صفحه 89 از 158 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

جواب سوال شمارو دادم توی فایل پی دی اف... دقیق بخون... دانشگاه ازاد هم قبول دارند حتی و مشکلی نداره...
    نقل قول نوشته اصلی توسط alicpu نمایش پست ها
    دوستان یک سوالی خیلی ذهنم را درگیر کرده است. برای اقدام به پذیرش و فول فاند ایا دانشگاهی که درس می خونیم مهمه یا نه
    مثلا مجتمع اموزش عالی که جزو دانشگاه ملی محسوب می شود و دانشجویانش روزانه و شبانه هستند.
    ایا خوبه یا نه
    من خودم مثلا دارم مهندسی معدن در دانشکده صنعت و معدن زرند می خونم. که مجتمع اموزش عالی هست. و ارشدم را قصد دارم در یکی
    از دانشگاه ها بخونم و برای دکترا اپلای بکنم به جهت فول فاند
    به نظر شما کارشناسی ام را در همین مجتمع بمانم یا نه . درخواست انتقالی بگیرم برای شهید باهنر کرمان

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

منم عرض کردم جی 8 جز unsw موردی مشاهده نشده که راه بیان باهاش سر زبان.. شما تلاشتو بکن و حرف من را نشنیده بگیر و روی اپشن های جایگزین هم حساب کنید...
    نقل قول نوشته اصلی توسط solmazpour نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    هم از آقا میثم و هم از آقا حامد سپاسگزارم بابت راهنمایی هاتون.

من یادم نمیاد جایی ذکر کرده باشم که با هزینه خودم میرم. ولی تا جاییکه سرچ کردم چند ماه قبل از نتایج اسکولارشیپ جواب آفر میاد که در صورت انکاندیشنال بودن میره واسه ارزیابی اسکولارشیپ. در صورتیکه کاندیشنال باشه باید سریعتر انکاندیشنال کرد. من به دانشگاه هم ایمیل زدم( همون ادرسی که افر رو دادن به من) که چه گزینه های در دست دارم واسه زبان؟ منتظر جواب هستم. همچنین 28 فبریه رو هم شرکت کردم. قبلا یکی ار کارمندای اون دانشگاه گفته بود واسه اسکولارشیپ باید تا آخر فوریه جوابت بیاد ولی من تا اون موقع تازه امتحان میدم نمیدونم چقدر راه میان با من . راجبه استاد هم، خیلی مهربونه و خیلی خوب جواب مید و ایمیلامو با دقت میخونه.. حتی واسه ریسرچ پروپوزال هم به من یه متن 5 صفحه ای داد که از توش دوصفحه در ارم و اذیت نشدم. خیلی مشتاق هست که ب هم کار کنیم. حتی اون موقع زمان اپلای طوری صحبت کرده بود که انگار مطمین بود از گرفتن اسکولارشیپم . اون موقع میدونست ایلتسم 7 هست ولی نگفته بودم یه اسکیلش مشکل داره. الانم به من پیشنهاد کرد هرچی سریعتر امتحان بده چون احتمال رضایت (رضایت دین) پایین هست و بندرت اتفاق میفته....
    حالا منم دارم دوباره میخونم فقط تایم بدن که نتایج رو بهشون بدم... :|

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    جواب سوال شمارو دادم توی فایل پی دی اف... دقیق بخون... دانشگاه ازاد هم قبول دارند حتی و مشکلی نداره...
    ممنون از دوست عزیزم. اقای حامد عزیز
    واقعا فایل پی دی اف بسیار خوبی درست کردید و عالیه
    یک سوال دارم از شما
    وقتی که فول فاند می شوند و می ایند استرالیا گفته بودید هفته ای 20 ساعت می توانند کار بکنند.
    بنده در همین زمینه یک سوال دارم.
    مثلا کسانی که به غیر از رشته ی تحصیلی شان در زمینه های دیگر مثلا برنامه نویسی و وبمستری حرفه ای هستند. و در همین ایران درامد خوبی کسب
    کرده اند. می توانند در زمان دکترا در استرالیا موقع های که بیکارند کار اینترنتی در خانه نیز انجام بدهند و مثلا اگر درامدشان حداقل ماهی 5 هزار دلار از کار دوم شد
    ایا دولت استرالیا گیری بهشان نمی دهد. یا مشکلی برایشان پیش نمی اید. یا دیپورتشان بکنند.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

ممنون از دوست عزیزم. اقای حامد عزیز
    واقعا فایل پی دی اف بسیار خوبی درست کردید و عالیه
    یک سوال دارم از شما
    وقتی که فول فاند می شوند و می ایند استرالیا گفته بودید هفته ای 20 ساعت می توانند کار بکنند.
    بنده در همین زمینه یک سوال دارم.
    مثلا کسانی که به غیر از رشته ی تحصیلی شان در زمینه های دیگر مثلا برنامه نویسی و وبمستری حرفه ای هستند. و در همین ایران درامد خوبی کسب
    کرده اند. می توانند در زمان دکترا در استرالیا موقع های که بیکارند کار اینترنتی در خانه نیز انجام بدهند و مثلا اگر درامدشان حداقل ماهی 5 هزار دلار از کار دوم شد
    ایا دولت استرالیا گیری بهشان نمی دهد. یا مشکلی برایشان پیش نمی اید. یا دیپورتشان بکنند.
    سلام
    شما در خانه زیاد بیکار نخواهید بود، و کار در خانه تعریف داره، مثل ایران نیست،
    درمورد درآمد گیری نیست، اما مالیات تعلق می گیره رو اون 5000$ که این مقدار با 20 ساعت کار بعیده به آدم بدن.
    کلا کار زیاده و موقع دکتری حسابی سرتون شلوغه ، و نه وقت هست، و نه توان و نه کار به آسونی گیر میاد، اما شدنیه در موردهای خیلی خاص
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    شما در خانه زیاد بیکار نخواهید بود، و کار در خانه تعریف داره، مثل ایران نیست،
    درمورد درآمد گیری نیست، اما مالیات تعلق می گیره رو اون 5000$ که این مقدار با 20 ساعت کار بعیده به آدم بدن.
    کلا کار زیاده و موقع دکتری حسابی سرتون شلوغه ، و نه وقت هست، و نه توان و نه کار به آسونی گیر میاد، اما شدنیه در موردهای خیلی خاص
    نه دوست عزیز منظور بنده از کار . کار انلاین هست. بالاخره ما همیشه سر کلاس و دانشگاه و تحقیق نیستیم. و بیکاری هم داریم.
    مثلا بیاییم و روی یک سایت کار بکنیم به زبان انگلیسی و از گوگل ادسنس درامد داشته باشیم. این گونه میشه یا نه اجازه نداریم.
    بعدم نظرتان در مورد دکترا معدن و دکترا نفت چیه
    و کدام بهترند.
    و ایا استرالیا برای معدن بهتره یا کانادا یا امریکا

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نه دوست عزیز منظور بنده از کار . کار انلاین هست. بالاخره ما همیشه سر کلاس و دانشگاه و تحقیق نیستیم. و بیکاری هم داریم.
    مثلا بیاییم و روی یک سایت کار بکنیم به زبان انگلیسی و از گوگل ادسنس درامد داشته باشیم. این گونه میشه یا نه اجازه نداریم.
    بعدم نظرتان در مورد دکترا معدن و دکترا نفت چیه
    و کدام بهترند.
    و ایا استرالیا برای معدن بهتره یا کانادا یا امریکا
    Hi
    yes , u can works such jobs that you mentioned
    Oil research area is always in light of sanctions so I am not sure u can find PHD position in Oil or petrolium
    mining is possible I guess, Specially in western Australia because of high resources : such as Perth City
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

Hi
    yes , u can works such jobs that you mentioned
    Oil research area is always in light of sanctions so I am not sure u can find PHD position in Oil or petrolium
    mining is possible I guess, Specially in western Australia because of high resources : such as Perth City
    پس اگر خواستم معدن تحصیل بکنم در مقطع دکترا در غرب استرالیا شهر پرث. به دلیل اینکه منابع زیادی داره.
    بعدم شما یا کسانی که در استرالیا هستند. به صورت فول فاند
    ایا از کار های اینترنتی درامد دارید یا نه

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پس اگر خواستم معدن تحصیل بکنم در مقطع دکترا در غرب استرالیا شهر پرث. به دلیل اینکه منابع زیادی داره.
    بعدم شما یا کسانی که در استرالیا هستند. به صورت فول فاند
    ایا از کار های اینترنتی درامد دارید یا نه
    You are welcome to apply every where, I mentioned Perth because it has great potential for future career
    No, we have scholarship from university
    good luck
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member

You are welcome to apply every where, I mentioned Perth because it has great potential for future career
    No, we have scholarship from university
    good luck
    بسیار تشکر می کنم از اینکه جواب دادید.
    بعدم یک سوال دیگر
    میشه روزمه خودتان را بنویسید و چگونه پذیرش با فاند گرفتید

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان این موضوع درسته که اگر نمره زبانت به حداقل نرسه می تونی قبلش کالج زبان بری؟یعنی روی پذیرشت تاثیر نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)