صفحه 91 از 158 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

قسمت research degree یا postgraduate

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    من در دانشگاه la trobe سر پروپوزالم با یک استاد به توافق رسیدم و به من گفت که اپلای کن . به دانشگاه که ایمیل زدم و مدارکم رو فرستادم و سوال پرسیدم ، یک تمپلیت برام فرستادند ! اطلاعات خیلی ناواضح مخصوصا در مورد سوال اصلی من که آیا من هنوز به سپتامبر میرسم و میتونم برای اسکولارشیپ در نظر گرفته بشم ؟ بعد من یکی دو تا ایمیل فالو آپ فرستادم اما جوابی نبود . فکر کنم وقت رو هدر ندم و یک نیمه شب بهشون زنگ بزنم . کسی اگر میتونه راهنمایی کنه لطفا ! مخصوصا بچه هایی که در این دانشگاه درس میخونند.

به خود استاد ه ایمیل نزدم که بگم دانشگاه اینجوری جواب نمیده گفتم شاید شکایت اونها رو بکنم درست نباشه . لطفا نظر بدین .مدارکم حاضره و فقط میخوام بدونم چه جوری و کی بفرستم.

مرسی

Junior Member shadmehr_1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Sharif

سلام دوستان
    این تاریخ شروع تحصیلاتی که بچه ها توی قسمت نتایج پذیرش زدن (برای دکتری) چطوریه؟؟
    توافقی هست یا استاد و دانشگاه مشخص میکنن که از کی شروع میشه؟
    میشه هنگام اپلای کردن مشخص کرد که مثلا من از تاریخ فلان به بعد می تونم بیام؟؟
    ممنون

Junior Member

با سلام
    دوستان ، نتایج پذیرش اسکولارشیپ iprs بعد از closing date می آد؟ یا ممکنه هنوز تا closing date خیلی مونده باشه و اپلای کنی و بهت جواب بدن؟
    مثلا دانشگاه کانبرا ، من دارم هفته ی دیگه آفیشالی اپلای می کنم و closing date ، سی و یک اکتبره. حتما بعد 31 و یک اکتبر جواب می دن یا قبلشم ممکنه جواب بدن؟ مرسی

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shadmehr_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این تاریخ شروع تحصیلاتی که بچه ها توی قسمت نتایج پذیرش زدن (برای دکتری) چطوریه؟؟
    توافقی هست یا استاد و دانشگاه مشخص میکنن که از کی شروع میشه؟
    میشه هنگام اپلای کردن مشخص کرد که مثلا من از تاریخ فلان به بعد می تونم بیام؟؟
    ممنون
    سلام

تاریخ ها معمولا بر اساس چیزی که تو eCoE یا برگه ی ثبت نام درج میشه و بسته به دانشگاه قابل مذاکرست تا حدودی (معمولاً اونایی که اسکالر شیپ دارن و خیلی تغییر نمیدن).
    گمان می کنم بنا به نظر استاد تا یه ماه بشه تغییر داد بعد از ثبت نام.
    مثلا دانشگاه سیدنی تو eCoE واسه من شروع کورس و 2 مارچ زده اما تا 31 مارچ قابل تغییره.
    اما ملبورن و که اکسپت نکردم با استاد هماهنگ کردم تا جولای شروع کنم (شاید اگر ثبت نام می کردم یه همچین تاخیری شدنی نبود)

با استادتون یا دپارتمان تماس بگیرین در این مورد تا دقیق تر راهنماییتون کنه
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط alaghayush نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان ، نتایج پذیرش اسکولارشیپ iprs بعد از closing date می آد؟ یا ممکنه هنوز تا closing date خیلی مونده باشه و اپلای کنی و بهت جواب بدن؟
    مثلا دانشگاه کانبرا ، من دارم هفته ی دیگه آفیشالی اپلای می کنم و closing date ، سی و یک اکتبره. حتما بعد 31 و یک اکتبر جواب می دن یا قبلشم ممکنه جواب بدن؟ مرسی
    سلام،

IPRS چون سراسریه بعد از کلوزینگ دیت میاد.
    الان ددلاین ترم 2 گذشته ینی ؟ دارین واسه ترم 1 اپلای می کنید؟
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام،

IPRS چون سراسریه بعد از کلوزینگ دیت میاد.
    الان ددلاین ترم 2 گذشته ینی ؟ دارین واسه ترم 1 اپلای می کنید؟
    بعضی جاها گذشته، بعضی جاها نه!
    من چون تو جولای فارغ میشم مجبورم واسه اون موقع اپلای کنم

Junior Member

با سلام

من برای سال 2015 یک فاند 20000 دلاری در سال به اضافه ی هزینه دانشگاه گرفتم. (من لیسانس و فوق لیسانس معماری داشتم با معدل 16.5 و روی بتن کار کردم و 6 تا مقاله چاپ شده ISI دارم و کلی ام کنفرانس های بین المللی و داخلی) من متاهل هستم. سر همین موضوع با استادم صحبت کردم و گفت 5000-10000 دلارم اضافه بر سازمان می ده که بستگی به خودم داره. حالا چند تا سوال دارم:

1. دانشگاهم دانشگاه بریزبین است، می خواستم ببینم این مقدار فاند جواب گوی هزینه ی دو نفر اونجا هست؟ یک خونه ی یک خوابه و رفت و آمد و هزینه خورد و خوراک و اینترنت و انرژی ....
    2. اصلاً می شود به حرف استاد بابت 5000-10000 دلار می شود اعتماد کرد؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    سلام
    من در دانشگاه la trobe سر پروپوزالم با یک استاد به توافق رسیدم و به من گفت که اپلای کن . به دانشگاه که ایمیل زدم و مدارکم رو فرستادم و سوال پرسیدم ، یک تمپلیت برام فرستادند ! اطلاعات خیلی ناواضح مخصوصا در مورد سوال اصلی من که آیا من هنوز به سپتامبر میرسم و میتونم برای اسکولارشیپ در نظر گرفته بشم ؟ بعد من یکی دو تا ایمیل فالو آپ فرستادم اما جوابی نبود . فکر کنم وقت رو هدر ندم و یک نیمه شب بهشون زنگ بزنم . کسی اگر میتونه راهنمایی کنه لطفا ! مخصوصا بچه هایی که در این دانشگاه درس میخونند.

به خود استاد ه ایمیل نزدم که بگم دانشگاه اینجوری جواب نمیده گفتم شاید شکایت اونها رو بکنم درست نباشه . لطفا نظر بدین .مدارکم حاضره و فقط میخوام بدونم چه جوری و کی بفرستم.

مرسی
    سلام
    شما هرچه سریع تر اقدام کن، نگران ترم نباش، بسته به اومدن ویزاست؛ اگه دیر اومد دیفر می کنید، مهم اینه که سریع تر و به درستی اقدام کنید
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام، من یک ماه پیش واسه راند دوم دانشگاه ادلاید اپلای کرده بودم واسه دکتری، با یکی از اساتید اون دانشگاه ارتباط داشتم و یه پروپوزال نوشتم که اون استاد خودش عنوانش رو انتخاب کرده بود و قبل از اپلای هم برام ریوایزش کرد. چند روز پیش استاد برام پیام فرستاد که بیا تو اسکایپ گفتگو کنیم و گفت این از ریکووایرمنتهای شورت لیستینگ هست، در طی گفتگومون هم چند بار ازم خواست که اگه تونستم از دانشگاه دیگه ای پذیرش بگیرم ، حتما بهش خبر بدم، می خواستم منو راهنمایی کنید که بر اساس تجربه دوستان، این نشون میده من شانس دارم واسه گرفتن بورسیه یا هیچ پیش بینی نمی شه کرد ؟؟ خیلی ممنون موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)