نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    آره، این روندی هست که در حال حاضر در اکثر دانشگاه های استرالیا برای بررسی پذیرش طی می کنند. جزئیات بیشتر راجب به قضیه تحریم و اخبار مربوطه رو می تونید در پست "تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط" دنبال کنید
    این که میگی اکثر دانشگاهها، یعنی دانشگاهی هست که این روند رو نداشته باشه؟ بعدشم این ایمیل فکر کنم برا همه نیومده.چون من با دوستم همزمان اپلای کردیم ولی برا اون نفرستادن همچین چیزی

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط alicha نمایش پست ها
    این که میگی اکثر دانشگاهها، یعنی دانشگاهی هست که این روند رو نداشته باشه؟ بعدشم این ایمیل فکر کنم برا همه نیومده.چون من با دوستم همزمان اپلای کردیم ولی برا اون نفرستادن همچین چیزی
    واسه من نیومده، البته خب خیلی از اپلایم نمیگذره...
    میشه بگید رشته خودتون و دوستتون چی بوده که اپلای کردید؟ مربوط به تحریم میشده یا نه؟
    چون من الان با استادم در این ضمینه مکاتبه کردم و ایشون گفتند این تحریم ها مال فیلد ما نمیشه و مربوط به بعضی پروژه هاست:
    Not in this field. Only for defense related projects.
    من خودم واسه دپارتمان برق و الکترونیک (Elec & Elec Eng) اپلای کردم و پروژمم ربطی به کارهای نظامی نداره و بیشتر مهندسی پزشکی هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    واسه من نیومده، البته خب خیلی از اپلایم نمیگذره...
    میشه بگید رشته خودتون و دوستتون چی بوده که اپلای کردید؟ مربوط به تحریم میشده یا نه؟
    چون من الان با استادم در این ضمینه مکاتبه کردم و ایشون گفتند این تحریم ها مال فیلد ما نمیشه و مربوط به بعضی پروژه هاست:
    Not in this field. Only for defense related projects.
    من خودم واسه دپارتمان برق و الکترونیک (Elec & Elec Eng) اپلای کردم و پروژمم ربطی به کارهای نظامی نداره و بیشتر مهندسی پزشکی هست.
    ما رشته مون مهندسی مواده.خیلی حساستر از مهندسی پزشکیه.احتمالش زیاده که رو پروپوزال شما گیر ندن.ولی تو مواد تقریبا هر پروژه ای بخوای کار کنی میتونه کاربرد نظامی هم داشته باشه

Junior Member

سلام.
    من بالاخره در آخرین فرصت 31 اکتبر مدارکم را ارسال کردم برای ترم یک 2014. هنوز که تو پرتالم چیزی ننوشته. شما ها کی اپلای کردین که از این جور نامه ها دریافت کردید؟
    ا سوال دیگه : تو online apply دانشگاه حتی نمی شد proposal رو upload کرد فقط جا برای transcript, certificate, CV,نامه تایید سوپروازر داشت. من بقیه مدارک رو PDF درست کردم . فرستادم برای بخش بین املل دانشگاه. آیا روندی که رفتم درست بوده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)