سپتامبره و منم دیگه چک نکردم و 31 جولای بود، اما به هر حال من 19 آگوست یعنی بعد از اون تاریخ ددلاین اپلای کردم.

با توجه به اینکه شانسه خوبی واسه اسکالرشیپ داشتم میخوام بدونم که کاری میشه کرد که منو تو پول قرار بدن؟
    کسی تجربه مشابه داشته؟
    و اینکه اگر نشد که واسه راند اول اسکالرشیپ بگیرم میتونم آفرم رو دیفر کنم به راند دوم و اون موقه واسه اسکالرشیپ راند دوم و برای ترم دوم اقدام کنم؟

سپاس،
    Hi
    Just differ u r offer to next term, and ask them about to put you on the second round of scholarship scheme
    take care...about this ask them about their policy..... on worse scenario you should reapply for next term ...plz check with RHD
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi
    Just differ u r offer to next term, and ask them about to put you on the second round of scholarship scheme
    take care...about this ask them about their policy..... on worse scenario you should reapply for next term ...plz check with RHD

Thanks for your answer,
    just one more thing .
    Consider that I have received IPRS from another university (let say Monash Uni) and started my program there. Meanwhile I have differed my offer in Uni of Sydney.

In case I get scholarship from Uni of Sydney for the next intake. Can I quit Monash Uni and start my program in Uni of Sydney with my new scholarship?

"? Actually my question is: " Is there any limitation for the number of scholarship someone gets yearly

Thanks

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    Thanks for your answer,
    just one more thing .
    Consider that I have received IPRS from another university (let say Monash Uni) and started my program there. Meanwhile I have differed my offer in Uni of Sydney.

In case I get scholarship from Uni of Sydney for the next intake. Can I quit Monash Uni and start my program in Uni of Sydney with my new scholarship?

"? Actually my question is: " Is there any limitation for the number of scholarship someone gets yearly

Thanks
    Yes, there is, there is electronic educational system in AUS and all universities are connected each other and If you pick up one scholarship all other offers automatically will be cancelled , and you need reapply for exchange student.....it is not good idea .... Monash is so nice and Melbourne is too
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام دوستان، من جواب اپلی ام برای مستر، هم از دانشگاه های شرقی و جنوب شرقی استرالیا اومده و هم از دانشگاه های غربی، اما واقعا موندم که کدوم رو انتخاب کنم،دلیل سردرگمیم هم اینه که از کسایی که داخل استرالیا مدتی زندگی کردن نظر خواستم، میگن اصلاااا سمت غرب نرو، برخی هم میگن اونجا جای پیشرفت و شغل و اینا زیاده، اگر کسی که تجربه داره تو این زمینه من رو راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوستان
    من کلا 40000 دلار پول دارم این مقدار پول برای خوندن مستر و زندگی یه ساله کافیه ؟ ( آخه شنیدم بعضی مسترها دو ساله هستش ! یعنی اگه مستر دوساله بگیرم باید بیخیال شم ؟ )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid1371 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کلا 40000 دلار پول دارم این مقدار پول برای خوندن مستر و زندگی یه ساله کافیه ؟ ( آخه شنیدم بعضی مسترها دو ساله هستش ! یعنی اگه مستر دوساله بگیرم باید بیخیال شم ؟ )
    Hi
    Yes, Australia is the most expensive country in the world..... you should pay 33000$ for tuition annually ! take care about money and finance! in addition you can work part time and earn money... this way assist you differently
    آدمی به امید زنده است!

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط emad70 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من جواب اپلی ام برای مستر، هم از دانشگاه های شرقی و جنوب شرقی استرالیا اومده و هم از دانشگاه های غربی، اما واقعا موندم که کدوم رو انتخاب کنم،دلیل سردرگمیم هم اینه که از کسایی که داخل استرالیا مدتی زندگی کردن نظر خواستم، میگن اصلاااا سمت غرب نرو، برخی هم میگن اونجا جای پیشرفت و شغل و اینا زیاده، اگر کسی که تجربه داره تو این زمینه من رو راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم.
    Hi
    Up to you.... East seems better to live.... but west may have better condition to find job on special areas like Mine and Petroleum..etc
    آدمی به امید زنده است!

سلام دوستان. بنده که مطالب (شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط ) را میدیدم خیلی تناقض را مشاهده کردم... مثلا دوستانی به دلایل تحریم های سازمان ملل که به ایرانیها فاند تعلق نمی گیره ريجكت شدن ، مثل: دانشگاه مرکزی کوینزلند - دانشگاه دیکن و تجربه خودم از RMITو...

Due to Government sanctions imposed on Iran, it has become almost impossible to allow Iranian students to do a PhD in Australia.

ولی چطور برخی ها حتی فاند هم حتی از سه جا گرفتن؟؟؟حتی از همین دیکن که بقیه ريجكت شدن با دلیل تحریم ها!!!!!
    کی راست میگه؟؟؟؟؟؟؟؟

الان اوضاع و احوال از این لحاظ در دانشگاه های استرالیا واقعا چطوره؟ یعنی الان مشخصه تو کدوم دانشگاه ها این روند هست برای پذیرش با فاند؟ یا اینکه شانسیه یا اینکه کلا بیخیال شیم؟لطفا مر از سردرگمی نجات دهید...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2 نمایش پست ها
    سلام دوستان. بنده که مطالب (شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط ) را میدیدم خیلی تناقض را مشاهده کردم... مثلا دوستانی به دلایل تحریم های سازمان ملل که به ایرانیها فاند تعلق نمی گیره ريجكت شدن ، مثل: دانشگاه مرکزی کوینزلند - دانشگاه دیکن و تجربه خودم از RMITو...

Due to Government sanctions imposed on Iran, it has become almost impossible to allow Iranian students to do a PhD in Australia.

ولی چطور برخی ها حتی فاند هم حتی از سه جا گرفتن؟؟؟حتی از همین دیکن که بقیه ريجكت شدن با دلیل تحریم ها!!!!!
    کی راست میگه؟؟؟؟؟؟؟؟

الان اوضاع و احوال از این لحاظ در دانشگاه های استرالیا واقعا چطوره؟ یعنی الان مشخصه تو کدوم دانشگاه ها این روند هست برای پذیرش با فاند؟ یا اینکه شانسیه یا اینکه کلا بیخیال شیم؟لطفا مر از سردرگمی نجات دهید...
    دوست عزیز همه دارن راست میگن. کیس به کیس فرق میکنه. این که ریجکت میکنن فقط به خاطر ایرانی بودن نیست...به خاطر رشته و مخصوصا پروپوزال هست...برخی موارد هم خیلی شانسیه
    شما تلاشتو بکن برای دانشگاهی که استاد پیدا کردی با هر رزومه ای هم که داری اپلی کن...اصلا قابل پیش بینی نیست..ممکنه کسی با یک رزومه خوب ریجکت بشه و کسی ضعیف تر (از لحاظ ما) بورس بگیره...این قدر عوامل مختلف که دست ما هم نیست تاثیر گذاره که فقط اسمش رو میشه گذاشت شانس
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

تو سایت آدلاید رایتینگ رو 6.5 زده. من اورال 6.5 دارم اما رایتینگم 6. آیا نیازی هست دوباره امتحان بدم؟ مرسی
    mamrez

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)