صفحه 33 از 46 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran136 نمایش پست ها
    سلام. منم دقیقاً همین سوال رو داشتم ایمیل زدم جواب واضحی نگرفتم اما یکی از بچه ها همینجا گفت که کار خاصی فعلاً نیازی نیست انجام بشه و نیازی فعلاً به اکسپت آفر نیست تا جواب اسکالرشیپ بیاد. منم خودم 90 95 درصد همین فکر رو میکردم اما گفتم مطمئن شم.
    سلام. دوست عزیز بسته به دانشگاه فرق داره. بعضی دانشگاه ها نباید کاری انجام داد تا زمان اعلام نتایج اسکالرشیپ. برای بعضی می توان اکسپت کاندیشنال کرد. به این معنا که در صورت دریافت اسکالرشیپ، آفر را اکسپت می کنید.

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

من از کرتین و مک کواری آفر گرفتم. هر دو گفتن که نمیخواد کاری انجام بدم تا نتایج فاند بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_pn نمایش پست ها
    سلام. دوست عزیز بسته به دانشگاه فرق داره. بعضی دانشگاه ها نباید کاری انجام داد تا زمان اعلام نتایج اسکالرشیپ. برای بعضی می توان اکسپت کاندیشنال کرد. به این معنا که در صورت دریافت اسکالرشیپ، آفر را اکسپت می کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    من از کرتین و مک کواری آفر گرفتم. هر دو گفتن که نمیخواد کاری انجام بدم تا نتایج فاند بیاد
    با سلام. شما درست می فرمایید دوست عزیز. منم گفتم روند بعضی از دانشگاه ها به صورت کاندیشنال هست

سلام
    می خواستم بدونم شانسم برای دریافت بورس چقدر است
    کارشناسی ارشد برق- مخابرات سیستم دانشگاه صنعتی امیرکبیر معدل 17.97
    کاردانی شمسی پور معدل 18.88 کارشناسی ازاد واحد جنوب 17.95
    دو کنفرانس بین المللی در تهران و باکو
    مدرک زبان : ابان تا اذر برای تافل امتحان میدم
    می خوام پاییز سال 96 برم
    از طریق موسسات می خوام اقدام کنم اگر دکترا با بورس نشه می تونم مستر با بورس بگیرم؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr67 نمایش پست ها
    سلام
    آقا دوتا سوال خیلی فوری:

1. کسی میدونه statement of support چیه؟

2. حالا وقتی استادی به دانشجویی میگه "اینو اماده کردیم" یعنی چی؟
    سلام
    وقتی شما اپلیکیشن رو پر کنید. دانشکده پرونده شما رو به استادتون میده. بعد ایشون اگر شما رو بخوان باید توی یه نامه رسمی تحت همین عنوانی که شما گفتی موافقت خودشون رو به دانشکده اعلام کنن.
    وقتی هم که استادی میگه نامه ساپورت شما رو تهیه کرده یعنی اینکه استادتون به دانشکده رسمی گفته که شما رو میخواد.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_kafaei نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم شانسم برای دریافت بورس چقدر است
    کارشناسی ارشد برق- مخابرات سیستم دانشگاه صنعتی امیرکبیر معدل 17.97
    کاردانی شمسی پور معدل 18.88 کارشناسی ازاد واحد جنوب 17.95
    دو کنفرانس بین المللی در تهران و باکو
    مدرک زبان : ابان تا اذر برای تافل امتحان میدم
    می خوام پاییز سال 96 برم
    از طریق موسسات می خوام اقدام کنم اگر دکترا با بورس نشه می تونم مستر با بورس بگیرم؟
    سلام
    معدل هاتون خیلی خوبه. اگر استاد پیدا کنید پذیرش رو میتونید بگیرید. ولی گرفتن فاند نیاز به حداقل یکی مقاله isi دارید.
    فقط هم به فکر گرفتن بورس برای دکترا باشید. ارشد خیلی خیلی کم فاند میدن.

Junior Member

دوستان با معدل 16.4 و 18.3 در کارشناسی و ارشد در برق و مدرک ایلتس 6.5. اگر تا سال بعد 3 تا مقاله isi اکسپتی داشته باشم. ایا شانسی برای گرفتن فاند از دانشگاهای استرالیا در رشته برق را خواهم داشت؟ یکی هم دانشگاههای استرالیا ددلاین خاصی دارند؟/

دوستان من از یه استاد در QUEENSLAND UNIVERSITY OF TECH ایمیل از قرار زیر دریافت کردم:

Are you interested to apply this year?
    For scholarship, your degree must be assessed as H1 equivalent and the guidelines are attached. You need to make a case how your degree and experience would be H1 equivalent.
    Regards

با معدل 14.2 کارشناسی و 16.2 ارشد آیا شانسی دارم؟
    ایلتس 7
    مقاله 2 تا چاپ شده. دو کنفرانس بین المللی و دو سابمیت شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    وقتی شما اپلیکیشن رو پر کنید. دانشکده پرونده شما رو به استادتون میده. بعد ایشون اگر شما رو بخوان باید توی یه نامه رسمی تحت همین عنوانی که شما گفتی موافقت خودشون رو به دانشکده اعلام کنن.
    وقتی هم که استادی میگه نامه ساپورت شما رو تهیه کرده یعنی اینکه استادتون به دانشکده رسمی گفته که شما رو میخواد.
    سلام
    آقا این ترمهای زیر رو به ترتیبی که اتفاق می افته، مرتب کن!
    تایید استاد - تایید دانشکده - چک امنیتی - خبر دادن به دانشجو ( که مثلاً حله یا منحله یا کاندیشناله)

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال در مورد دکترا داشتم ؛ آیا PhD by research و Coursework بصورت جزئی چه تفاوت هایی دارن و آیا بعد از برگشت به ایران، تفاوتی توی میزان اعتبار دارن؟
    ( اگر تایپیک خاصی برای این موضوع هست، ممنون میشم راهنماییم کنید)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)