صفحه 82 از 158 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Banned

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

[QUOTE=alaghayush;1846688]سلام دوستان ، یه سوال داشتم .
    من پروسه اپلی رو شروع کردم و دارم با استاد ها سر پروپوزال صحبت می کنم ، تاریخ فارغ لتحصیلی ام هم تو تیر هست و فقط باید تز رو دفاع کنم اون موقع.
    آیا بدون داشتن مدرک نهایی و پاس کردن تز می تونم اپلای کنم واسه خود دانشگاه و اسکولار شیپ و پذیزش ام بگیرم ،با همین ریز نمرات یا نه؟(و تو تابستون دانشنامه و این ها رو بهشوم براشون بفرستم -وقتی که حاضر شد-)
    مرسی[/
    QUOTE]
    با سلام
    تا جاي كه من ميدونم شما بايد ريز نمرات رو بفرستيد البته بايد همه درسها ازجمله پايان نامه هم ذكر شده باشه. باز هم براي اطمينان از دانشگاه سوال كنيد. اين بهترين را براي كسب اطمينان است

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

شما بایستی 3 یا 4 مقاله چاپ کنید... هر دو معدل شما پایین هست.... داشتن مقاله در بورسیه استرالیا از اهیمت بالایی برخوردار هست و اکثر دانشگاه ها این مورد را در نظر میگیرن و عملا بدون مقاله شانس بالایی ندارید... اگر فرصت ندارید میتونید با جی ار ای بالا و زبان بالا امریکا بورس بشید و معدل را هم کاور کنید... استرالیا ریسرچ بیس هست و مقاله براش مهمه.... زبان هم فقط در حد پاس شدن براشون کافی هست و امتیاز نداره
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash66_2m نمایش پست ها
    سلام
    با این شرایط میشه پذیرش با فاند - بورس اینا گرفت؟
    لیسانس عمران 13.67
    فوق سازه 15
    سابقه کار 2 سال مرتبط
    مقاله چقدر لازمه؟ اینو میتونم جور کنم
    زبان فعلا ندارم اینم میتونم حداقل رو بیارم
    این معدلم گیر نباشه
    با تشکر

Junior Member

سلام

این دانشگاههای استرالیا که میگن باید رتبه اول یا ۱۰ درصد اول باشی، صحت این اطلاعات رو چطور تحقیق میکنن؟
    دانشگاههای ایران معمولا همچین گواهی رو نمیدن (فقط گواهی رتبه اولی یا سه نفر اول رو میدن). خوب پس چطور باید براشون ثابت کنیم که نفر چندمیم؟

ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

از ریکامندیشنی که استاد ها برات پر میکنند..
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadian نمایش پست ها
    سلام

این دانشگاههای استرالیا که میگن باید رتبه اول یا ۱۰ درصد اول باشی، صحت این اطلاعات رو چطور تحقیق میکنن؟
    دانشگاههای ایران معمولا همچین گواهی رو نمیدن (فقط گواهی رتبه اولی یا سه نفر اول رو میدن). خوب پس چطور باید براشون ثابت کنیم که نفر چندمیم؟

ممنون

سلام
    چجوری میشه تو دانشگاه های استرالیا اپلای کرد؟
    کسی می تونه خلاصه مطالب را بگه؟ (البته اگه این پلیس های سایت نپرن زودی این مطلبو حذف کنن )

Junior Member

سلام. با شرایط زیر چقدر امید به گرفتن پذیرش با اسکالر شیپ برای دکتری میشه داشت؟
    معدل مهندسی مکانیک: 17.36 (نفر دوم)
    ارشد: 17.88
    1 مقاله ISI و یک کنفرانس داخلی و یک خارجی
    تافل 99

من تا کی وقت دارم برای راند دوم (سپتامبر) استاد پیدا کنم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

یه استاد پیدا کن تو هر دانشگاه... پروپوزال بده... مدارک مورد نیاز را اماده کن.... انلاین اپلای کن مجانی... منتظر بورس یا ریجکت باش... ویزا اپلای کن بعد از بورس... تو سایت برو کامل توضیح داده... اپلیکشن فی هم ندارند جز یکی دو مورد..
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام
    چجوری میشه تو دانشگاه های استرالیا اپلای کرد؟
    کسی می تونه خلاصه مطالب را بگه؟ (البته اگه این پلیس های سایت نپرن زودی این مطلبو حذف کنن )

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

حالا وقت زیاد دارید... از اخر جولای شروع میشه اپلیکیشن تا اخر اکتبر... تا جولای وقت داری پس.... شانست هم خوبه بخصوص برای UNSW و ملبورن و QUT استرالیا (FLINDERS اپلای نکن شانس نداری اصلا).........اوتاگو و کانتمبری نیوزیلند
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshaaaad نمایش پست ها
    سلام. با شرایط زیر چقدر امید به گرفتن پذیرش با اسکالر شیپ برای دکتری میشه داشت؟
    معدل مهندسی مکانیک: 17.36 (نفر دوم)
    ارشد: 17.88
    1 مقاله ISI و یک کنفرانس داخلی و یک خارجی
    تافل 99

من تا کی وقت دارم برای راند دوم (سپتامبر) استاد پیدا کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    حالا وقت زیاد دارید... از اخر جولای شروع میشه اپلیکیشن تا اخر اکتبر... تا جولای وقت داری پس.... شانست هم خوبه بخصوص برای UNSW و ملبورن و QUT استرالیا (FLINDERS اپلای نکن شانس نداری اصلا).........اوتاگو و کانتمبری نیوزیلند
    خیلی ممنون از پاسختون.
    1. فکر کنم این زمانی را که اعلام کردین برای راند اول بود درسته؟ من برای راند دوم که حدودا از اول سپتامبر شروع میشه میخوام اقدام کنم.
    2. آیا پذیرش با اسکالر شیپ گرفتن در راند دوم شانس خیلی کمتره راند اوله؟ من خودم فک میکنم چون راند دوم اونها معادل راند اول آمریکا، کانادا، ایران و خیلی کشورای دیگه هست، متقاضیان خیلی بیشتره و از طرف دیگه راند اصلی خود استرالیا هم نیست.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

1) نه بعضی دانشگاه ها مثل دیکین اتفاقا اخرین مهلت اپلای همین 31 جولای هست و شما باید مثلا توی جون درخواست بدید... به ندرت دانشگاه هاش 2 رانده هستند.. مثل گریفیس... ملبورن... UNSW شما برو تک تک سایتا و همرو جک کن...

2) راند اصلی همه دانشگاه ها توی همین فاصله زمانی هست ... دانشگاه دیکین فقط یک راند داره و فوریه شروع میشه تا اخر جولای... بقیشون همون فاصله زمانی هست که گفتم...
    راند اصلی شانس بورس بالا تر هست چون میتونی برای دانشگاه های بیشتری اپلای کنی... و تعداد اپلیکنت ها بین دانشگاه های مختلف تقسیم میشه... اما راند فرعی یک تعداد محدودتری بورس میدن و اپلیکنت زیاد...

شما اگر مدارکت اماده هست برای راند دوم هم اپلای کن... وگرنه همون راند اصلی که پارسال همه اپلای کردن 2014 و نتایج اومده برای بیشتر بچه ها... فقط دیکین سیستمش فرق داره طول میکشه تا جواب بعضی هارو بده... ازجمله خود من! اما یادت باشه استرالیا خیلی راحت نیست بورس شدن... رزومه قوی میخواد حتما... نتایج بورسیه سال 2014 را چک کن http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?52944
    ای اس ای حتما بده باز... با یکی لب مرز هستی... هرچند معدلت خوب هست.. اما درخواست کننده زیاده... مثلا سالی 400 500 تا درخواست داره حداقل یک دانشگاه مثل دیکین که جزو G8 هم نیست اما دانشگاه خوبی هست داره... دیگه دانشگاه های بهتر را خودت حسابشو بکن... طوری که هر استاد با 3 یا 4 نفر درخواست میده و شاید اپشن چندم یک استاد شما باشی! زیاد به به به و چه چه استاد ها گوش ندید و زیاد اپلای کنید... هندی ها و چینی ها کم نیستند
    بعضی دانشگاه ها هم مثل QUT حتما باید از طریق ایجنت اپلای کنی وگرنه درنظر نمیگرنت برای بورس... خودم تجربش کردم اینو..

نقل قول نوشته اصلی توسط farshaaaad نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون.
    1. فکر کنم .
    ویرایش توسط hamed_golden7 : January 3rd, 2015 در ساعت 08:53 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)