صفحه 32 از 46 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام. خیلی ممنون از اطلاعات خیلی خوبتون. من یه سئوال داشتم درباره اسکالرشیپ و اون این هستش که مثلا آیا میشه آفر دو تا دانشگاه رو قبول کرد یا اینکه دانشگاهها از هم خبر دارند و اگر یکی را اکسپت کنی دانشگاه دیگه رو نمی تونی با اسکالرشیپ بری؟ وضعیت من اینجوری هستش که از یه دانشگاه تو استرالیا اسکالرشیپ گرفتم و یک دانشگاه دیگه هم استاد اوکی داده و گفته اپلای کن . الان من نگرانم که اگر افر دانشگاه اولی رو قبول کنم واسه اکسپت و گرفتن اسکالرشیپ از دانشگاه دیگه به مشکل بر میخورم. لطفا راهنماییم کنید. خیلی ممنون

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام. دوستان من ماه فوریه برای یکی از دانشگاههای استرالیا اپلای کردم. هنوز جوابش نیامده اما چند وقت پیش ایمیلی دریافت کردم که گفته بود شما در بررسی mid round scholarship در اولویت تخصیص بورس قرار نگرفتید. بعداز اون ایمیلی از دانشگاه دریافت کردم که به دلیل مسایل تحریم اپلیکیشن شما روند بررسی طولانیتری رو طی می کنه.
    جدیدا استاد دیگری از همون دانشگاه با من مصاحبه کرد و گفت اپلای کن برای iprs شانس داری. به نظر شما با توجه به مدت طولانی که اپلیکیشن من تحت بررسی بوده الان پروپوزال جدید رو باید با یک اپلیکیشن جدید ثبت کنم و اصلا امکان ثبت دو پروپوزال برای یک دانشگاه هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aceman_1050 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من ماه فوریه برای یکی از دانشگاههای استرالیا اپلای کردم. هنوز جوابش نیامده اما چند وقت پیش ایمیلی دریافت کردم که گفته بود شما در بررسی mid round scholarship در اولویت تخصیص بورس قرار نگرفتید. بعداز اون ایمیلی از دانشگاه دریافت کردم که به دلیل مسایل تحریم اپلیکیشن شما روند بررسی طولانیتری رو طی می کنه.
    جدیدا استاد دیگری از همون دانشگاه با من مصاحبه کرد و گفت اپلای کن برای iprs شانس داری. به نظر شما با توجه به مدت طولانی که اپلیکیشن من تحت بررسی بوده الان پروپوزال جدید رو باید با یک اپلیکیشن جدید ثبت کنم و اصلا امکان ثبت دو پروپوزال برای یک دانشگاه هست؟
    با سلام
    من ایمیل زیر رو دریافت کردم، کسی از دوستان راجع به این مسئله چیزی میدونه که توضیح بده؟
    ممنون از همه دوستان

I refer to your application for Higher Degree by Research candidature and scholarship at Griffith University.

The University has undertaken an assessment of your application and determined that acceptance of the application may breach international sanctions and controls imposed by the Australian Government. It is therefore necessary for the University to reject your application, to ensure the University remains in conformity with Australian Law.

Junior Member

سلام دوستان
    براا مقطع دکتری تو دانشگاه نیو ساوز ولز میخواهم اپلای کنم چند تا سوال دارم:
    1- دو تا از اساتید دنبال دانشجو میگردند و تقریبا زمینه شون با من یکی است. اگه به هر دوشون ایمیل بزنم بنظرتون بد میشه؟
    2- با یکی از استادا قبلا صحبت کردم گفت مدارک رو بفرست حالا که فرستادم فهمیدم یک ماه رفته مرخصی و جواب نمیده مسئول ثبت نام هم میگه مدارک رو برا ما بفرست. مشکلی که هست مسئول ثبت نام میگه پروپوزال هم بفرست! منم میخوام با همون استادا کار کنم و میدونم پروژه دستشون هست. حالا موندم چه کنم؟؟
    لطفا راهنمایی کنید

سلام دوستان.
    من به یک مشکل عجیب خوردم. دانشگاه به من نامه فاند رو فرستاده ولی خبری از نامه آفر نیست. الان دو هفتس. به دانشگاه هم ایمیل زدم گفتن داریم اسس می کنیم!
    این طبیعیه؟ یا کیس من عجیب غریبه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز نامه پذیرش دانشگاه UNSW برام اومد. من شنیدم UNSW کلاً پذیرش سخت تر میده و اگه کسی پذیرش بگیره شانس اسکالرشیپ خوبی هم داره. درسته این چیزی که میگم؟
    به علاوه استادی که من رو پذیرفته بود ازم خواسته بود برای اسکالرشیپ یه کمی موضوعم و عنوانش رو عوض کنم که کاملاً در راستای جهت کلی دانشکده بشه. ولی من براش نوشتم چون اپلیکیشن فرستادم دیگه نمیتونم. اما امروز دیدم عنوان پروژه م عوض شده و دقیقاً انگار که استراتژی کلی دانشکده رو کردن پروژه من. به نظرتون این نشونه خوبیه؟ و اینکه به نظرتون دانشکده این پروژه رو عوض کرده یا استاد؟ یعنی همه میدونیم استاد نقشی توی اسکالرشیپ نداره اما آیا نقشی در پذیرش هم نداره؟ چون اگه دانشکده عوض کرده باشه به نظرم نشونه خیلی خوبیه تا اینکه استاد عوض کرده باشه. ممنون

مورد اولی سوال منم هست. چون من هم از کورتین پذیرش دارم و منتظر فاند هستم و نمیدونم این چقدر شانس من رو نشون میده. اما در مورد موضوع شما، قطعا استادتون عوض کرده و با استفاده از پاسخ ایمیل شما هم عوض کرده. دانشکده دخالتی ندارد. خیلی میخواد شما رو بگیره که چنین تلاشی کرده چون پروژه در راستای سیاست کلی دانشکده و موضوعات مصوبشون امتیاز بالایی دارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran136 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز نامه پذیرش دانشگاه UNSW برام اومد. من شنیدم UNSW کلاً پذیرش سخت تر میده و اگه کسی پذیرش بگیره شانس اسکالرشیپ خوبی هم داره. درسته این چیزی که میگم؟
    به علاوه استادی که من رو پذیرفته بود ازم خواسته بود برای اسکالرشیپ یه کمی موضوعم و عنوانش رو عوض کنم که کاملاً در راستای جهت کلی دانشکده بشه. ولی من براش نوشتم چون اپلیکیشن فرستادم دیگه نمیتونم. اما امروز دیدم عنوان پروژه م عوض شده و دقیقاً انگار که استراتژی کلی دانشکده رو کردن پروژه من. به نظرتون این نشونه خوبیه؟ و اینکه به نظرتون دانشکده این پروژه رو عوض کرده یا استاد؟ یعنی همه میدونیم استاد نقشی توی اسکالرشیپ نداره اما آیا نقشی در پذیرش هم نداره؟ چون اگه دانشکده عوض کرده باشه به نظرم نشونه خیلی خوبیه تا اینکه استاد عوض کرده باشه. ممنون

یه سوال از دوستان. کسانی که الان پذیرش گرفتند بدون فاند آیا آفر رو اکسپت می کنند الان و منتظر جواب اسکالرشیپ می شوند یا نه باید منتظر بمونیم ببینیم جواب فاند چی میشه؟ آیا روند خاصی داره؟ من میخوام یه وقت پذیرشم نپره و اگر فاند نگرفتم پذیرش رو دیفر کنم. اگر اطلاعاتی دارید به من هم بگید. ممنون

Junior Member

دوستان یه سوال داشتم . برای اپلای در دکترا استرالیا برای ورود در ماه های سپتامبر و همچنین فوریه دد لاین خاصی هست؟ برای اپلای چند ماه قبل از ورود باید اپلای کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    یه سوال از دوستان. کسانی که الان پذیرش گرفتند بدون فاند آیا آفر رو اکسپت می کنند الان و منتظر جواب اسکالرشیپ می شوند یا نه باید منتظر بمونیم ببینیم جواب فاند چی میشه؟ آیا روند خاصی داره؟ من میخوام یه وقت پذیرشم نپره و اگر فاند نگرفتم پذیرش رو دیفر کنم. اگر اطلاعاتی دارید به من هم بگید. ممنون
    سلام. منم دقیقاً همین سوال رو داشتم ایمیل زدم جواب واضحی نگرفتم اما یکی از بچه ها همینجا گفت که کار خاصی فعلاً نیازی نیست انجام بشه و نیازی فعلاً به اکسپت آفر نیست تا جواب اسکالرشیپ بیاد. منم خودم 90 95 درصد همین فکر رو میکردم اما گفتم مطمئن شم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)