نقل قول نوشته اصلی توسط arazbateni نمایش پست ها
سلام دوستان

من ولونگانگ اکسپت شدم ولی‌ فاند دانشگاه رو نگرفتم، استاد بهم فاند خودش رو پیشنهاد داده
مدارک رو به کسی‌ که مسئوولش بود فرستادم گفت که واسه ایرانیها خیلی‌ اسکالرشیپ گرفتن مشکله
میتونید بگید این که فاند مال استاد چیش مشکل میتون باشه؟

البته من بهش اینو زدم

I heard about some problems in getting scholarships, But I think if the project does not categorize in sensitive or military applications and does not come from public source(like IPRS) It would not be a problem.

خیلی‌ ممنون
با درود

خوشحالم که با همدیگه هم دانشگاهی هستیم....متوجه منظورت نمیشم.....اصولن دادن یا ندادن فاند استاد ربطی به research student center نداره....اونا باید مدارکو قبول کنن....اگه استاد میخواد بده......که دیگه هیچ کاری نمیتونن بکنن....پذیرش هم که داری از یونی...اما اگه بخشی از بورس قرار از دانشگاه گرفته بشه....انوقت اون شخص درست گفته.....1-چون سیاست عدم دادن بورس به دانشجوهای ایرانی رو در پیش گرفتن......پتیشن اعتراضی رو بخون....2- رقابت بسیار شدیده ...حالا میگم اگه استاد بخواد کل بورسیه رو متقبل بشه که هیچکی نمیتونه کاری بکنه.....داره پول میاره دانشگاه از طریق یه پروژه صنعتی یا فاندی که گرفته....اونا هم استقبال میکنن....حالا خواستی پ خ بده شرایط بورست رو تا بیشتر توضیح بدم....منم وضعیتی شبیه تو داشتم البته یه خورده بهتر...ولی گرفتم از دانشگاهم گرفتم نه از استاد!.....