صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام به همه دوستان
    كسي از دوستان هست كه متاهل بوده باشه و تونسته باشه بورس دانشگاه هاي استراليا رو گرفته باشه؟ شرايطشون چجوريه؟ ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

دوستان گرامی لطفا سوالات مرتبط با شانس دریافت بورسیه و اسکالرشیب را در تاپیک شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط مطرح نمایید چرا که ارسال ها تماما حذف خواهند شد .
    ویرایش توسط FanTasTic : January 14th, 2013 در ساعت 08:42 PM دلیل: بروزرسانی

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و مقدار Scholarship از دانشگاه‌های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ahie نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    كسي از دوستان هست كه متاهل بوده باشه و تونسته باشه بورس دانشگاه هاي استراليا رو گرفته باشه؟ شرايطشون چجوريه؟ ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد
    دوست عزیز گرفتن اسکولارشیپ ارتباطی به مجرد و متأهل بودن شما نداره. نه در موقع بررسی درخواستهای اسکولارشیپ برای شما امتیاز مثبت/منفی تلقی میشه و نه اگر انشالله اسکولارشیپ گرفتین در مبلغ اسکولارشیپ شما تاثیری داره. چیزی که مهمه رزومه شماست.

Junior Member

مرسي از توضيحتون
    ولي بيشتر منظورم اين بود كه آيا دانشگاه ها تسهيلاتي براي دانشجوهاي متاهل (مثلا در مورد شرايط خوابگاه) در نظر ميگيرن يا اينكه براشون فرقي نميكنه و به همه دانشجوها (صرفنظر از متاهل يا مجرد بودن) تسهيلات يكسان ميدن؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ahie نمایش پست ها
    مرسي از توضيحتون
    ولي بيشتر منظورم اين بود كه آيا دانشگاه ها تسهيلاتي براي دانشجوهاي متاهل (مثلا در مورد شرايط خوابگاه) در نظر ميگيرن يا اينكه براشون فرقي نميكنه و به همه دانشجوها (صرفنظر از متاهل يا مجرد بودن) تسهيلات يكسان ميدن؟
    ممنون
    با درود

تعداد خوابگاههای متاهلی که دانشگاه خودش داره..به شدت کمه و از این لحاظ دوست های متاهل با مشکل روبرو هستند...در مورد مقدار بورسیه هم...هیچ کمکی صورت نمیگیره....فقط به همراه اجازه کار داده شده که این قانون دولت استرالیا هستش....یه چیز دیگه هم که دیدم...اینه که اگر بچه دارن ظاهرن باید خونه دو تا اتاق خواب داشته باشه!
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ارشد مهندسی سازه های هیدرولیکی در دانشگاه آزاد هستم و معدلم بالای 19 هستش و در حال انجام پایان نامه.می خواستم بدونم میتونم با توجه به این که در دانشگاه آزاد درس خوندم از یکی از دانشگاه استرالیا برای دکتری بورس بگیرم؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط marzi83 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ارشد مهندسی سازه های هیدرولیکی در دانشگاه آزاد هستم و معدلم بالای 19 هستش و در حال انجام پایان نامه.می خواستم بدونم میتونم با توجه به این که در دانشگاه آزاد درس خوندم از یکی از دانشگاه استرالیا برای دکتری بورس بگیرم؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
    اگر یه سر به نتایج پذیرش بزنی....خواهی دید که خیلیا وضعیتی مثل شما داشتن.....صرف آزاد یا دولتی بودن باعث نگرفتن پذیرش نخواهد شد......حتی بعضی جاها دوره کارشناسی از ارشد براشون مهم تره.....از لحاظ معدل و دروس خوانده شده......در گرفتن بورس عوامل زیادی دخیل هستش.....یکی اش معدله...دومی اش مقاله....سومی اش سطح دانشگاه از لحاظ رده بندی علمی و مالی....دیگه بگم....پروژه و استاد راهنما و رزومه کاری شما.....نامه توصیه و فاکتورهای دیگه....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

سلام
    من دانشجوی ارشد زبان انگلیسی هستم حدود یک ماه دیگه هم دفاع دارم و تمام میشه درسم، میخواستم بدونم گرفتن فاند در مقطع phd در رشته زبان انگلیسی تو یکی از دانشگاههای استرالیا وجود داره ؟اینکه اصلا phd این رشته رو دارن دانشگاههای استرالیا؟

Junior Member

سلام
    فارغ التحصیل دانشگاه Griffith university ، و سابقه کار مفید هم دارم آیا امکانش هست که برای مستر بهم فاند بدن؟؟ یا باید از طریق استاد اقدام کنم؟ شانس فاند گرفتن دارم؟؟ با توجه به اینکه نزدیک 1 سال ایران هستم

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط naghian نمایش پست ها
    سلام
    فارغ التحصیل دانشگاه Griffith university ، و سابقه کار مفید هم دارم آیا امکانش هست که برای مستر بهم فاند بدن؟؟ یا باید از طریق استاد اقدام کنم؟ شانس فاند گرفتن دارم؟؟ با توجه به اینکه نزدیک 1 سال ایران هستم
    دوست عزیز لطف کنید سوالتون رو فقط توی یک تاپیک مطرح کنید. به علاوه باید رزومتون رو به طور کامل بنویسین تا دوستان بتونن راهنماییتون کنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

سلام
    نمره تافل من 580 شده كه واسه بورس استراليا قابل قبوله. ولي تست رايتينگش 4 شدم. آيا موردي داره يا همون نمره اصلي مهمه؟اگه داره بايد چيكار كرد؟

صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)