صفحه 44 از 46 نخستنخست ... 34353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

من برای دانشگاه ECU اپلای کردم حدود 2 ماه پیش. وضعیت اپلیکیشن من اول under review by school بود، بعدش شد under review by senior admissions officer و حالا شده application under consideration. کسی میدونه معنی این چی هست؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    من برای دانشگاه ECU اپلای کردم حدود 2 ماه پیش. وضعیت اپلیکیشن من اول under review by school بود، بعدش شد under review by senior admissions officer و حالا شده application under consideration. کسی میدونه معنی این چی هست؟
    اپدیت: معلوم شد که معنیش قبولی پذیرش بوده چون بعدش آفرم اومد.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Banned

این ایمیل دقیقا یعنی چی؟

The University of Auckland Doctoral Scholarships are not awarded in batches on a fixed date, the offer is made alongside the offer of place. The scholarship offer is then valid for six months only. This is one of the reasons we cannot yet consider a September 2020 start date - if you are offered a scholarship, the scholarship offer would lapse before you are able to start studying. The 31 December "closing date" is therefore more of a formality - applications after this can immediately be considered in the following year.

ApplyAbroad Superstar

یعنی برای دانشجویی که بورس بخواهد زودترین زمانی که میتوانند پذیرش او را برای شروع دکتری در سپتامبر سال دیگر اعلام کنند مارس ۲۰۲۰ است.

کوتاه اینکه دانشجویی که برای سال دیگر پذیرفته شده زود زود مارس ۲۰۲۰ پذیرشش به او رسما اعلام خواهد شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    این ایمیل دقیقا یعنی چی؟

The University of Auckland Doctoral Scholarships are not awarded in batches on a fixed date, the offer is made alongside the offer of place. The scholarship offer is then valid for six months only. This is one of the reasons we cannot yet consider a September 2020 start date - if you are offered a scholarship, the scholarship offer would lapse before you are able to start studying. The 31 December "closing date" is therefore more of a formality - applications after this can immediately be considered in the following year.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان
    ضمن تشکر بابت راهنمایی های بسیار بسیار مفیدی که در این سایت انجام میدید، ازتون خواهش میکنم اگر میشه یک بار مراحل گرفتن فاند و تحصیل توی دانشگاه های استرالیا رو شرح بدید یا اگر قبلا مرحله به مرحله شرح دادید اون لینگ رو بذارید تا کمکی به من و سایر دوستان مثل من بشه.
    نکته دوم هم این که میزان فاند برای مقطع دکتری تو استرالیا چقدر هست حدودا و باهاش باید شهریه دانشگاه هم داد یا نه و در کل میزان فاند مناسب برا زندگی هست یا نه؟
    برای ماه اول شنیدم فاند بهت نمیدن باید حدودا چقدر با خودم داشته باشم؟
    ممنون از کمکتون
    ویرایش توسط Mohamadasadi : November 13th, 2019 در ساعت 01:24 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamadasadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ضمن تشکر بابت راهنمایی های بسیار بسیار مفیدی که در این سایت انجام میدید، ازتون خواهش میکنم اگر میشه یک بار مراحل گرفتن فاند و تحصیل توی دانشگاه های استرالیا رو شرح بدید یا اگر قبلا مرحله به مرحله شرح دادید اون لینگ رو بذارید تا کمکی به من و سایر دوستان مثل من بشه.
    ممنون از کمکتون
    سلام

برای مقطع دکترا در اکثر مواقع فرایند به ترتیب زیر هست:

1- مکاتبه با اساتید از طریق ارسال رزومه

2- مصاحبه با استادی که نظرش نسبت به رزومه شما جلب شده

3- نگارش یک پروپوزال مختصر در زمینه‌ی پیشنهادی شما یا استاد

4- کسب موافقت استاد نسبت به پروپوزال نوشته شده

5- اپلای کردن برای اسکالرشیپ در بازه‌ی زمانی مشخص شده (هر دانشگاهی ددلاین یا ددلاین‌های خاص خودش رو داره که با مراجعه به سایت دانشگاه متوجه خواهید شد یا میتونید عبارت university of X scholarships رو گوگل کنید تا لینک مربوطه رو براتون بیاره. به جای X اسم دانشگاه مد نظر رو بذارید.)

6- دریافت نتیجه اسکالرشیپ که برای بعضی دانشگاه‌ها همزمان با نتیجه دریافت پذیرش تحصیلی اعلام میشه و برای بعضی دانشگاه‌ها چند وقت بعد از دریافت پذیرش تحصیلی

7- اکسپت یا قبول کردن اسکالرشیپ و دریافت نامه‌ی تائیدیه ثبت نام یا COE که برای درخواست ویزا لازم هست.

8- ثبت یا به اصطلاح "لاج کردن" درخواست ویزا بصورت اینترنتی.

موفق باشید

ممنون از راهنماییتون

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

سلام دوستان عزیز
    وقتی یکی از دانشگاههای استرالیا قبل از اعلام نتایج اسکولارشیپ درخواست میکنه که مدارک رو پست کنیم یعنی احتمالی برا قبولی هست ؟ یعنی اینکه انتخاب نهایی کردند که گفتن مدارک رو پست کنید؟ یا اینکه اینو به همه میگن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Project Management - Bond University

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    وقتی یکی از دانشگاههای استرالیا قبل از اعلام نتایج اسکولارشیپ درخواست میکنه که مدارک رو پست کنیم یعنی احتمالی برا قبولی هست ؟ یعنی اینکه انتخاب نهایی کردند که گفتن مدارک رو پست کنید؟ یا اینکه اینو به همه میگن؟
    به این معنی هست معمولا که آفر رو به زودی می گیرید اما ارتباطی به اسکالرشیپ نداره. یعنی ممکنه اسکالرشیپ رو هم بگیرید ولی نشانه ش نیست.

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanbaripour نمایش پست ها
    به این معنی هست معمولا که آفر رو به زودی می گیرید اما ارتباطی به اسکالرشیپ نداره. یعنی ممکنه اسکالرشیپ رو هم بگیرید ولی نشانه ش نیست.
    ممنون از جوابتون دوست عزیز.
    دقیقا همین است و من اسکولارشیپ رو با وجود سه مقاله نتونستم برنده بشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)