صفحه 27 از 46 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام
    اگه من با استاد و دانشگاهی در استرالیا مکاتبه کنم برای ترم جاری و پذیرش و یا بورسم رد بشه و من نتونم برم اون دانشگاه، برای ترم بعد که بخوام اپلای کنم اگه دوباره با همین استاد و دانشگاه بخوام مکاتبه کنم آیا ریجکت شدنم در ترم قبلی می تونه یک چیز منفی قلمداد بشه؟ اصلا یادشون هست یا خلاصه تاثیری داره؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    سلام
    اگه من با استاد و دانشگاهی در استرالیا مکاتبه کنم برای ترم جاری و پذیرش و یا بورسم رد بشه و من نتونم برم اون دانشگاه، برای ترم بعد که بخوام اپلای کنم اگه دوباره با همین استاد و دانشگاه بخوام مکاتبه کنم آیا ریجکت شدنم در ترم قبلی می تونه یک چیز منفی قلمداد بشه؟ اصلا یادشون هست یا خلاصه تاثیری داره؟
    ممنون

سلام دوست عزیز.
    فکر نمیکنم اینطور باشه.
    هر دانشگاهی بنابر بودجه سالیانش به دانشجوهای اینترنشنال فاند میده. ممکنه زمانی که شما ریجکت شدی فاند لازم و نداشتن یا کاندیداهای بهتری داشتند.
    و شاید اینکه امسال شاید شما کاندیدای مناسبی براشون باشی و پول هم داشته باشند برای ساپورت شما.
    خیلی از دانشگاهها موقع پر کردن اپلیکیشن آنلاین میپرسن اگر آیدی داری که قبلا با اون اپلای کردی همون و وارد کن.
    پس حتما میشه و به نظرم نکته منفی نداره.

موفق و پیروز باشید

سلام دوستان میخواسنم بپرسم ددلاین های امسال گذشته؟ کلا برای phd ددلاین ها کی هست؟ مرسی

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان عزیز اطلاع دارید قبل از دفاع پایان نامه میشه اپلای کرد یا خیر؟ من برای ددلاین پیش رو که اکثر دانشگاه ها تا اونجا که من ازشون پرسیدم تا آخر می هست نمی رسم از پایان نامم دفاع کنم. آیا می تونم اپلای کنم قبل از دفاع؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دوستان عزیز اطلاع دارید قبل از دفاع پایان نامه میشه اپلای کرد یا خیر؟ من برای ددلاین پیش رو که اکثر دانشگاه ها تا اونجا که من ازشون پرسیدم تا آخر می هست نمی رسم از پایان نامم دفاع کنم. آیا می تونم اپلای کنم قبل از دفاع؟

به نظرم میشه باید به کوردینیتور دانشگاه میل بزنید و بپرسید.
    اما چیزی که به طور طبیعی نیازه اونها به ترجمه رسمی نمرات تون نیاز دازن
    به معدلتون و مدارک فارغ التحصیلی.
    بعضی دانشگاه ها قبول میکنن ولی بعضی ها قبول نمیکنند
    شانستونو امتحان کنید ایمیل بزنید و شرایطتتونو بگید.
    ایشالا که درست میشه و قبول میکنن.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Simone نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواسنم بپرسم ددلاین های امسال گذشته؟ کلا برای phd ددلاین ها کی هست؟ مرسی

سلام

نزدیکترین ددلاین 31 اکتبر بود برای دانشگاههای ملبورن و موناش و راند بعدی اپلیکیشن ها فکر میکنم 31 می 2016 و 31 آگوست باشه. بسته به دانشگاه یکی از این دو تاس.

با آرزوی موفقیت

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

با سلام

دوستان من پذیرشمو از UNSW واسه دکتری گرفتم ولی بورس IPRS را رد شدم
    کسی میدونه چجوری میتونم بورس دیگه ای پیدا کنم؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من با معدل کارشناسی 16.32(دولتی زنجان) و فوق 18.52( دانشگاه تهران). آیلتس 6.5 و یک مقاله در ژورنال خوب+ دو کنفرانس بین المللی در رشته کشاورزی برای دانشگاه سیدنی در تاریخ 25 سپتامبر اپلای کردم با بورس, میخواستم بدونم شانسی برای قبولی و گرفتن بورس دارم؟

ممنون

Junior Member

سلام،

دوستانی که از استرالیا پذیرش میگیرند حتما با این کدCRICOS Provider Number آشنایی دارند. میشه یه کم راجع بهش توضیح بدید چیه؟
    برای هر دانشگاه این کد مشخصه یا اینکه کسایی که پذیرش میگیرن این کد و دارن؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط saj_89 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با معدل کارشناسی 16.32(دولتی زنجان) و فوق 18.52( دانشگاه تهران). آیلتس 6.5 و یک مقاله در ژورنال خوب+ دو کنفرانس بین المللی در رشته کشاورزی برای دانشگاه سیدنی در تاریخ 25 سپتامبر اپلای کردم با بورس, میخواستم بدونم شانسی برای قبولی و گرفتن بورس دارم؟

ممنون
    من هفته پیش با یکی از کووردیناتورای دانشگاه سیدنی داشتم صحبت می کردم. میگفت هنوز دانشگاه سیاستشو در قبال دانشجوهای ایرانی روشن نکرده. یعنی هنوزم بحث تحریما، حداقل تو این دانشگاه کامل رفع نشده. به هر حال شانستون بد نیست با توجه به معدل خوبی که دارید. اما توصیه می کنم چندجای دیگه هم اپلای کنی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)