صفحه 85 از 158 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام بر همه دوستان، مخصوصا Hamed_Golden عزیز که اطلاعات خودش را با کمال میل در اختیار دیگران قرار میده و خیلی کامل همه را راهنمایی میکنه.
    من طبق نتیجه ای که از ایمیل های کانادا گرفته بودم، دیروز به 3 استاد از یک دیپارتمان UNSW ایمیل زدم و بر خلاف کانادا که همه جواب نمیدن، دو تاشون جواب داد و یکیشون هم روی ایمیل اتوماتیک نوشته بود تا 22 مرخصی هستم و بعدا جواب میدم!
    اولیش نوشته:
    Thank you for your application. I would encourage to apply online through the website of UNSW's Graduate Research School. You can use this e-mail as the evidence of my agreement to act as your potential supervisor. You need to prepare a research proposal in the area of mechanics characterisation of polymers. Before the application, however, you need to have a valid English test result at the level required by UNSW.

Kind regards

و دومی:

Dear Sir

Thank you for your email enquiring about possible PhD positions under my supervision. You should apply for an international student scholarship, please see:

http://research.unsw.edu.au/postgrad...h-scholarships

The required GPA should be close to 17/20 or 3.7/4 from a top ranked university, which is extremely competitive. If you have a good Master’s degree and publications this will also help. I can help you with a topic if you want to apply..
    Regards

فکر میکنم دومی تمپلیت باشه چون من معدلم و رزومم را براش فراستادم ولی بازم نوشته که معدلت باید ... باشه و ....
    اول میخوام بدونم که امیدی به حمایت این دو استا هست؟
    دوم اینکه جواب کدومشون را بدم و در مورد پروپوزال ازشون چی بخوام؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

من فکر میکنم که شما از اولی جواب بهتری بتونید بگیرید. چون حتی در مورد عنوان پروپوزال هم راهنمایی کرده. کلا راهنمایی های بیشتری کرده...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    خدمت شما عرض کنم که اینطوری که شما شرح دادید فقط افر ادمیشن به شما دادن... دانشگاه های اندکی در استرالیا هستند که سر زبان راه میان برای بورسیه دادن... یعنی به شما افر بورس میدن همراه با کاندیشنال زبان... که فکر میکنم سیدنی هم راه نیاد چون کسی را حداقل در این سایت ندیدم بگه افز بورس گرفته از سیدنی بصورت کاندیشنال... به شما هم فعلا افر ادمیشن دادن... کلا وقتی از یک حدی بهتر باشید بهتون افر بدون بورس را میدن و مدت محدودی (شاید زیر یک ماه) به شما فرصت میدن تا شرایط را ارضا کنی وگرنه توی بورس هم شرکت نمیدن شمارو... این کورس زبان را هم شما حتی اگر ایلتس هم نداشته باشید بهتون پیشنهاد میدن... چون کل هزینه تحصیل و دوره زبان با خودتون هست و خیلی هم استقبا ل میشه از این نوع دانشجو ها ...
    برای UNSW امکان ویو زبان بود و اگر UNSW بودید با این نمره زبان احتمال داشت همکاری کنند... سیدنی را مطمن نیستم... شما به استادت بگو میخوام درخواست ویو زبان بدم و ساپورت کن من را.... چون حتما ایشون باید موافقت کنه با شرایط فعلی شما.... یک نامه بنویس برای ریس ادمیژن دانشگاه و بگو توی مقالات نویسنده مسئول یا اول بودم (اگر بودی البته!!!!) و زمان کافی برای امتحان مجدد ندارم ... یکی دو نفر از نویسندگان مثل استاد راهنمای مسترت هم توی یک نامه جدا این را تایید کنند و به مقالات استناد کنند... انشالله درست میشه... بعد تازه این میشه افر ادمیژن Unconditional و بعدش تازه برای بورس شمارو شرکت میدن...... در غیر این صورت بعید میدونم شمارو بررسی کنند برای بورس.... چون مینیمم زبان براشون مهم هست...
    در مورد مدرک تحصیلی هم شما اسکن فرستادی.... اگر کسی با فوتوشاپ براتون درست کنه شما قبول میکنی این را؟!!!!! کلا دانشگاه ها اینطوری هست دیگه بعد از افر شما باید هارد کپی بفرستی... بهشون بگو بعد از اینکه افر بورس را دادید قبل از صدور COE که برای ویزا لازم هست... این هارد کپی را ارسال میکنی براشون.... اگرم با پول میخوای بری که هارد کپی را بفرست الان تا COE بهت بدن واسه ویزا هم مشکلی نداری اصلا و هیچ مدرک زبانی برای دکتری نمیخواد اداره مهاجرت..
    مقاله هم سابمیت بوده و امتیازی نداشته برای شما... اکسپت نمره داره یا انلاین شده.... اگرم خیلی محتاط هستی ابدیت رزومه را بفرست براشون....... اما فرقی نداره کلا چون امتیازی نداره براتون...
    اگرم درخواست ویو زبان را قبول کردن و گفتم کاندیشنال بورس میدیم میتونی توی کلاس های زبان شرکت کنی و توی این مدت که میخواد ویزا بیاد ایلتس هم بدی که دیگه کلاس نخواد بری بعدا...
    مذاکره کن باهاشون انشاالله راه بیان چون نمره اسپیکنیگ و رایتینگ براشون مهمتر هست و شاید بشه بیخیال این ریدینگ بشن...
    یک موضوع دیگه اینکه تیم ادمیژن و تیم بورس جدا هستند و تا ادمیژن نگیرید و کوالیفای نباشید برای بورس برسی نمیکنند اکثر دانشگاه ها ...... شما باید این تیم ادمیژن را هر چه سریعتر راضی کنید که زبانتون قوی هست و میتونید از پس یک ریسرچ قوی در یک دانشکاه خوب بر بیاید... اگرم خیلی سخت گیر باشن مثل ملبورن که افر دوستم را رد کردن... متاسفانه بررسی نمشیه برای بورس...
    نقل قول نوشته اصلی توسط solmazpour نمایش پست ها
    سلام دوستان.....
    ویرایش توسط hamed_golden7 : January 13th, 2015 در ساعت 10:00 PM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

خواهش میکنم عزیزم... دعا کن منم ویزا بگیرم
    استاد اول من فکر میکنم شرقی بوده.... اگر درست حدس زده باشم... از روی ایمیل میتونم متوجه بشم! که نوشته این را...
    استاد اول براش زمینه کاری خیلی مهم هست و رزومه شما را چک کرده و میشه بیشتر روش حساب کرد... استاد دوم مشخص هست دانشجوهای زیادی را Welcome میگه و حتی اسم شمارو قید نکرده و چک نکرده رزومه شمارو... این دانشگاه اگر معدلت زیر 17 هست و مقالا ISI حداقل 2 تا نداری و دانشگاه دولتی هم نبودی اصلا روش حساب نکن.... خیلی سخت گیر هست این دانشگاه و مصاحبه هم دارند ... من افر گرفتم ازشون اما توب اپریل جواب بورسم میاد.... مقطع ارشد هم براشون مهم تر هست.... به هر حال بهش بگو ساپورت قوی اگر میدی من با این دانشگاه اپلای کنم... کلاس الکی هست اما خوبه کلا که نری الویت چندم استاد بشی!!!! پروپوزال هم دست شما هست کاملا و استاد ویرایش میکنه.... اون کامنت قبلی من را بخون برای پروپوزال نوشتن دقیق
    کلا خوب سرچ کن و بعد انتخاب کن استاد را عجله نکن اصلا ... استاد های زیادی جواب میدن استرالیا اگر رزومه کسی قوی باشه... ددلاین را هم چک کن و کاراتو جلو ببر.... استرالیایی ها خیلی خوش حال هستند و زیاد مرخصی میفرستند ومیرند...
    یا حق
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshaaaad نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان، مخصوصا Hamed_Golden عزیز که اطلاعات خودش را با کمال میل در اختیار دیگران قرار میده و خیلی کامل.....
    ویرایش توسط hamed_golden7 : January 13th, 2015 در ساعت 10:00 PM

Junior Member

[QUOTE=hamed_golden7;1860202]با سلام خدمت شما دوست عزیز
    خدمت شما عرض کنم که اینطوری که شما شرح دادید فقط افر ادمیشن به شما دادن...

سلام و درود بر شما
    خیلی خیلی خیلی هم از جواب های کامل شما و از وقتی که میذارید ممنونم
    بخش اصلی متن آفر هست... ادمیشن آفر هست... الان منظورشون اینه که اون یه اسکیل قابل قبول نیس در زبان؟؟؟

Please take the time to read important information about your course and the associated conditions on
    the following pages.
    Your next step is to meet the conditions of your offer. To do this, log into your Sydney Student portal at
    https://sydneystudent.sydney.edu.au/. Select 'Manage documents' and upload any documents requested
    in the conditions below.
    You will also be required to pay for your Overseas Student Health Cover (OSHC) at the time of accepting
    your offer if you choose to take out health cover with the University's provider. Please note that the
    OSHC amount quoted above is an indicative amount based on coverage of a single person. This amount
    may change if you elect to amend the type of cover and a final quote will be calculated when you accept
    this offer.
    The fees provided above are indicative, based on enrolment as a full-time student or equivalent in the
    current year.
    English language requirements for admission
    The University requires a specified level of English language competency for each course of study. The
    levels required for your courses are set out in the University's English language requirements at
    sydney.edu.au/pg-int-english. If you have not already done so, it is a standing condition of your offer that
    you meet these requirements for your first course prior to commencement.
    Offer conditions
    Please provide supporting documentation to the University as outlined in this conditional offer.
    Provide evidence that you have met the University of Sydney's English language proficiency
    requirements such as a scanned copy of your IELTS or TOEFL test results. The University of
    Sydney's Centre for English Teaching (CET) offers programs in English language. If you would like
    further information please visit the website at http://sydney.edu.au/cet/
    Provide evidence of your degree, such as a copy of your testamur (degree certificate) and
    transcript.
    To finalise the assessment of your application and to provide you with an unconditional offer to this
    course if eligible, you are required to provide the outstanding document(s) listed on this offer. Your
    enrolment will be delayed if you fail to complete the above process.
    Once that process is complete, we will ask you to accept an unconditional offer, and after you have
    made an initial payment, we will send to you necessary documents that allow you to apply for your
    Australian student visa.
    This Conditional offer will remain valid for as long as there are places available in the course.
    FURTHER INFORMATIONYou will be required in your first semester of entry to attend the compulsory
    one day Research Methods Induction / Research Methods Workshop. Further information can be found at
    Page 2 of 4
    http://sydney.edu.au/engineering/fut...shtml#research
    You will also be required to submit an Annual Progress Report (APR) to meet probation demonstrating
    satisfactory progress in your candidature which will include the compulsory attendance at the one day
    Research Methods Induction and one day Research Methods Workshop, evidence of a draft research
    proposal and a completed satisfactory Literature Review.
    Supporting documents
    The University of Sydney accepts scanned documents submitted online in support of applications for
    admission to courses of study. All supporting documents must be true and complete records. You should
    be prepared to provide original documents or original certified copies of supporting documents upon
    request at any time.
    Documents submitted in a language other than English must be accompanied by a complete English
    translation. The University accepts translations to English made by an accredited translator with a
    government body, the Registrar of the issuing institution or, for international applicants, registered
    University of Sydney education Agents who are designated translators. Applicants from the Peoples'
    Republic of China may have their academic transcripts referred to the Ministry of Education's China
    Academic Degrees and Graduate Education Development Centre (CDGDC) for authentication.
    Please note that detailed checking of supporting documents is an inherent element of our admissions
    process and may involve contacting the original issuing authority, relevant tertiary admissions centre,
    organisation, or individual, as required, to verify documents. A failure to provide documents on request,
    or the discovery of either fraudulent documents or a misrepresentation of true circumstances in
    association with your application, may lead to the rejection of your application for admission, the
    withdrawal of your offer, or the cancellation of your enrolment.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اره این افر ادمیژن کاندیشنال روی مدرک زبان هست ... کارهای که گفتم را دنبال کنید تا برا بورس هم در نظر بگیرند...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    خواهش میکنم عزیزم... دعا کن منم ویزا بگیرم
    استاد اول من فکر میکنم شرقی بوده.... اگر درست حدس زده باشم... از روی ایمیل میتونم متوجه بشم! که نوشته این را...
    من رزومم را یک بار گذاشتم. شرایطی را که گفتید دارم ولی مقاله ژورنالی فقط یکی دارم و کنفرانسی هم یکی داخلی و خارجی. پس به نظرتون وقتم را روی پروپوزال دادن این دانشگاه نگذارم؟
    نوشتن یک پروپوزال خوب حدودا چقدر وقت ازم میگیره؟
    الان من جواب این ایمیل را چی بدم؟ به نظرتون عنوان کلی ای که استاد اول داده برای نوشتن یک پروپوزال کافیه یا ازش توضیح بیشتری بخوام ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سخت نگیر... ببین زمینه کاری استاد چیه در اون مورد بده یک موضوع کلی...
    هرجا اوکی دادن اپلای کن... مجانیه دیگه.. منظورم حساب کردن روی شانسات بود... واسه فلیندرز اصلا اپلای نکن...
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshaaaad نمایش پست ها
    من رزومم را یک بار براتون گذاشتم. شرایطی را که گفتید دارم ولی مقاله ژورنالی فقط یکی دارم و کنفرانسی هم یکی داخلی و خارجی. پس به نظرتون وقتم را روی پروپوزال دادن این دانشگاه نگذارم؟
    نوشتن یک پروپوزال خوب حدودا چقدر وقت ازم میگیره؟
    الان من جواب این ایمیل را چی بدم؟ به نظرتون عنوان کلی ای که استاد اول داده برای نوشتن یک پروپوزال کافیه یا ازش توضیح بیشتری بخوام ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوالی دارم. برای گرفتن پذیرش از دانشگاه سیدنی از من Research Interest خاستند. میخام بدونم که نامه Research Interest با proposal چه فرقی داره
    برای نوشتن نامه Research Interest چه مواردی باید در نظر گرفته بشه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

کی از شما چنین چیزی خواسته؟ یک پروپوزال فقط باید تعریف کرد دیگه! شاید استادتون گفته زمنیه مورد علاقه شما چی هست... برای بورسیه دکتری منظورشماست دیگه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط MONA256 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی دارم. برای گرفتن پذیرش از دانشگاه سیدنی از من Research Interest خاستند. میخام بدونم که نامه Research Interest با proposal چه فرقی داره
    برای نوشتن نامه Research Interest چه مواردی باید در نظر گرفته بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)