صفحه 78 از 158 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

با ايلتس جنرال ٦.٥ و در صورتى كه فوق ليسانس كاملن به زبان انكليسى كزرونده شده باشه ، ايا باز هم نياز به ايلتس ٦.٥ اكادميك هست برا ادامه تحصيل در استراليا؟

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_fa نمایش پست ها
    با ايلتس جنرال ٦.٥ و در صورتى كه فوق ليسانس كاملن به زبان انكليسى كزرونده شده باشه ، ايا باز هم نياز به ايلتس ٦.٥ اكادميك هست برا ادامه تحصيل در استراليا؟
    در قسمت English requirement دانشگاه مورد نظر چک کنید. اکثر دانشگاه ها تحصیل یه زبان انگلیسی رو قبول میکنن و نیازی به ایلتس مجدد نیست.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_fa نمایش پست ها
    بله. آیلتس شما تا زمانی که آکادمیک نباشه به درد اونا نمیخوره. البته منم همین کارو کردم در حالیکه ارشدمو تو اروپا به زبان انگلیسی گذروندم و همشون ازم آیلتس خواستن مخصوصا G8 ها. البته بدون آیلتس 6.5 میتونین ادمیشن بگیرید اما اسکالرشیپ نه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

با سلام
    من لیسانس برق- الکترونیک دارم با معدل 17.5 از دانشگاه دولتی. ta خیلی از درسا هم بودم. با خیلی از نرم افزار های رشتمونم اشنایی دارم تو بعضی هاشونم قوی.
    برا سال بعد میخوام درخواست بدم.
    میخوام از همین الان شروع کنم رزومه ام و قوی کنم برا سال بعد./
    اگه میشه لطف کنید بگید چی کارایی باید بکنم . چی رو باید به رزومه ام اضافه کنم .. در کل چیکارا میتونم بکنم؟؟؟
    اگه بخوام دوباره برا لیسانس بخونم باید چیکار کنم .

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan44 نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس برق- الکترونیک دارم با معدل 17.5 از دانشگاه دولتی. ta خیلی از درسا هم بودم. با خیلی از نرم افزار های رشتمونم اشنایی دارم تو بعضی هاشونم قوی.
    برا سال بعد میخوام درخواست بدم.
    میخوام از همین الان شروع کنم رزومه ام و قوی کنم برا سال بعد./
    اگه میشه لطف کنید بگید چی کارایی باید بکنم . چی رو باید به رزومه ام اضافه کنم .. در کل چیکارا میتونم بکنم؟؟؟
    اگه بخوام دوباره برا لیسانس بخونم باید چیکار کنم .
    Hi
    keep u r average as much higher... publish papers if u can, increase your social motivation, somethings like these
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi
    keep u r average as much higher... publish papers if u can, increase your social motivation, somethings like these
    سلام
    مقاله ای که میدم حتما باید در حد isi و ieee باشه . برا کنفرانسی ها ارزش قائل ان؟؟
    اگه بخووام برا کارشناسی اقدام کنم چجوریه؟؟
    میشه اونجا دخل و خرج ودمو جمع و جور کنم؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام
    مقاله ای که میدم حتما باید در حد isi و ieee باشه . برا کنفرانسی ها ارزش قائل ان؟؟
    اگه بخووام برا کارشناسی اقدام کنم چجوریه؟؟
    میشه اونجا دخل و خرج ودمو جمع و جور کنم؟؟؟
    HI
    yes, ISI is required and other papers have positive effect
    B.Cs is easy but it u should spend 30000$ each year .... if u have..no worries
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

با سلام
    ممنون میشم بفرمایید:
    1. آیا امکان گرفتن پذیرش با بورس در مقطع دکترای مکانیک در دانشگاههای استرالیا بخصوص شهر ملبورن در سال 2016 با شرایط ذیل امکان پذیر میباشد؟
    2. بهترین زمان برای اپلای چه زمانی است ؟ من تا پایان تابستان( 2015)94 فارغ التحصیل میشم آیا میتوانم برای کمترین اتلاف وقت قبل از دریافت مدرک اپلای کنم و برای صدور ویزا اقدام کنم ؟
    3.ضمنا برای ویزای skill work هم اقدام نموده ام بخاطر طولانی بودن پروسه میخواهم با ویزای دانشجویی سریعتر وارد استرالیا بشوم آیا این مسیله در خصوص صدور ویزای دانشجویی اختلال ایجاد نمی کند؟

- فارغ التحصیل رشته فیزیک دانشگاه آزاد واحد مرکز تهران با معدل 13.57 در سال 1380
    -در حال حاضر دانشجوی ترم سوم ارشد مکانیک دانشگاه استانبول ایدین ترکیه معدل تا حالا 3.89
    -یک مقاله ISI پابلیش شده و مقاله دوم را هم تا ده روز دیگه سابمیت میکنم.
    -تاریخ امتحان آیلتس 20 دسامبر
    - ده سال سابقه طراحی ومهندسی به همراه بیمه وگزارش سمت

زمان برای من بسیار مهم است چون اقامت من در کشور ترکیه تا پایان نوامبر 2015 به اتمام میرسد و تمدید اقامت برای من وفرزند و همسرم منوط به شروع دکترا در اینجا میباشد.

با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    HI
    yes, ISI is required and other papers have positive effect
    B.Cs is easy but it u should spend 30000$ each year .... if u have..no worries
    سلام
    30000 دلار؟؟ فقط برا شهریه ؟؟برا لیسانسش چجوریه؟؟
    اگه اینه پ این همه میگن استرالیا استرالیا چجوریه؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام
    30000 دلار؟؟ فقط برا شهریه ؟؟برا لیسانسش چجوریه؟؟
    اگه اینه پ این همه میگن استرالیا استرالیا چجوریه؟
    HI
    yes, tuition is about 30000$ per year and you will need extra 15000$ for living in one year=45000$a
    what do you mean Australia Australia? hum
    آدمی به امید زنده است!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)