صفحه 20 از 46 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط ozeir نمایش پست ها
    سلام. من فوق لیسانس بیولوژی مولکولی از دانشگاه vub بلژیک هستم. با یه استادی در دانشگاه سیدنی صحبت کردم. بهم گفت که پروپوزال باید بنویسم. بعد از چند بار ویرایش توسط استاد بالاخره تموم شد. نمیدونم چه بورسیه رو میتونم شرکت کنم برای امسال یا حداکثر پاییز 2015؟

ممنون از راهنماییتون
    Hi Ozeir
    try all international scholarships u want
    IPRS+ MIRS or staff like this
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biotechnology

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

با سلام و عرض خسته نباشید.
    من ارشد بیوتکنولوژی از کشور ارمنستان با معدل ۱۸:۳۰ و لیسانس از ایران دو تا مقاله ای اس ای که خودم اسم اول هستم با ایمپکت فاکتو بالای دو و دو تا دیگه سابمیت شده دارم و ۷ سالو نیم سابقه کار.چند وقت پیش یک استاد از دانشگاه سیدنی بهم اوکی داد و پروپوزال نوشتیم .خلاصه سه ماهه منتظرم.چون خودش داره اقدام میکنه ولی الن متوجه شدم که با اون فاند فقط ۲۵۰۰۰ بهم دستمزد میدن.و شهریه دانشگاه که ۳۹۰۰۰ شاملش نمیشه.استادم میگه ایا میتونی از کشور خودت کمک بگیری چون میگفت چند تا ایرانی اونجا بودن که هزینه هاشونم تمام دانشگاه استرالیا پرداخت میکرده.به نظرتون من باید چیکار کنن.چی پیشنهاد میدین.خواهش میکنم کمکم کنید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط faya104 نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید.
    من ارشد بیوتکنولوژی از کشور ارمنستان با معدل ۱۸:۳۰ و لیسانس از ایران دو تا مقاله ای اس ای که خودم اسم اول هستم با ایمپکت فاکتو بالای دو و دو تا دیگه سابمیت شده دارم و ۷ سالو نیم سابقه کار.چند وقت پیش یک استاد از دانشگاه سیدنی بهم اوکی داد و پروپوزال نوشتیم .خلاصه سه ماهه منتظرم.چون خودش داره اقدام میکنه ولی الن متوجه شدم که با اون فاند فقط ۲۵۰۰۰ بهم دستمزد میدن.و شهریه دانشگاه که ۳۹۰۰۰ شاملش نمیشه.استادم میگه ایا میتونی از کشور خودت کمک بگیری چون میگفت چند تا ایرانی اونجا بودن که هزینه هاشونم تمام دانشگاه استرالیا پرداخت میکرده.به نظرتون من باید چیکار کنن.چی پیشنهاد میدین.خواهش میکنم کمکم کنید.
    Hi
    You should apply for scholarships..... you have chance to addmited scholarships and then use tuition fee waver scholarships to cover u r tuition.... why u r not interested in applying for scholarships? in Australia Faculty are not offer financial assistance for students.... it's unusual in u r case
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز
    من قسمت عمده سوال و جواب ها رو خوندم و خیلی استفاده کردم. ممنون میشم دوستان و اساتیدی که تجربه دارند به من کمک کنن.
    من در حال حاضر دانشجوی تازه وارد دکتری عمران دانشگاه علم و صنعتم. بعد از چندین سال فکر کردن در مورد ادامه تحصیل خارج از کشور و مردد بودن، تازگیا یکدل شدم که واسه PhD بـــــــرم!!!!!!!(بنا به دلایل شخصی). با توجه به رزومه ای که براتون می گم ممنونتون میشم اگر به سوالام جواب بدین:

• لیسانس : دانشگاه آزاد، معدل : 15.86
    • فوق لیسانس: دانشگاه شیراز، معدل: 16.92
    • ترجمه کتاب غیر مرتبط {پروژه کسر خدمت نخبگی(کارت پایان خدمت هم دارم)، که فکر کنم تو رزومه نهایی ذکر نشه بهتره!}
    • یک مقاله ISI، یک مقاله ISC، چهار تا بین المللی(3 تا ایران یکیش هلند)
    • 2 سال سابقه کار بدون بیمه
    • تسلط کامل به نرم افزار های عمومی عمران و تخصصی گرایش خودم
    • 3 تا توصیه نامه از یک استاد تمام و 2 دانشیار
    • لوح تقدیر مسابقات فوتسال، لوح تقدیر فستیوال موسیقی و ...
    • مدرک زبان تولیمو 540 دارم ولی می دونم تافل حداقل 90 می تونم بگیرم(و همینطور GRE خوب هم ایشالا میتونم بگیرم)
    • ذکر این نکته که در حال حاضر دانشجوی دکتری یه دانشگاه معتبر تو ایرانم

سوالام:

1. با این رزومه (خوب و بدشو نمی دونم) فکر میکنین چقدر شانس داشته باشم که بورس یا یک فاند خوب بگیرم؟
    2. کدوم دانشگاه ها را توصیه می کنین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

کسی می تونه راهنمایی کنه برای تبدیل معدل به مقیاس 100 باید چی کار کرد؟ کافیه معدل کل رو در 5 ضرب کنیم؟ برای دانشگاه سیدنی می خوام. ممنون.
    mamrez

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrez1835 نمایش پست ها
    کسی می تونه راهنمایی کنه برای تبدیل معدل به مقیاس 100 باید چی کار کرد؟ کافیه معدل کل رو در 5 ضرب کنیم؟ برای دانشگاه سیدنی می خوام. ممنون.
    Yes.... it's the way
    آدمی به امید زنده است!

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط milad4112 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    من قسمت عمده سوال و جواب ها رو خوندم و خیلی استفاده کردم. ممنون میشم دوستان و اساتیدی که تجربه دارند به من کمک کنن.
    من در حال حاضر دانشجوی تازه وارد دکتری عمران دانشگاه علم و صنعتم. بعد از چندین سال فکر کردن در مورد ادامه تحصیل خارج از کشور و مردد بودن، تازگیا یکدل شدم که واسه PhD بـــــــرم!!!!!!!(بنا به دلایل شخصی). با توجه به رزومه ای که براتون می گم ممنونتون میشم اگر به سوالام جواب بدین:

• لیسانس : دانشگاه آزاد، معدل : 15.86
    • فوق لیسانس: دانشگاه شیراز، معدل: 16.92
    • ترجمه کتاب غیر مرتبط {پروژه کسر خدمت نخبگی(کارت پایان خدمت هم دارم)، که فکر کنم تو رزومه نهایی ذکر نشه بهتره!}
    • یک مقاله ISI، یک مقاله ISC، چهار تا بین المللی(3 تا ایران یکیش هلند)
    • 2 سال سابقه کار بدون بیمه
    • تسلط کامل به نرم افزار های عمومی عمران و تخصصی گرایش خودم
    • 3 تا توصیه نامه از یک استاد تمام و 2 دانشیار
    • لوح تقدیر مسابقات فوتسال، لوح تقدیر فستیوال موسیقی و ...
    • مدرک زبان تولیمو 540 دارم ولی می دونم تافل حداقل 90 می تونم بگیرم(و همینطور GRE خوب هم ایشالا میتونم بگیرم)
    • ذکر این نکته که در حال حاضر دانشجوی دکتری یه دانشگاه معتبر تو ایرانم

سوالام:

1. با این رزومه (خوب و بدشو نمی دونم) فکر میکنین چقدر شانس داشته باشم که بورس یا یک فاند خوب بگیرم؟
    2. کدوم دانشگاه ها را توصیه می کنین؟
    Hi Milad

Hopefully ... u have chance for admission and scholarships.... go ahead and find appropriate supervisors..... and u may apply through them
    آدمی به امید زنده است!

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دنبال 1 دانشگاه با رنک متوسط هستم.
    یک بیزنس اسکول تو شهرهای سیدنی یا ملبورن.
    کجا را پیشنهاد می کنید؟برای دکترا می خوام اقدام کنم.
    ببینم میشه اسکولارشیپ گرفت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student in Supply Chain and Logistics Management- University of Tasmania

سلام

من کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی هستم. می خواستم واسه دکتری بورسیه بگیرم. در مورد زمان اعطای بورس یه سوال داشتم اونم اینکه دلاین دانشگاه ها برای بورس یه زمان مشخصی از ساله یا چند دفعه تو سال برای بورس پذیرش میکنن. من سایت چند تا از دانشگاه ها رو که چک کردم تا 31 اکتبر بود ددلاینشون. همه دانشگاه ها اینه ددلاینشون؟
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین.

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alialavi82 نمایش پست ها
    سلام

من کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی هستم. می خواستم واسه دکتری بورسیه بگیرم. در مورد زمان اعطای بورس یه سوال داشتم اونم اینکه دلاین دانشگاه ها برای بورس یه زمان مشخصی از ساله یا چند دفعه تو سال برای بورس پذیرش میکنن. من سایت چند تا از دانشگاه ها رو که چک کردم تا 31 اکتبر بود ددلاینشون. همه دانشگاه ها اینه ددلاینشون؟
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین.
    سلام دوست عزیز
    این فایل رو من واسه 2014 درست کردم که ددلاین های اکثر دانشگاه ها رو در اورده بودم. البته برای سال 2015 ممکنه ددلاین ها تغییر جزئی کنند و بهتره خودتون دوباره چک کنید. ضمن اینکه من مطمئن نیستم اگر دانشگاهی دو ددلاین داره هر دو رو نوشته باشم. دوستان میتونن فایل رو اپدیت کنند و دوباره بزارن که دوستان جدید استفاده کنند.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)