صفحه 24 از 46 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: کامپیوتر و شبکه های کامپیوتری و IT , علوم کامپیوتر

معدل لیسانس:14/60
    رشته لیسانس:سخت افزار
    دانشگاه لیسانس:دانشگاه آموزش عالی در قزوین
    مدرک زبان انگلیسی:toefl 80
    سابقه کار:6 سال سابقه کار در شرکت توربین های نفت و گاز خاورمیانه کار کردم
    سایر افتخارات و مدارک:دارای مدارک network + , mcitp , mcse در آموزشگاه سایبرتک را دارم و در چند آموزشگاه و هنرسان کامپیوتر تدریس شبکه داشتم
    نیاز به گرفتن پذیرش از دانشگاه همراه با بئرسیه تحصیلی هستم و اگه دانشگاه خاصی را در نظر دارید لطفا بهم معرفی کنید
    ممنون

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط javanmardi69 نمایش پست ها
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: کامپیوتر و شبکه های کامپیوتری و IT , علوم کامپیوتر

معدل لیسانس:14/60
    رشته لیسانس:سخت افزار
    دانشگاه لیسانس:دانشگاه آموزش عالی در قزوین
    مدرک زبان انگلیسی:toefl 80
    سابقه کار:6 سال سابقه کار در شرکت توربین های نفت و گاز خاورمیانه کار کردم
    سایر افتخارات و مدارک:دارای مدارک network + , mcitp , mcse در آموزشگاه سایبرتک را دارم و در چند آموزشگاه و هنرسان کامپیوتر تدریس شبکه داشتم
    نیاز به گرفتن پذیرش از دانشگاه همراه با بئرسیه تحصیلی هستم و اگه دانشگاه خاصی را در نظر دارید لطفا بهم معرفی کنید
    ممنون

honestly, you have no chance for scholarship in Master with this CV in Australia

Junior Member

با سلام
    ی سوالی داشتم که نمیدونم اصلا به این سابجک مربوط هست یا خیر شما گفتید که باید به استاد ها میل بزنیم برای گرفتن بورسیه ی مالی میخواستم بدونم که اگر فقط بخواهیم از دانشگاه پذیرش بگیریم و شهریه هم خودمان پرداخت کنیم ایا باز هم لازمه به استاد های رشته های مربوطه میل زد یا باید به خود دانشکده میل بزنیم و درخواست پدیرش کنیم ؟ در این حالت اگر به چندتا دانشگاه میل بزنیم ایرادی داره؟
    ممنونم

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز اسکالرشیپ ها دو دسته هستند: یک دسته برای دانشجوهای خارجی و یک دسته برای دانشجوهای استرالیایی و همچنین کسانی که Permanent Resident هستند. بنابراین اگر شما شهروند استرالیا و یا Permanent Resident نباشین یک دانشجوی خارجی محسوب میشین و باید برای اسکولارشیپهای دانشجویان خارجی اقدام کنین. فرقی هم نمیکنه که داخل استرالیا باشین یا خارج از استرالیا.
    تفاوت این بورس ها چیه؟اسکولارهای Permanent Resident ها با اینترنشنال ها چه فرقی داره؟

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    من به دو استاد در دانشگاه سیدنی ایمیل زدم هر دو جوابمو دادن. راجع به رزومه ام هم بگم که 4 تا مقاله isi دارم و کلی همایشو این چیزا و سابقه کار 3 ساله مرتبط با رشته ام. استاد اول ازم ریز نمرات را خواست و متاسفانه معدل لیسانس من پایین بود (15.4 ) با اینکه معدل فوق لیسانسم 17.5 بود بهم گفت شانس گرفتن اسکولارشیب خیلی پایینه و به صراحت گفت اگه راه دیگه ای برای فاند گرفتن میدونی اقدام کن اما من تنمی تونم بهت کمک کنم. استاد دوم هم بهم لینک اسکولارسیپ دانشجوهای اینترنشنال رو داد و چندتا مقاله که بخونم بهش بگم از چی خوشم میاد این یکی ازم ریز نمرات نخواست و گفت چون پابلیکیشن هات زیاده شانست برای بردن اسکو.لارشیپ زیاده. الان من گیج شدم نمی دونم چی کار کنم

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان سلام
    من سایت دانشگاه های استرالیا در رشته ی خودم رو بررسی کردم. دانشگاه های زیادی بودند(بیش از 10 تا). ددلاین اکثرشون حدودا July و November هست. دو تا سوال برای من پیش اومده:
    1- آیا امکان دریافت بورس در هر یک از این دو زمان متفاوت هست؟ منظورم اینه که احیانا شانس دریافت بورس در ماه July برای مثال بیشتر از November هست یا بالعکس؟
    2- زمان آغاز تحصیل بعد از اپلای در هر یک از ماه ها کی هست؟ مثلا اگه جولای اپلای کنیم آغاز تحصیل کی خواهد بود و همینطور نوامبر؟ من تو سایت دانشگاه ها چیز خاصی پیدا نکردم؟
    ممنون از کمکتون

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی در مورد ASAP اطلاعی دااره؟ چطور باید برای اسکالرشیپ اقدام کرد؟
    کسانی که تونستن از استرالیا اسکالرشیپ بگیرن میتونن نوع اسکالرشون رو معرفی کنن لطفا؟

دوستانبه راهنمایی شما احتیاج داریم

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط papari68 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی در مورد ASAP اطلاعی دااره؟ چطور باید برای اسکالرشیپ اقدام کرد؟
    کسانی که تونستن از استرالیا اسکالرشیپ بگیرن میتونن نوع اسکالرشون رو معرفی کنن لطفا؟

دوستانبه راهنمایی شما احتیاج داریم
    سلام

بورسیه معمول برای دانشجو های International در استرالیا IPRS هست و همچنین دانشگاه ها هم بورسیه های مختص خودشون رو دارند با نام های متفاوت ، اما اسمی که شما گفتید به نظر می رسته مخفف As Soon As Possible = ASAP باشه ، احتمالا این کلمه در ایمیل استاد قید شده و اگر اینطور هست منظور اینه که در سریع ترین حالت ممکن اپلای کنید. برای اپلای کردن هم ابتدا باید با کمک استاد پروپوزال بنویسید و سپس به همراه سایر مدارک ، قبل از ددلاینی که در وب سایت دانشگاه قید شده سابمیت کنید.

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

Junior Member

سلام
    یک سوالی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید

اگر یک بورس دولتی (مثلا IPRS) رو برنده بشیم ولی قبول نکنیم نریم، امکانش هست برای ترم بعد دوباره درخواست بورس دولتی کنیم؟ اثر منفی نداره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_123 نمایش پست ها
    سلام
    یک سوالی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید

اگر یک بورس دولتی (مثلا IPRS) رو برنده بشیم ولی قبول نکنیم نریم، امکانش هست برای ترم بعد دوباره درخواست بورس دولتی کنیم؟ اثر منفی نداره؟
    سلام
    والا بهترین حالت دیفر کردن هست چون دفعه بد ممکنه نتونن به شما اعتماد کنند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)