صفحه 41 از 46 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

دوستان امکانش هست با تافل expire شده از استرالیا پذیرش بگیرم؟ منظورم اینه که دسته استاده یا دانشگاله گیر میده که حتما نمره جدید بدیم بر خلاف اروپا که اگه استاد اکی بده دیگه نمیخواد؟

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط saharkf نمایش پست ها
    دوستان امکانش هست با تافل expire شده از استرالیا پذیرش بگیرم؟ منظورم اینه که دسته استاده یا دانشگاله گیر میده که حتما نمره جدید بدیم بر خلاف اروپا که اگه استاد اکی بده دیگه نمیخواد؟
    جزو نیازمندیهای دانشگاهه که حتما باید مدرک زبان رو برای طی کردن مراحل ثبت نام ارائه کنید. البته حتما میتونید قبل از آماده شدن نمره جدید با اساتید مکاتبه کنید.

سلام دوستان .
    استاد بمن اکی داده و گفته اپلای کنم . پروپزال رو هم اکی داده . منم امروز اپلای کردم . کد مورد نظر برای اسکالرشیپ رو هم بمن داد و ذکر کردم توی فرم ها که ایشون سوپروایزر من هستند .
    چند روز طول میکشه تا آفر لتر بیاد ؟ اصلا امکان داره رد بشم ؟ یا اینکه چون استاد اکی داده مشکلی نیست !
    ضمنا من فراموش کردم توی سی وی مقالات کنفرانس داخلی رو ذکر کنم ( ولی آپلود کردم ). مشکلی پیش نمیاد ؟
    تشکر از راهنماییتون .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

سلام من هم از یه استاد ولنگانگ تونستم جواب مثبت بگیرم ولی اصلا نمیدونم باید بقیه روند رو چطور طی کنم. براتون امکان داره که راهنماییم کنید.

سلام به دوستان عزیز
    امروز Unconditional Offer letter رو از دانشگاه سیدنی گرفتم ولی در مورد اسلارشیپ هیچ چیز ننوشته. میخئاستم بدونم این یعنی به من اسکلارشیپ ندادن یا اینکه باید منتظر بمونم تا جواب اون هم بیاد؟
    اصلا هیچ چیز در مورد بورس اشاره نکردن. برای همین خیلی گیچ شدم.
    یه همچین چیزی هم نوشتن
    Previous internal RTS/RTP
    consumed
    0
    Previous external RTS/RTP
    consumed
    0
    اگه تجربه ی مشابه دارین لطفا راهنمایی کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    امروز Unconditional Offer letter رو از دانشگاه سیدنی گرفتم ولی در مورد اسلارشیپ هیچ چیز ننوشته. میخئاستم بدونم این یعنی به من اسکلارشیپ ندادن یا اینکه باید منتظر بمونم تا جواب اون هم بیاد؟
    اصلا هیچ چیز در مورد بورس اشاره نکردن. برای همین خیلی گیچ شدم.
    یه همچین چیزی هم نوشتن
    Previous internal RTS/RTP
    consumed
    0
    Previous external RTS/RTP
    consumed
    0
    اگه تجربه ی مشابه دارین لطفا راهنمایی کنین.
    سلام معمولا نامه اسکالرشیپ اگه بهتون تعلق بگیره جداگانه میاد براتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    veterinary medicine

سلام
    من از استادی در دانشگاه کویینزلند پذیرش گرفتم اما گفتند که به دلیل ایم که مقالم در ژورنال خوبی چاپ نشده شانسم برای گرفتن اسکالرشیپ دانشگاهکم است.
    چندتا سوال داشتم.
    کسی راهی برای گرفتن اسکالرشیپ غیر از دانشگاه میشناسه؟
    دوم اینکه اگر سلف فاند برم میتونم امیدوار باشم که اونجا به عنوان دانشجو پی‌اچ‌دی شانسم بیشتره؟
    و سوم اینکه امکان اسیست شدن و فاند گرفتن از خود استاد چقدره؟ اصلا به استادم همچین چیزی رو بگم.
    ممنون میشم کمکم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Yseult نمایش پست ها
    سلام
    من از استادی در دانشگاه کویینزلند پذیرش گرفتم اما گفتند که به دلیل ایم که مقالم در ژورنال خوبی چاپ نشده شانسم برای گرفتن اسکالرشیپ دانشگاهکم است.
    چندتا سوال داشتم.
    کسی راهی برای گرفتن اسکالرشیپ غیر از دانشگاه میشناسه؟
    دوم اینکه اگر سلف فاند برم میتونم امیدوار باشم که اونجا به عنوان دانشجو پی‌اچ‌دی شانسم بیشتره؟
    و سوم اینکه امکان اسیست شدن و فاند گرفتن از خود استاد چقدره؟ اصلا به استادم همچین چیزی رو بگم.
    ممنون میشم کمکم کنید.
    سلام.. سوالاتی که مطرح کردید تا حد زیادی به خود استاد بستگی داره. در حالت کلی:

1- راه روتین و اصلی گرفتن اسکولارشیپ از دانشگاه هست. اینجا فاند غیر دانشگاهی که از صنعت بیاد رایج نیست (هست ولی کم) و در اختیار برخی اساتید خاص هست. رزومه استادتونو ببینید شاید متوجه بشید که چقد با صنعت ارتباط داره.

2- استرالیا هم برید دوباره مثل شرایط امروز باید برای اسکولارشیپ اپلای کنید.. ممکنه تا اونموقع که میاید بتونید مقاله بنویسید که این خودش مزیت زمانی هست و نه مکانی. تحصیل در یه دانشگاه امتیاز "خاصی" اضافه نمیکنه، هرچند ممکنه وقتی بیاید با چم و خم اپلای بیشتر آشنا بشید. توصیه میکنم اگه از نظر مالی کامل تامین نیستید رو این گزینه زیاد حساب نکنید.

3- اینجا TA به اون صورت وجود نداره چون دکتری استرالیا RA هست.. داشنجوهای دکتری درس میدن، درآمد هم دارن ولی در حدی نیست که کفاف زندگی رو بده یا کسی بخواد رو این درآمد تکیه کنه. بیشتر به چشم یه منبع مالی اضافه بر اسکولارشیپ نگاه میشه.

در آخر نظر باقی دوستانو هم جویا بشید، این ها صرفن نظر شخصی بود و ممکنه دقیق نباشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedbehzadi نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    استاد بمن اکی داده و گفته اپلای کنم . پروپزال رو هم اکی داده . منم امروز اپلای کردم . کد مورد نظر برای اسکالرشیپ رو هم بمن داد و ذکر کردم توی فرم ها که ایشون سوپروایزر من هستند .
    چند روز طول میکشه تا آفر لتر بیاد ؟ اصلا امکان داره رد بشم ؟ یا اینکه چون استاد اکی داده مشکلی نیست !
    ضمنا من فراموش کردم توی سی وی مقالات کنفرانس داخلی رو ذکر کنم ( ولی آپلود کردم ). مشکلی پیش نمیاد ؟
    تشکر از راهنماییتون .
    دوست عزیز، احتمالاً شما الان به جوابتون رسیدید. من این پاسخ رو برای دوستانی که بعداً مراجعه می کنند به فروم می نویسم. بله، ممکنه رد بشه. تاید استاد، فقط یک بخش از اپلیکیشن PhD هست و بقیه ی موارد، توسط تیم HDR و دانشکده ها بررسی میشه. نامه ی آفر هم زود صادر نمیشه. ممکنه تا 3 ماه هم طول بکشه، مخصوصاً در ماههایی که خیلی نزدیک به ددلاین اسکالرشیپ نیست، چون عجله ای ندارن برای گرفتن دانشجو.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

با عرض سلام و وقت بخیر. بنده به یکی از اساتید دانشگاه استرالیا ایمیل زدم از من خواستن در دانشگاه اپلای و سپس درخواست واسه RTP scholarship بفرستم. امکانش راهنمایی بفرمایید که ایا RTP همان فاند هست و یا کمتر از اون مقدار؟ و اینکه در رابطه با این پروسه باید چه مراحلی را سپری کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)