صفحه 88 از 158 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

اگر انلاین اپلای میکنید یا از طریق ایمیل بله مقالات را هم بفرستید (در مورد اپلای از طریق نماینده اطلاعی ندارم)... وقتی اکسپت شده اونا چطوری به حرف شما اعتماد کنند (معمولا ژورنال ها نامه میدن و چیز خاصی نیستش... همون اسکن کنند نامه را و برات بفرستند هم کافی هست)! نه لینک نیاز نیست توی رزومه ولی اگر لیست اف پابلیکیشن هم اماده کردید جدا... اونجا دقیقا وضعیت هر مقاله.. کاری که کردید ...و همه اطلاعات و نقش شما در مقاله را بنویسید...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام،

اگر متن ایمیلشونو اینجا پست کنید بهتر میتونیم راهنمایی کنیم.
    من از سیدنی کاندیشنال داشتم که به این خاطر که ریز نمرات فاینال (به همراه نمره دفاع) رو براشون نفرستاده بودم بهم کاندیشنال دادن. بعد از ارسال ریز نمرات فاینال آنکاندیشنال دادن . تو هیچ مرحله ای تا ارسال CoE از طرف دانشگاه از من نخواستن مدرکی و پست کنم براشون. تماماً الکترونیک بود.

متن شرایط آنکاندیشنال آفر برای سیدنی:
    د
    سلام دوست گرامی، ممنونم از راهنمایی خوب شما، متن من به این شکل هستش :
    Your next step is to meet the conditions of your offer. To do this, log into your Sydney Student portal at
    https://sydneystudent.sydney.edu.au/. Select 'Manage documents' and upload any documents requested
    in the conditions below.
    You will also be required to pay for your Overseas Student Health Cover (OSHC) at the time of accepting
    your offer if you choose to take out health cover with the University's provider. Please note that the
    OSHC amount quoted above is an indicative amount based on coverage of a single person. This amount
    may change if you elect to amend the type of cover and a final quote will be calculated when you accept
    this offer.
    The fees provided above are indicative, based on enrolment as a full-time student or equivalent in the
    current year.
    English language requirements for admission

The University requires a specified level of English language competency for each course of study. The
    levels required for your courses are set out in the University's English language requirements at
    sydney.edu.au/pg-int-english. If you have not already done so, it is a standing condition of your offer that
    you meet these requirements for your first course prior to commencement.
    Offer conditions
    Please provide supporting documentation to the University as outlined in this conditional offer
    .
    Provide evidence that you have met the University of Sydney's English language proficiency
    requirements such as a scanned copy of your IELTS or TOEFL test results. The University of
    Sydney's Centre for English Teaching (CET) offers programs in English language. If you would like
    further information please visit the website at http://sydney.edu.au/cet
    /
    Provide evidence of your degree, such as a copy of your testamur (degree certificate) and
    transcript
    .
    To finalise the assessment of your application and to provide you with an unconditional offer to this
    course if eligible, you are required to provide the outstanding document(s) listed on this offer. Your
    enrolment will be delayed if you fail to complete the above process.
    Once that process is complete, we will ask you to accept an unconditional offer, and after you have
    made an initial payment, we will send to you necessary documents that allow you to apply for your
    Australian student visa.
    This Conditional offer will remain valid for as long as there are places available in the course

من واسه زبان اورال 7 فرستادم، اسکیلام بالای 6.5 به جز ریدیمگ که 5.5 شد و ظاهرا دردسر ساز... چقدر وقت میدن واسه تکمیل این پرونده معمولا؟
    سعی کردم با نامه نگاری بخوام که بورس کاندیشنال رو بپذیرن که اونحا کلاس برم یا حداقل به من وقت کافی بدن ... ولی هنوز جوابی ندادن و من دوباره ایلتس ایم نوشتم.....
    مدارککم هم کامل بود نمیدونم منظورشون چیه دوباره!!! چی رو میخوان...

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط solmazpour نمایش پست ها
    Your next step is to meet the conditions of your offer. To do this, log into your Sydney Student portal at
    https://sydneystudent.sydney.edu.au/. Select 'Manage documents' and upload any documents requested
    in the conditions below.
    You will also be required to pay for your Overseas Student Health Cover (OSHC) at the time of accepting
    your offer if you choose to take out health cover with the University's provider. Please note that the
    OSHC amount quoted above is an indicative amount based on coverage of a single person. This amount
    may change if you elect to amend the type of cover and a final quote will be calculated when you accept
    this offer.
    The fees provided above are indicative, based on enrolment as a full-time student or equivalent in the
    current year.
    English language requirements for admission

The University requires a specified level of English language competency for each course of study. The
    levels required for your courses are set out in the University's English language requirements at
    sydney.edu.au/pg-int-english. If you have not already done so, it is a standing condition of your offer that
    you meet these requirements for your first course prior to commencement.
    Offer conditions
    Please provide supporting documentation to the University as outlined in this conditional offer
    .
    Provide evidence that you have met the University of Sydney's English language proficiency
    requirements such as a scanned copy of your IELTS or TOEFL test results. The University of
    Sydney's Centre for English Teaching (CET) offers programs in English language. If you would like
    further information please visit the website at http://sydney.edu.au/cet
    /
    Provide evidence of your degree, such as a copy of your testamur (degree certificate) and
    transcript
    .
    To finalise the assessment of your application and to provide you with an unconditional offer to this
    course if eligible, you are required to provide the outstanding document(s) listed on this offer. Your
    enrolment will be delayed if you fail to complete the above process.
    Once that process is complete, we will ask you to accept an unconditional offer, and after you have
    made an initial payment, we will send to you necessary documents that allow you to apply for your
    Australian student visa.
    This Conditional offer will remain valid for as long as there are places available in the course

من واسه زبان اورال 7 فرستادم، اسکیلام بالای 6.5 به جز ریدیمگ که 5.5 شد و ظاهرا دردسر ساز... چقدر وقت میدن واسه تکمیل این پرونده معمولا؟
    سعی کردم با نامه نگاری بخوام که بورس کاندیشنال رو بپذیرن که اونحا کلاس برم یا حداقل به من وقت کافی بدن ... ولی هنوز جوابی ندادن و من دوباره ایلتس ایم نوشتم.....
    مدارککم هم کامل بود نمیدونم منظورشون چیه دوباره!!! چی رو میخوان...
    خواهش می کنم.
    همونطور که توی آفرتون می بینید نوشته a scanned copy of your IELTS or TOEFL test results
    اگر قبلاً مدرک آیلتس ارائه دادین که انگار دادین و قبول نکردن (
    it is a standing condition of your offer ) و از requirement کمتر بوده دوباره خواستن ازتون. در مورد اینکه به صورت حضوری در کلاسهای زبانشون شرکت کنید با آفیسرتون تماس بگیرین بهتر راهنماییتون می کنه.

همچنین یه اسکن از
    your degree certificate می خواد. اسکن از آخرین مدرک دانشگاهیتون به همراه ریز نمرات. ترجمه نااتی کفایت می کنه براش.

در مورد اینکه چقد وقت می دن این کارارو انجام بدین نوشته که : This Conditional offer will remain valid for as long as there are places available in the course
    یعنی تا زمانی که جای خالی داشته باشن نگه میدارن واستون اما تضمینی نیست!
    نگران نباشین فک می کنم موافقت کنن با گرفتن دوره زبان. و الان آخر هفتست دیگه. به زودی ج میدن.

و اینکه منظورتون از بورس کاندیشنال رو متوجه نمیشم. اگر واقعا بورس منظورتون باشه یه کم سخته با ادمیشن کاندیشنال بهش فکر کرد. امیدوارم هرچه زودتر این مدارک و اوکی کنید بفرستید براشون. ریدینگ آیلتس و راحت میارین. و فکر می کنم اگر دوبار تست بدین هر دو تست و نگاه کنن و بهتر نمره هاتون و لحاظ کنن. مطمئن نیستم. اینم میتونید از آفیسرتون بپرسید

همیشه پیروز
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اینا شمارو ظاهرا برای بورس بررسی نکردن اصلا و این فقط افر ادمیژن هست و گفته بعد از اینکه زبان را دادید افر ادمیژن میدیم و البته COE را زمانی صادر میکنیم که یک پرداخت اولیه انجام بدید (منظورش شهریه دانشگاه بوده) ... جون بیمه را که باید پولشو کامل بدید برای طول دوره تحصیلتون... بهشون ایمیل بزنید پس بورس چی؟ بررسی کردید اصلا ؟ یا اگر من زبان را بفرستم سریع شما من را برای بورس هم بررسی میکنید؟ اگر بورسی مونده باشه البته.. همرو بپرسید دقیق.... بعضی از این دانشگاه های استرالیا تاببینن زبان یک ایرادی داره اصلا برا بورس نمیفرستند و توی همون کمیته ادمیژن میمونه و سیستم بورس یک مرحله بعد از این مرحله ادمیژن هست در اکثر دانشگاه ها... کلا از ایمیلش معلوم هست که شما حین اپلای یک جا اشاره کردید که اگر بورس نشد بهتون بدن برای ادمیژن علاقه دارید که بررسی کنند و افر بدن... G8 جز دانشگاه UNSW بقیشون سر زبان گیر هستند... بهترین روش هم این هست سریع به استادت ایمیل بزن اون میدونه بورس میدن یا نه (چیزی که میشه حدس زد اینه که موضوع پروژه تایید شده وگرنه افر ادمیژن را هم نمیدادن)... بگو زبان را برام با نامه نگاری اگر میتونی اوکی کن و ساپورت کن من را...
    نقل قول نوشته اصلی توسط solmazpour نمایش پست ها

Junior Member

دوستان تایپکی در مورد اپلای و فول فاند رشته ی معدن . در دانشگاه های استرالیا ایا هست یا نه . که ببینیم با چه روزمه ی فول فاند گرفتند

Junior Member

مورد بعدی. دوستان الان بهترین دانشگاه های استرالیا که در زمینه معدن و نفت کار می کنند و در سطح دنیا شناخته شده اند
    کدام دانشگاه ها هستند.

Junior Member

دوستان یک سوالی خیلی ذهنم را درگیر کرده است. برای اقدام به پذیرش و فول فاند ایا دانشگاهی که درس می خونیم مهمه یا نه
    مثلا مجتمع اموزش عالی که جزو دانشگاه ملی محسوب می شود و دانشجویانش روزانه و شبانه هستند.
    ایا خوبه یا نه
    من خودم مثلا دارم مهندسی معدن در دانشکده صنعت و معدن زرند می خونم. که مجتمع اموزش عالی هست. و ارشدم را قصد دارم در یکی
    از دانشگاه ها بخونم و برای دکترا اپلای بکنم به جهت فول فاند
    به نظر شما کارشناسی ام را در همین مجتمع بمانم یا نه . درخواست انتقالی بگیرم برای شهید باهنر کرمان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    خواهش می کنم.
    همونطور که توی آفرتون می بینید نوشته a scanned copy of your IELTS or TOEFL test results
    اگر قبلاً مدرک آیلتس ارائه دادین که انگار دادین و قبول نکردن (
    it is a standing condition of your offer ) و از requirement کمتر بوده دوباره خواستن ازتون. در مورد اینکه به صورت حضوری در کلاسهای زبانشون شرکت کنید با آفیسرتون تماس بگیرین بهتر راهنماییتون می کنه.
    همیشه پیروز
    سلام دوستان،
    هم از آقا میثم و هم از آقا حامد سپاسگزارم بابت راهنمایی هاتون.

من یادم نمیاد جایی ذکر کرده باشم که با هزینه خودم میرم. ولی تا جاییکه سرچ کردم چند ماه قبل از نتایج اسکولارشیپ جواب آفر میاد که در صورت انکاندیشنال بودن میره واسه ارزیابی اسکولارشیپ. در صورتیکه کاندیشنال باشه باید سریعتر انکاندیشنال کرد. من به دانشگاه هم ایمیل زدم( همون ادرسی که افر رو دادن به من) که چه گزینه های در دست دارم واسه زبان؟ منتظر جواب هستم. همچنین 28 فبریه رو هم شرکت کردم. قبلا یکی ار کارمندای اون دانشگاه گفته بود واسه اسکولارشیپ باید تا آخر فوریه جوابت بیاد ولی من تا اون موقع تازه امتحان میدم نمیدونم چقدر راه میان با من . راجبه استاد هم، خیلی مهربونه و خیلی خوب جواب مید و ایمیلامو با دقت میخونه.. حتی واسه ریسرچ پروپوزال هم به من یه متن 5 صفحه ای داد که از توش دوصفحه در ارم و اذیت نشدم. خیلی مشتاق هست که ب هم کار کنیم. حتی اون موقع زمان اپلای طوری صحبت کرده بود که انگار مطمین بود از گرفتن اسکولارشیپم . اون موقع میدونست ایلتسم 7 هست ولی نگفته بودم یه اسکیلش مشکل داره. الانم به من پیشنهاد کرد هرچی سریعتر امتحان بده چون احتمال رضایت (رضایت دین) پایین هست و بندرت اتفاق میفته....
    حالا منم دارم دوباره میخونم فقط تایم بدن که نتایج رو بهشون بدم... :|

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

این نتایج کسانی هست که بورس شدن!
    معدن هم یک نفر ظاهرا بود..
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?52944
    نقل قول نوشته اصلی توسط alicpu نمایش پست ها
    دوستان تایپکی در مورد اپلای و فول فاند رشته ی معدن . در دانشگاه های استرالیا ایا هست یا نه . که ببینیم با چه روزمه ی فول فاند گرفتند

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

برو توی شهر Perth استرالیا را سرچ کن ... هر چی دانشگاه داشت اپلای کن...
    نقل قول نوشته اصلی توسط alicpu نمایش پست ها
    مورد بعدی. دوستان الان بهترین دانشگاه های استرالیا که در زمینه معدن و نفت کار می کنند و در سطح دنیا شناخته شده اند
    کدام دانشگاه ها هستند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)