صفحه 21 از 46 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام خدمت دوستان
    بنده خواهشی داشتم از این قرار که معدل کارشناسیم 15/57 و ارشدم 17/18 هستش پایان نامه هم داره تبدیل به کتاب میشه و 8 الی 9 تا isi هم داره بررسی میشه و IELTS هم 7 هستش اما دانشگاهم آزاد بوده چه کارشناسی چه ارشد. و از استادام دوتا توصیه نامه دارم.می خواستم ببینم شانس اخذ بورسیه دارم یا نه؟ و همینطور بگم که تمامی تحقیقات و مقالات و پژوهشهام فقط حول یک موضوغ هستش
    ممنون و خوشحال میشم از نظراتتون استفاده کنم
    ویرایش توسط farhadp1984 : December 28th, 2014 در ساعت 10:53 PM

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    من لیسانسم مترجمی زبان از دانشگاه آزاد تهران شمال با معدل 15.67
    فوقم فناوری اطلاعات از دانشگاه غیرانتفاعی کرج با معدل 19.33 .
    نمره زبانم 6.5
    .6سال سابقه کار تخصصی در زمینه شبکه و یک سال دستیار استاد در دانشگاه فوقم
    2 توصیه نامه از طرف استد دانشگاه
    میخواستم بدونم میتونم برای دانشگاهی در استرلیا apply کنم البته چیزی که مهمه برام با توجه به هزینه بالای تحصیل ،بورس تحصیلی یا کمک هزینه هست
    از راهنماییتون ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

با سلام
    شانس بورس دارید در صورت چاپ شدن مقالات... مقالات تحت بررسی ارزشی نداره و حتما باید چاپ شده باشه... مکاتبات را شروع کنید و در این پروسه یک ساله بورس و ویزا کارتون را شروع بفرمایید با دقت... چند پروپوزال برای چند دانشگاه شانس را بالا میبره..

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadp1984 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    بنده خواهشی داشتم از این قرار که معدل کارشناسیم 15/57 و ارشدم 17/18 هستش پایان نامه هم داره تبدیل به کتاب میشه و 8 الی 9 تا isi هم داره بررسی میشه و IELTS هم 7 هستش اما دانشگاهم آزاد بوده چه کارشناسی چه ارشد. و از استادام دوتا توصیه نامه دارم.می خواستم ببینم شانس اخذ بورسیه دارم یا نه؟ و همینطور بگم که تمامی تحقیقات و مقالات و پژوهشهام فقط حول یک موضوغ هستش
    ممنون و خوشحال میشم از نظراتتون استفاده کنم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

معدل فوق شما تنها فاکتور مثبت شما هست... با توجه به این رزومه شما شانس برای بورسیه از دانشگاه های دیکین... ملبورن... اتاگو و اوکلند نیوزیلند را دارید.. ملبورن اگر دوتا مقاله هم بدید شانس بالا میره چون سخت بورس میدن به دانشگاه های نا شناخته... مقاله حتما چاپ کنید.. معدل ارشد شما عالی هست... انشا الله بورس بشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad amin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانسم مترجمی زبان از دانشگاه آزاد تهران شمال با معدل 15.67
    فوقم فناوری اطلاعات از دانشگاه غیرانتفاعی کرج با معدل 19.33 .
    نمره زبانم 6.5
    .6سال سابقه کار تخصصی در زمینه شبکه و یک سال دستیار استاد در دانشگاه فوقم
    2 توصیه نامه از طرف استد دانشگاه
    میخواستم بدونم میتونم برای دانشگاهی در استرلیا apply کنم البته چیزی که مهمه برام با توجه به هزینه بالای تحصیل ،بورس تحصیلی یا کمک هزینه هست
    از راهنماییتون ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اگر مقاله زیاد داری دانشگاه فلیندرز بیزنسش شنیدم خوبه.. و بیومکانیکش هم قوی هست.. اما توی ادلاید هست...
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دنبال 1 دانشگاه با رنک متوسط هستم.
    یک بیزنس اسکول تو شهرهای سیدنی یا ملبورن.
    کجا را پیشنهاد می کنید؟برای دکترا می خوام اقدام کنم.
    ببینم میشه اسکولارشیپ گرفت

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

با توجه یه سوالات متعدد لازم میدونم این کامنت را در این صفحه هم بزارم تا دوستانی که این تاپیک را میخونند هم استفاده کنند اگر مفید واقع شد
    در مورد نحوه اپلای و تعریف پروپوزال خدمت حضور مبارک دوستان محترم لازم میدونم عرض کنم که:

1) سعی کن حتما سرچ کنی پروپوزال جزو ت ح ری م ه ا نباشه....

2) امکانات کافی برای انجام پروژه شما در دپارتمان مذکور وجود داشته باشه...

3) استاد راهنمات اعتبارش نسبتا خوب باشه و بشه روی ساپورتش حساب کرد... من قبل از اپلای با استاد ها این اتمام حجت را میکردم چون میدونستم اونا به چند تا دانشجو ولکام میگن و از پروپوزال بدشون نمیاد... گفتم من ساپورت خیلی قوی از شما انتظار دارم چون رزومه قوی دارم و شانس بورسم بالاست.... مطمن صحبت کن

4) در راستای اهداف دانشکده باشه وزیاد موضوع پرتی با زمینه کاری استاد راهنما ندید... یعنی سعی کنید استادی پیدا کنید که با زمینه کاری شما اشتراک داشته باشه

5) اگر تونستی سرج کن که استاد چند تا دانشجو داره و سال قبل چند تا گرفته... مثلا من بین دو راهی گیر کرده بودم امسال و یا دوتا استاد به توافق رسیدیم در یک دانشگاه.. یکیش ایرانی بود... یکیش استرالیایی... ایرانیه پارسال 3 تا دانشجو گرفته بود و استرالیایی 1 فقط... ایرانی حتی خودش زنگ زد گوش موبایلم و با هم 20 دقیقه صحبت کردیم که جایی دیگه نرو و من روی شما حساب باز کردم... بعدا فهمیدم جز من با 3 تا دیگه هم هماهنگ کرده و من انتخاب دومش بودم... شانس زد و امسال به این استاد دیگه دانشجو ندادن... و من بعد از کلی بررسی استرالیایی را انتخاب کردم... الانم فکر میکنم از این دانشگاه هم به احتمال 99 درصد بورس شدم... فقط یک انتخاب خوب!

6) موضوع را کلی انتخاب کن و در بیشتر دانشگاه ها یکی دوصفحه هست ... (دو تا از پروپوزال های من نصف صفحه بود که هر دوش هم بورس را گرفت)... بعضی دانشگاه ها هم 3 یا 4 صفحه همراه با تایم لاین مثل UWS (استرالیایی غربی)

7) اخرین و مهم ترین نکته هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت یک یک یک
    پروپوزال را به چند تا دانشگاه نده! چرا ؟ چون پروژه ها قبل از بورس شدن چک میشه از نظر ت ح ر ی م ه ا و اگر پروژه شما را خدای نکرده رد کنند کل دانشگاه ها شانسی نداری دیگه! مهم ترین نکته ای هست که کسی ندیدم بهش اصلا اشاره کنه توی این اپلای ابراد.... منم 4 5 پروپوزال داده بودم ... این طوری درسته خودت به زحمت میوفتی ولی دستت برای انتخاب دانشگاه و استاد باز میشه...

8) قبل از همه مراحل بالا هم در مورد شانس بورس شدن خودت با توجه به رزومت و سیاست کلی دانشگاه در گرفتن ایرانی ها سرچ کن... مثلا دانشگاه UTS به دوستم گفته بود ما دانشجو از شریف نمیگیریم و بدون برسی رد کردن... یا کرتین از بچه های نفتی نمیگیره هرچند شغل اول توی پرت مهندسی نفت هست و نیاز
    دارن... نکات خیلی ریز هست و همین میشه که یک نفر میتونه بورس را ببره..... رزومه مهم هست اما سیاست در اپلای مهم تر هست...

9) بعضی دانشگاه ها هم مثل دیکین که خودم مطمن هستم اگر یک بار اپلای کنی و رد بشی... سال بعد هم بخوای اپلای کنی باید بهشون نشون بدید که رزومه شما نسبت با سال اول متحول شده! این را خودم تجربه داشتم .. وگرنه همون اول ریجکت میکنند....

10) بعضی دانشگاه ها معدل محور هستند و بعضی ها مقاله محور.... مثلا UNSW مقاله یکی دوتا هم داشته باشی بورس میشی به شرط داشتن معدل بالای 17 و نمرات خوب در دروس تخصصی... مصاحبه هم که داشت امسال.... به نظرم سخت گیر ترین دانشگاهش همین هست... توی مصاحبه از من پرسیدن شما راندمان فکریت کی بالا تر هست .... گفتم صبح ها! چون شب ها یاد قرض هام میوفتم! هه هه... حالا برق رفت وسط مصاحبه.. خلاصه ابروریزی شد
    فلیندرز نه معدل امتیازش مشخص هست و شما با مقالات متعدد میتونی بورس بشی و کاملا دست خودت هست همه چیز
    دیکین به معدل ضریب 2 میده و به سابقه تحقیق ضریب 1
    ملبورن معدل ارشد براش مهم تر هست و البته دانشگاهی که بودی... غیر دولتی بعید میدونم بگیره
    UWA برای بالا بردن شانس بورست باید یک نامه بگیری که جز تاپ های دانشکده بودی .. اینو خود استاد به من گفت... والبته گفت با این دانشگاه اپلای کنی شانس ویزات بالاست نمیدونم چرا!

11) اکثر استاد ها هم فاند پروژه ندارن مثل اروپا و بیخودی خودت را سبک نکن...

12) بعضی دانشگاه ها بیمه را کاور میکنه بعضی ها نه... مثلا دیکین خیلی عالی هست در این مورد بیمه خودت و همسرت و دوتا بچه! من ندیدم جایی اینطوری باشه... قابل توجه که اگر بخوای بیمه خانم را بگیری و متاهلی بری 20 میلیون پول بیمه هست.... این نکات را حتما لحاظ کن برای اپلای دانشگاه

*) توکل کن درست میشه... لطفا دوستان دیگه هم اگر بعدا سوال مشابه پرسیدند ارجا بدید به این کامنت که تکرار نشه حرف ها... امیدوارم این کامنت بیشترین امتیاز را بگیره چون خلاصه ای بود از سیاست اپلای استرالیا... اپلای علاوه بر ریاضت سیاست هم هست!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

داستان اپلای استرالیا قسمت سوم:

31) از نظر انتخاب بین استرالیا و کشور های اروپایی هم کلا این کشور بهتر هستش... حین تحصیل میتونید اقامت بگیرید... 20 ساعت در هفته با اجازه استاد راهنما کار پاره وقت داخل یا خارج از دانشگاه کنید+کار در روزهای تعطیل... ساعت کاری 9 تا 5 عصر هست.. ولی مثلا بلژیک استادی به من گفت 8 تا 6 عصر و البته شما باید بیشترم کار کنی... مردمی کاملا اروم و بی ازار... استاد استرالیایی به من گفت تازه توی همین ساعات هم راحت هستی اختیار تام داری چطوری بری بیای و کار کنی... (تو دانشگاه Bar داره دیگه خودت حسابشو بکن!) .. البته ما ایرانی ها که اصلا طرف این مزخرفات نمیریم! دانشگاه ها با هم خیلی خوب لینک هستند... ما ایران خواستیم یک کار تجربی بکنیم به خدا 6 ما با یک دانشگاه مکاتبه کردیم اخرش گغت ما وقت نداریم با کسی هم همکاری نمیکنیم!! زبان انگلیسی صحبت میکنند و این خودش یک نعمت هست... کشاورزی صنعت اولشون هست و اگر بتونی خونه را اوکی کنی با 300 تا 400 دلار در ما میتونی زندگی کنی.. فکر کن من اروپا اپلای کرده بودم استاده برام 3 ماه 6 ماه میگفت روی کارت تصمیم گیری میکنیم و اگر زیاد پیشرفت نداشته باشی اخراج میکنیم راحت! بعدشم سریع باید کشور را ترک کنی... ویزا هم که میدن دقیقا بعد از درست فرداش باید برگردی کشورت مگر اینکه از قبل کار در نظر گرفته باشی و سریع بری سر کار! همین فشار روی راندمان کاریت اثر منفی میزاره مطمنا..

32) برای ایمیل به اساتید سعی کنید حدودای ساعت 12 تا 2 خودمون ایمیل بزنید که صبح ناشتا که استاد محترم در حال خوردن فنجان نسکافه بوده ایمیل شمارو در صدر جدول رده بندی رقابت ها ببینه... و عنوان بگذارید برای ایمیل حتما.... و توی 4 5 خظ ضمن معرفی خودتون و خلاصه ای از بک گراند تحصیلیتون (کاری را چیزی نگید بعدا میفهمید چرا) از استاد بخواید که ببینید علاقه ای داره در این زمینه هایی که توی پروفایلش دیدید و علاقه داره ساپورت کنه! بعد که گفت بله.. کامل توجیه کنیدش که شرایط شما به چه صورت هست...

33) همه میگن استاد باید پروفسور باشه اما من نظر شخصیم اینه که اگر با استاد جوان اپلای کنی.. و مقاله هم خوب داشته باشی ساپورت قوی تری میکنه ازت جون معمولا پروفسور تمام ها ایمیل بیشتری دریافت میکنند و همین توی الویت بندی و ساپورت استاد اثر منفی میزاره.. به نظر خودم (شایدم اشتباه باشه) بایک استاد جوان که احتمالا شما تنها دانشجوش باشی اپلای کنید و نفرات دوم و سوم را ادم های قوی تری قرار بدید.... اینطوری هم ساپورت اولیه استاد را خوب داری و هم بعد از اینکه درست تموم شد ریکام میگیری و از نفوذ اون استادهای دیگه برای کار و یا پست داک استفاده میکنی! چیزی که من در سر داشتم و اجراکردم..

34) علاوه بر اون فایل اکسل مادر که گفتم یک فایل بندی هم داشته باشید و اسم همه دانشگاه هایی که اپلای کردید... فرم هایی که بایستی پر بشه و مدارکی که فرستادید براشون را بصورت جداگانه ارشیو کنید که بدونید کجا برا کی چی فرستادید ... اینطوری هر وقت بخواید میتونید مثلا رزومه را ابدیت کنید و ورژن بندی کنید که بدونید ورژن چند رزومه را فرستادید در چه زمانی... جون پروسه نسبتا طولانی هست و مطمن باشبد وقتی دانشگاه ها زیاد شد سخت میشه این کارا... قبل از اپلای هم اسکن کلیه مدارک را بگیرید حتما... برای ترجمه مدارک تحصیلی هم میتونید از مترجم ناتی که در تهران دو شعبه داره استفاده کنید. تعریف ناتی: یک دارالترجمه مربوط به اداره مهاجرت استرالیا هست که فقط یک مهر سبز رنگ میزنه و جون نماینده استرالیا در ایران هست دانشگاه هم قبول داره این را... ناتی خیلی سریع هست و البته کم هزینه... 2 3 سری بگیرید که داشته باشید...

35) تحصیل در استرالیا 5 امتیاز داره برای شما و تحصل در مناطق کم جمعیت اون 5 امتیاز دیگه هم داره...

36) کلا استرالیا 8 دانشگاه جی 8 داره که عموما جزو 150 دانشگاه اول دنیا هستند و ما بقی دانشگاه هم باز خوب هستند و جزو 500 دانشگاه برتر هستند... کلا کیفیت کارشون بالا هست و امکانات خوبی دارند..

37) اگر بین دانشگاه های غیر جی 8 موندید کدوم را انتخاب کنید برید سراغ اپشن کاری اینکه کدوم دانشکاه در شهر بهتری هست و کار بیشتر هست برای شما... مثلا پرٍث که فکر میکنم الوده ترین شهرشون هست برای نفت و شیمی خوبه... البته دکتری نفت فکر نکنم دیگه بگیرن به خاطر بعضی محدودیت ها...

38) دیگه اگر غیر جی 8 شد خیلی فرق زیادی بینشون نیست و برید ببینید کردوم گروه قوی تر هست و رنک کلی دانشگاه اهمیتی نداره به نظرم... چون اختلافشون کم هست از نظر نمره ولی چون تعداد دانشگاه های دنیا زیاد هست یه کم بالا پایین میشه.. مثل کنکور خودمون یک تست اشتباه شاید 50 پله جا به جات کنه!

39) مدرک دانشگاه های ایران را اقا قبول دارند... هم ازاد هم علمی کاربردی شبانه دولتی.. فقط من پیام نور ندیدم که بورس بشه... که اونم احتمال زیاد قبول دارند چون وزارت علوم تاییدش میکنه

40) این داستان فرس انر چیست؟ ببینید دانشگاه برای اینکه بدونه شما معدلت خوب بوده و 25 درصد از درست حداقل ریسرچ کردی (همون معادل 8 واحددرسی) این شرط را میخواد معمولا... باز هم کیس با کیس فرق داره و اگر معدل شما مثلا در لیسانس کم بوده مقالات شما میتونه اون را کاور کنه و مشکلی نیست... UNSW اما راه نمیاد و معدل شما بایستی حتما دور و بر 17 باشه وگرنه رد میکنند.... دروس تخصصی را هم نگاه میکنه که با معارف و تربیت بدنی بالا نکشیده باشی معدل را... این فرست انر را استاد راهنمای شما هم میتونه تایید کنه توی فرم های ریکامندیشن....

41) برای ریکام هم بدانید و اگاه باشید که اینا فرم مخصوص دارند و باید استاد پر کنه و براشون ایمیل کنند و مثل امریکا فرم انلاین نیست که ایمیل کنند برا استاد... ریکامندیشن هایی که از قبل گرفتید را هم میتونید خودتون سابمیت کنید....

42) حین پر کردن فرم های انلاین اپلیکیشن میتونی به دفعات ویرایش هم کنید و مدارک را حذف یا اضافه کنید.. بعد از سابمیت دیگه قابل ویرایش نیست... و مثلا رزومه را میتونید اگر ابدیت شد بعدا ایمیل کنید براشون دوباره...

43) سیستم بورس دهی هم به این صورت هست... اول همه مقالات و معدل شما و سایر مسابل رو در نظر میگیرند و نمره دهی میکنند... بعد به شما یک نمره میدن در مجموع ... سپس استاد هم شمارو تایید میکنه و بعد دانشجو های کلیه کشور هارو سورت میکنند... از اون بالای شورت لیست شروع میکنند به بورس دادن (اولویت هم با IPRSهست) بعد بورس دانشگاهی را میدن به نفرات بعدی.... اگر ایرانی باشید و توی شورت لیست باشی فعلا سهم شمارو میزارند کنار تا پروژه چک بشه اگر اوکی بود به شما هم بورس میدن... اگر نبود که میدنش به نفر بعدی... برای همین هست که همه کشور های خبر بورس را میگیرن و ایرانی ها تازه میرن برای چک شدن پروژه و زمان میبره...

44) لطفا وقتی به موعد نتایچ بورس رسید که معمولا توی اکتبر.. نوامبر ... دسامبر ... ژانویه هست (برای راند اصلی بورس) و به شما جواب ندادند وقتی یکی دوبار ایمیل زدید و دیدید میگن باید صبر کنید بدونید بورس را بردید و روشون نمیشه بگن داره پروژه شما چک میشه (شایدم دوست ندارن شما بعدا ادعایی داشته باشید که چرا بورس را ندادید پس!).. فقط باید صبر کنید تا جواب چک بیاد.. معمولا یک تا دوماه زمان میبره... بعضی موارد خاص هم تا یک سال... برای همین هست که میگن چند جا درخواست بدید حتما

45) بعد از گرفتن بورس و چک شدن پروژه شانس ویزای دانشجویی شما بالا میره و مثل اروپا نیست که تازه در مرحله ویزا بخوان پروژه را چک کنند و کلی هزینه و زمان بر باشه.. کاملا منطقی و درست هست این کارشون و به نفع خودمون هست اگر میخوان چک کنند همین رویه را در پیش بگیرند

46) بعد از اپلای دوتا فرایند جدا هست یکی پذیرش افر ادمیژن دانشگاه و دیگری افر بورس که هر دو را دقیق بخونید و بعد چک کنید... جون اکثر دانشگاه ها انلاین اپلای کردید بایستی مدارک را پست کنید تا افر شما کاندیشنال روی مدارک تحصیلی را برداره.... باید مطمن بشن از مدارک شما... حالا شاید بعضی دانشگاه ها راه بیان مثلا کرتین مشکل نداره ظاهرا

47) هر چیزی توی cv مینویسید باید بتونید با مدارک ساپورت کنید... مثلا شمت جزو 3 تای برتر دوره بودم اما مدرکی و یا نامه ای ندارید! پس امتیازی نداره براتون..

48) با پدر و مادر خود مهربان باشید (نکته یادم نمیاد دیگه به خدا)

49) کار زیاد درستی نیست مثلا بخواید بگید من از دانشگاه شما با فلانی هم مکاتبه کردم و اوکی داده بهم و اینارو بزارید توی امپاس.. یا بخواید بگید استاد فلانی را بزاریم ادوایزر یا سوپروایزر کمکی... میتونید بگید مثلا به نظر شما توی این زمینه بهتر نیست کسی را اضافه کنیم به تیم خودمون! کاملا مودبانه

50) به استادتون این قول را بدید که تمام تلاشتون را خواهید کرد در طول دوره و سعی کنید در طول فرایند بورسیه و ویزا باهاش حتما در تماس باشید که فراموش نکنه شمارو... کلا صله رحم خوبه برا بورس گرفتن...

*) امیدوارم بعد از دوره دکتری به ایران برگردید و به مملکت خودتون خدمت کنید... و استاد های خوبی برای دانشگاه های ایرانی باشید...
    با تشکر از همه دوستانی که در 3 سال اخیر با اونا در تماس بودم و حمایت کردن بنده را .... فایل پی دی اف این داستان اپلای استرالیا را توی امضای من میتونید دانلود کنید... اگر شوخی بی مزه زیاد کردم معذرت میخوام و از همه شما تشکر میکنم که این نکات را خوندید و امتیاز ندادید! میخوام بشم ژنرال توی اپلای ابراد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

دوستان با سلام
    بنده برای دانشگاه UNSW اقدام کردم برای مقطع دکترا (مکانیک) میخواستم ببینم شانسم واسه گرفتن اسکالرشیپ چجوریه؟؟
    ارشد: پلی تکنیک، معدل 16.67 ، 11 مقاله ISI چاپ شده،
    لیسانس: صنعتی شاهرود، معدل 15.62،
    IELTS: 6.5
    چندتا چیز دیگه هم هست مثل: پایان نامه فوقا ام ، بعنوان پایان نامه برتر دانشگاه انتخاب شده، یکی از مقاله هام Top hottest article شده و...

ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

این دانشگاه روی معدل بخصوص لیسانس خیلی حساس هست... بهتره از استادت بپرسی و به نظرم روی یک دانشگاه تنها حساب نکنید.... احتمالا ویزای کانادات تو چک گیر کرده... معمولا کسایی که مقاله زیاد دارند این مشکل را هم پیدا میکنند... نمونش توی همین استرالیا هم اتفاق افتاد 2 سال قبل... البته با توجه به تعداد مقالات شما میتونم حدس بزنم شما کامپوزیت کار بودید و احتمالا نانو فیلد فرعی شما بوده... ! حواست باشه برای استرالیا پروژه مشکل دار تعریف نکنی جون مقاله هم زیاد داری گیر ندن بهت... یک نگاهی به این لینک بندازید... دانشگاه گریفیس هم راند فرعی داره برای اونم میتونی اپلای کنی و البته ملبورن...
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?52944

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_52015 نمایش پست ها
    دوستان با سلام
    بنده برای دانشگاه UNSW اقدام کردم برای مقطع دکترا (مکانیک) میخواستم ببینم شانسم واسه گرفتن اسکالرشیپ چجوریه؟؟
    ارشد: پلی تکنیک، معدل 16.67 ، 11 مقاله ISI چاپ شده،
    لیسانس: صنعتی شاهرود، معدل 15.62،
    IELTS: 6.5
    چندتا چیز دیگه هم هست مثل: پایان نامه فوقا ام ، بعنوان پایان نامه برتر دانشگاه انتخاب شده، یکی از مقاله هام Top hottest article شده و...

ممنون
    ویرایش توسط hamed_golden7 : January 16th, 2015 در ساعت 06:28 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UTD

سلام

من از دو تا استاد از دانشگاه های Adelide و sydney اوکی گرفتم و الان برای هر دو دانشگاه دارم اپلیکیشن می فرستم.
    می خواستم بدونم ممکن است مشکلی پیش بیاد؟ از این لحاظ که شنیدم فاند در استرالیا دولتی است و من دارم از دو تا دانشگاه مختلف برای گرفتن این فاند اقدام میکنم.

خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)