صفحه 86 از 158 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    کی از شما چنین چیزی خواسته؟ یک پروپوزال فقط باید تعریف کرد دیگه! شاید استادتون گفته زمنیه مورد علاقه شما چی هست... برای بورسیه دکتری منظورشماست دیگه؟
    بله برای مقطع دکترا. توی سایت دانشگاه سیدنی قسمت find a research supervisor چند تا پروژه معرفی شده من خاستم که اپلای کنم ولی دیدم که علاوه بر cv و ریزنمرات یک نامه Research interest هم لازمه. اینو استادم نخاسته چون من هنوز در این دانشگاه supervisor پیدا نکردم. میشه راهنمایی کنید که چطور باید اینو بنویسم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ضمنا حدود 1 ماه پیش توی دانشگاه southern cross university هم یه supervisor پیدا کردم اون به من یه طرحی پیشنهاد داد و منم پروپوزال دادم و اپلای کردم. البته این استاد همون اول به من گفت که فعلا fund نداره و برای هزینه ها باید self funded یا internatioanl funded اقدام کنم. دیروز از طرف اون استاد یه ایمیل اومد که پروپوزالم یه کم مختصره. این متن کامل ایمیلشه:
    Your proposal is too brief for the DOR to understand what it is you are trying to do and whether there is sufficient expertise to provide suitable supervision.
    You need more detail, particularly on S isotopes how they are incorporated into the sediments etc. particularly in organic-rich environments such as mangrove forests. I have attached a Sulphur isotope
    proposal that I made some years ago to not only look at mangrove but sandblast, and comparing different latitudes.
    You should update this with more recent publications​, but it provides some of the basis that you need for the work, and implant relevant components in your proposal.
    حالا سوال من اینه که با همین استاد پیش برم یعنی امیدی هست یا اینکه برای دانشگاههای دیگه هم اقدام کنم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

1) والا من این مورد را از خود استادت بپرس من تجربه ای برای اپلای برای یک پوزیشن خاص در استرالیا ندارم و برای بورس های کلی که همه بچه ها اپلای میکنند اپلای کرده بودم... اروپا این تجربه را دارم که کلا سیستمشون با استرالیا فرق داره... استرالیا شهریه دانشگاه+ بیمه (بخصوص اگز متاهل هستید)+ سالی 25000 هزارتا میده ارزش داره اپلای کنید در غیر این صورت هزینه هاش بالاست.... مثلا شهریه حدودا سالی 28000 دلار هست !!!!
    2) این دانشگاه زیاد معروف نیست و تعداد بورس زیادی هم نباید داشته باشه برای دانشجوهای خارجی... اما شما هرجا اوکی دادند اپلای کنید و از هیچ جا نگذر... صندوق پیامتون را خالی کنید... برای بورس های دانشگاهی و بورس دولتی اپلای کنید مثل بقیه بچه ها... مگر اینکه مطمن باشید یک پوزیشن دکتری هست که فول فاند هست و همه هزینه هارو کاور میکنه...

نقل قول نوشته اصلی توسط MONA256
    سلام آقای حامد. ببخشید که مزاحم میشم. من فارق التحصیل کارشناسی ارشدرشته عمران- سازه های هیدرولیکی هستم. چند وقته که دارم برای scholarship در دانشگاههای استرالیا اقدام میکنم ولی هنوز موفق نشدم. ممنون میشم اگر به این سوالای من جواب بدید.
    1- توی سایت دانشگاه سیدنی قسمت find a research supervisor چند تا پروژه معرفی شده من خاستم که اپلای کنم ولی دیدم که علاوه بر cv و ریزنمرات یک نامه Research interest هم لازمه. اینو استادم نخاسته چون من هنوز در این دانشگاه supervisor پیدا نکردم. میشه راهنمایی کنید که چطور باید اینو بنویسم.
    2- حدود 1 ماه پیش توی دانشگاه southern cross university هم یه supervisor پیدا کردم اون به من یه طرحی پیشنهاد داد و منم پروپوزال دادم و اپلای کردم. البته این استاد همون اول به من گفت که فعلا fund نداره و برای هزینه ها باید self funded یا internatioanl funded اقدام کنم. دیروز از طرف اون استاد یه ایمیل اومد که پروپوزالم یه کم مختصره. این متن کامل ایمیلشه:
    Your proposal is too brief for the DOR to understand what it is you are trying to do and whether there is sufficient expertise to provide suitable supervision.
    You need more detail, particularly on S isotopes how they are incorporated into the sediments etc. particularly in organic-rich environments such as mangrove forests. I have attached a Sulphur isotope
    proposal that I made some years ago to not only look at mangrove but sandblast, and comparing different latitudes.
    You should update this with more recent publications​, but it provides some of the basis that you need for the work, and implant relevant components in your proposal.
    حالا سوال من اینه که با همین استاد پیش برم یعنی امیدی هست یا اینکه برای دانشگاههای دیگه هم اقدام کنم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

این نامه تقریبا یک صفحه را برای این میخوان که اگر شما نشد از استادی اوکی بگیری خودشون برات یک استاد مرتبط پیدا کنند... که زیاد روش جالبی هم نیست و بهتر خودتون استاد پیدا کنید... و قبل از اپلای سنگاتون را با استاد مرتبط وا بکنید... اینا میخوان ببینند فیلد کاری مورد علاقه شما چی هست... توی نصف صفحه بگید ارشد شما چی بود و رو چیا کار کردید و چه زمینه ای برای شما میتونه جالب باشه برای دکتری... که بتونند استاد هایی که نزدیک هست را خودشون معرفی کنند... اگر میخواید بورس شید دانشگاه های زیادی اپلای کنید و به یکی دل خوش نکن... حداقل 5 تا دانشگاه اپلای کنید...
    نقل قول نوشته اصلی توسط MONA256 نمایش پست ها
    بله برای مقطع دکترا. توی سایت دانشگاه سیدنی قسمت find a research supervisor چند تا پروژه معرفی شده من خاستم که اپلای کنم ولی دیدم که علاوه بر cv و ریزنمرات یک نامه Research interest هم لازمه. اینو استادم نخاسته چون من هنوز در این دانشگاه supervisor پیدا نکردم. میشه راهنمایی کنید که چطور باید اینو بنویسم.

Junior Member

سلام دوستان،
    من دانشجوی دکتری توی ایران هستم. به من فاند MIRS و MIFRS دانشگاه ملبورن داده شده اما حالا که نوبت به COE رسید کاندیشنال آفر برای ثبت نام اومده که اول باید از دانشگاهت توی ایران انصراف بدی. طبیعتن من دانشگاه ایران رو ول میکنم! اما اگه بخوام انصراف بدم 12 میلیون تومن پول میگیرن ازم! کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چجوری ملبورن رو متقاعد کنم که دانشگاه ایران رو ول میکنم؟ که مدرک ازم نخوان؟
    مرسی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط unique_vet نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من دانشجوی دکتری توی ایران هستم. به من فاند MIRS و MIFRS دانشگاه ملبورن داده شده اما حالا که نوبت به COE رسید کاندیشنال آفر برای ثبت نام اومده که اول باید از دانشگاهت توی ایران انصراف بدی. طبیعتن من دانشگاه ایران رو ول میکنم! اما اگه بخوام انصراف بدم 12 میلیون تومن پول میگیرن ازم! کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چجوری ملبورن رو متقاعد کنم که دانشگاه ایران رو ول میکنم؟ که مدرک ازم نخوان؟
    مرسی
    چه مدرکی ازت خواستن که نشون بده انصراف دادی؟ (کلا از اول نباید میگفتی دانشجو هستی)
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    چه مدرکی ازت خواستن که نشون بده انصراف دادی؟ (کلا از اول نباید میگفتی دانشجو هستی)
    دیگه ما بنا رو گذاشتیم به صداقت

You must provide evidence that the following conditions have been satisfied:
    You must withdraw from your current program at..........

ApplyAbroad Hero

دیگه ما بنا رو گذاشتیم به صداقت

You must provide evidence that the following conditions have been satisfied:
    You must withdraw from your current program at..........
    اینا خیلی سخت نمیگیرن. اگه استاد ایرانت راضی هست به نظرم یک نامه با امضای استاد ایرانت کارت رو راه میندازه. میتونی به استادت بگی که نامه رو خودش ایمیل کنه واسه دانشگاه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    اینا خیلی سخت نمیگیرن. اگه استاد ایرانت راضی هست به نظرم یک نامه با امضای استاد ایرانت کارت رو راه میندازه. میتونی به استادت بگی که نامه رو خودش ایمیل کنه واسه دانشگاه
    استاد اینجام دوس نداره برم آخه! از طرف دیگه تو این ایمیل بهم گفته مدرک رو پست کن واسه مون!
    یعنی میگید مکاتبه کنم باهاشون؟ ممکنه بیخیال شن؟!
    تازه میترسم حالا انصراف هم بدم بعدش ویزام نیاد دیگه از اینجا رونده و از اونجا مونده!

ApplyAbroad Hero

استاد اینجام دوس نداره برم آخه! از طرف دیگه تو این ایمیل بهم گفته مدرک رو پست کن واسه مون!
    یعنی میگید مکاتبه کنم باهاشون؟ ممکنه بیخیال شن؟!
    تازه میترسم حالا انصراف هم بدم بعدش ویزام نیاد دیگه از اینجا رونده و از اونجا مونده!
    به هر حال اگه بتونی راضیش کنی که یک نامه بده بهت و نامه رو حالا پست کنی احتمالا گیرشون بر طرف میشه. یک نامه ساده چند خطی به فارسی بنویس و امضاشو بگیر و ببر ترجمه کن. امضای این نامه به نظرم حتی میتونه از یک کارمند ساده آموزش دانشگاه هم باشه. اینجا کارای اداری واقعا راحت میگیرن. take it easy

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)