صفحه 37 از 46 نخستنخست ... 2728293031323334353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mn1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم به من کمک کنید.
    چه موقع باید برای اسکولارشیپ اقدام کرد؟ موقعی که برای دانشگاه اپلای میکنیم باید واسه اسکولارشیپ هایی که هست اقدام کرد؟
    یا صبر کنم تا جواب دانشگاه بیاد و بعد فرم اسپولارشیپ ها رو پر کنم؟
    من با چند استاد صحبت کردم. research proposal هم واسشون فرستادم و گفتن Please apply for the PhD program and the scholarship and then we will modify the proposal when you start your PhD.

سلام؛
    وقتی اپلای میکنی در بعضی دانشگاه ها برای اسکولارشیپ خودبخود در نظر گرفته میشین. البته بعضی دانشگاه ها باید اول پذیرش بگیری و بعد برای اسکولارشیپ اقدام کنی.
    در مجموع بهترین مرجع سایت خود دانشگاه هاست که بطور کامل و ساده مراحل اپلای و اسکولارشیپ توضیح دادن. برو قسمت how to apply
    موفق باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فرآوری مواد معدنی باهنر کرمان

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام

من موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه Curtn استرالیا در رشته مهندسی معدن و در مقطع دکترا شده ام (ترم1 2017). حالا باید برای بورس درخواست پذیرش کنم. به نظر شما شانس من در این رابطه چقدر است؟
    کارشناسی ارشد فرآوری مواد معدنی دانشگاه روزانه با معدل 17.88 (سال 86 فارغ التحصیل شده ام)
    دارای 3 مقاله ISI و چندین مقاله کنفرانسی و ژورنالی دیگر
    پژوهشگر برتر دانشگاه در سال 86
    عضو فعال سازمان نظام مهندسی معدن و انتخاب به عنوان مسئول فنی برگزیده
    پژوهشگر در زمینه رشته تحصیلی ام (مجری یک طرح پژوهشی انجام شده و همکار پروژه تحقیقاتی در 3 پروژه دیگر) به طور مستقل با اساتید دانشگاه پروژه کار می کنم.
    شاگرد اول در مقطع ارشد
    ممنون میشم اگه دوستانی که در این زمینه تجربه دارن پاسخ بدن

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Eligol2017 نمایش پست ها
    سلام

من موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه Curtn استرالیا در رشته مهندسی معدن و در مقطع دکترا شده ام (ترم1 2017). حالا باید برای بورس درخواست پذیرش کنم. به نظر شما شانس من در این رابطه چقدر است؟
    کارشناسی ارشد فرآوری مواد معدنی دانشگاه روزانه با معدل 17.88 (سال 86 فارغ التحصیل شده ام)
    دارای 3 مقاله ISI و چندین مقاله کنفرانسی و ژورنالی دیگر
    پژوهشگر برتر دانشگاه در سال 86
    عضو فعال سازمان نظام مهندسی معدن و انتخاب به عنوان مسئول فنی برگزیده
    پژوهشگر در زمینه رشته تحصیلی ام (مجری یک طرح پژوهشی انجام شده و همکار پروژه تحقیقاتی در 3 پروژه دیگر) به طور مستقل با اساتید دانشگاه پروژه کار می کنم.
    شاگرد اول در مقطع ارشد
    ممنون میشم اگه دوستانی که در این زمینه تجربه دارن پاسخ بدن
    سلام
    مطمئن هستید برای ترم 1 2017 ادمیشن گرفتید؟ این ترم دو هفته دیگه شروع میشه! شما حتی فکر نکنم وقت داشته باشید برای ویزا درخواست بدید! خیلی وقت هم هست که ددلاین اسکالرشیپ برای راند اصلی2017 تموم شده. شما باید پذیرشتون رو به ترم بعد دیفر کنید و برای دور بعدی اسکالرشیپ درخواست بدید.
    هم معدلتون خیلی خوبه هم 3تا مقاله تعداد خوبیه. به نظرم شانس خوبی برای گرفتن اسکالرشیپ دارید.

Junior Member

سلام دوستان،
    بعد از نامه نگاری، یکی از اساتید دانشگاه سیدنی اظهار علاقه کرده. اما گفته چون 5 سال از مدرک ارشدت (2012) میگذره شاید نتونی برای اسکولارشیپ اقدام کنی و این و بپرس. البته من یه اینکوری سابمیت کردم ولی دیر جواب میدن. دوستان اطلاعی دارن که همچین قانونی هست یا نه؟
    من تو قوانین مربوط به پذیرش نگاه کردم ندیدم همچین چیزی اما استاده من و به شک انداخته
    متشکر

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالی

سلام خدمت دوستان عزیز. میخواستم برای دانشگاه های استرالیا اپلای کنم. از عزیزان کسی هست که بدون چه ماههایی باید اپلای کرد؟ ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استر

سلام من آفرم رو گرفتم ولی بورس رد شدم کسی بورسی رو میشناسه که به طور مستقل برای دانشجویان پذیرفته شده موجود باشه؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالی

نقل قول نوشته اصلی توسط teo_ranjbaran نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز. میخواستم برای دانشگاه های استرالیا اپلای کنم. از عزیزان کسی هست که بدون چه ماههایی باید اپلای کرد؟ ممنونم
    سلام
    ترم های استرالیا معمولا ماه مارچ و اگوست شروع میشن. ولی ددلاینی برای اپلای برای پذیرش وجود نداره. فقط راندهای اسکالرشیپ ها ددلاین دارند که هردانشگاه ددلاین خودش رو داره. تفاوت هم بین ددلاین ها زیاد هست و نمیشه تاریخ کلی ای گفت. برای هر دانشگاه جدا باید مراجعه کنید و تاریخ ها رو ببینید.

انشگاه کارشناسی:آزاد واحد پرند
    معدل کارشناسی:13.40
    رشته تحصیلی:مهندسی کامپیوتر نرم افزار
    دانشگاه کارشناسی ارشد:آزاد تهران مرکز
    معدل کارشناسی ارشد:در حال تحصیل رشته
    رشته تحصیلی کارشناسی ارشد:مدیریت ام بی ای
    تعداد مقالات:در حال حاضر 1 مقاله isi در رشته کامپیوتر دارم
    سابقه تدریس:-
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان:7 ایلتس
    سابقه کار:-

میخواستم ببینم چه کار های لارم برای گرفتن بورس ارشد دارم و اینکه می تونم ادامه رشته ام بی ای رو تو استرالیا با تطبیق واحدام بخونم/ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engeenering, Petroleum university of technology

دوستان سلام
    کسی میدونه بورسیه ها قابلیت دیفر دارن یا نه؟ چون تو بعضی رشته ها ممکنه فرآیند صدور ویزا خیلی طول بکشه و بورس از دست بره.
    کسی راه حلی سراغ داره؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من برای بورس و پذیرش از دانشگاه سیدنی برای جولای ۲۰۱۷ اقدام کردم. اما پذیرش unconditional offer گرفتم ولی بورسیه بهم تعلق نگرفت. آیا امکان داره دیفر کنم و با همین پذیرش مجدد برای بورس اقدام کنم؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)