صفحه 10 از 46 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط golareh نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم بدونم برای master by course امکان دریافت بورسیه وجود دارد؟
    هزینه دوره فوق و خرج زندگی رو میشه با از طریق بورسبه پرداخت کرد؟
    در ضمن من ویزای اقامت دائم استرالیا رو به تازگی گرفتم. این تاثیری در دریافت بورس داره؟
    دوست عزیز متاسفانه در استرالیا برای دوره های مستر بای ریسرچ فقط بورس تعلق می گیرد و البته باید ذکر کرد که این نوع بورس ها بسیار کم می باشد. متاسفانه این موضوع که برای اقامت اقدام کردید در گرفتن ویزای تحصیلی شما تاثیر جدی منفی خواهد داشت
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز متاسفانه در استرالیا برای دوره های مستر بای ریسرچ فقط بورس تعلق می گیرد و البته باید ذکر کرد که این نوع بورس ها بسیار کم می باشد. متاسفانه این موضوع که برای اقامت اقدام کردید در گرفتن ویزای تحصیلی شما تاثیر جدی منفی خواهد داشت
    سلام و تشکر ویژه از سام عزیز بابت راهنماییهاشون و اینکه واقعاً فعال در این فروم حضور داری و سعی میکنی به بچه ها کمک کنی.
    قسمت اول رو کاملاً درست توضیح دادی اما در قسمت دوم توجه نکردین که دوستمون اقامت دارن و در واقع نیازی به گرفتن ویزای دانشجویی ندارن.یک چیز هم من اضافه کنم که چون ایشون اقامت دارن هیچ شهریه ای برای فوق لیسانس (بای ریسرچ) و دکترا نمیدن و دولت شهریه رو پرداخت میکنه واحتمال بورس گرفتن در این دوره ها براشون به مراتب از دانشجو های اینترنشنال بیشتر هست چون باید برای APA اپلای کنن که فقط شامل هزینه زندگی هست و رقابتشون فقط با افراد بومی استرالیاست.

Junior Member

ممنون از راهنمایتون. با توجه به مواردی که گفته شد برداشت من این هست که امکان دریافت بورس برای مستر بای کورس با وجود داشتن اقامت استرالیا اصلا وجود نداره و باید هزینه فوق و زندگی را خودم بدم. این درسته؟

ApplyAbroad Superstar

ممنون از راهنمایتون. با توجه به مواردی که گفته شد برداشت من این هست که امکان دریافت بورس برای مستر بای کورس با وجود داشتن اقامت استرالیا اصلا وجود نداره و باید هزینه فوق و زندگی را خودم بدم. این درسته؟
    دوست گرامی برای اشخاص مقیم استرالیا بورسهای جداگانه ای وجود دارد که می توانید اقدام کنید البته من از لیسانس هم دیدم وجود دارد. لطفا به لینکهای زیر مراجعه نمایید:
    http://my-scholarship.net/2013-it-ba...and-australia/

http://scholarship-positions.com/sch...13/2013/06/29/
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

دقیقاً همینه.اگر برای مستر بای ریسرچ اقدام کنین لاقل شهریه نمیدین و شانسی هم برای بورس شدن دارین.
    موفق باشین

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

سلام دوستان،
    یک مورد جالبی برام پیش اومده که نمی دونم معموله یا نه. دانشگاه سیدنی فرم ارزیابی بنده برای اسکالرشیپ (Scholarship assessment sheet) رو داده که دانشکده پر کنه و بهشون برگردونه. PGR coordinator دانشکده هم اون فرم رو فوروارد کرده برای خودم و میگه تو پرش کن بفرست من امضاش کنم!!!! من فرض رو گذاشتم بر اینکه خواسته بهم حال بده، چون فکر می کنم این فرم یه مقدار محرمانه هستش و قاعدتاً من نباید ببینمش چه برسه به اینکه خودم پرش کنم!
    اما مشکل اینه که نمی دونم چجوری باید پرش کنم!! از خودش هم پرسیدم گفت: do your best!! گفت منم نمی دونم! تو پرش کن و بده من بعداً میرم با دانشگاه چک می کنم! فرمش سه بخشه، یکیش مربوط به Publication و یکیش مربوط به Professional experience هست که تا حدودی می دونم چی توش بنویسم، ولی باز اگه کسی از دوستان پیشنهادی داره در مورد اینکه تو این دو بخش به چه نکات خاصی اشاره کنم بهتره، ممنون میشم بگه. اما سوال اصلیم درباره بخش سومش هست که مربوط به academic result میشه. این بخش دو فیلد داره: یکی UG WAM و دیگری H1/E Mark و خواسته هر دو برحسب درصد پر بشن. مشکلم بیشتر سر معادل سازی سیستم Honors اونا با سیستم خودمون میشه. حالا سه تا سوال دارم:
    1. در فیلد undergrad weighted average mark باید معدل کل لیسانسم رو بنویسم یا معدل سال آخر لیسانس یا معدل درس های تخصصی لیسانس یا اصن ارشد یا چیز دیگه؟
    2. در فیلد 1st class honor /equivalent باید معدل کل ارشد رو بنویسم یا نمره تزم رو یا چیز دیگه؟
    3. نمره هام از 20 رو همینجوری ضربدر 5 کنم بر حسب درصد بنویسم؟
    کسی از دوستان اون ور آب (البته در مورد استرالیا باید گفت وسط آب!) اگه نظر کارشناسی در مورد هر کدوم از بخش هاش داره ممنون میشم بگه.
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یک مورد جالبی برام پیش اومده که نمی دونم معموله یا نه. دانشگاه سیدنی فرم ارزیابی بنده برای اسکالرشیپ (Scholarship assessment sheet) رو داده که دانشکده پر کنه و بهشون برگردونه. PGR coordinator دانشکده هم اون فرم رو فوروارد کرده برای خودم و میگه تو پرش کن بفرست من امضاش کنم!!!! من فرض رو گذاشتم بر اینکه خواسته بهم حال بده، چون فکر می کنم این فرم یه مقدار محرمانه هستش و قاعدتاً من نباید ببینمش چه برسه به اینکه خودم پرش کنم!
    اما مشکل اینه که نمی دونم چجوری باید پرش کنم!! از خودش هم پرسیدم گفت: do your best!! گفت منم نمی دونم! تو پرش کن و بده من بعداً میرم با دانشگاه چک می کنم! فرمش سه بخشه، یکیش مربوط به Publication و یکیش مربوط به Professional experience هست که تا حدودی می دونم چی توش بنویسم، ولی باز اگه کسی از دوستان پیشنهادی داره در مورد اینکه تو این دو بخش به چه نکات خاصی اشاره کنم بهتره، ممنون میشم بگه. اما سوال اصلیم درباره بخش سومش هست که مربوط به academic result میشه. این بخش دو فیلد داره: یکی UG WAM و دیگری H1/E Mark و خواسته هر دو برحسب درصد پر بشن. مشکلم بیشتر سر معادل سازی سیستم Honors اونا با سیستم خودمون میشه. حالا سه تا سوال دارم:
    1. در فیلد undergrad weighted average mark باید معدل کل لیسانسم رو بنویسم یا معدل سال آخر لیسانس یا معدل درس های تخصصی لیسانس یا اصن ارشد یا چیز دیگه؟
    2. در فیلد 1st class honor /equivalent باید معدل کل ارشد رو بنویسم یا نمره تزم رو یا چیز دیگه؟
    کسی از دوستان اون ور آب (البته در مورد استرالیا باید گفت وسط آب!) اگه نظر کارشناسی در مورد هر کدوم از بخش هاش داره ممنون میشم بگه.
    من یک جواب خوب برای همه سوالاتت دارم:
    خوش به حالت...

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    درود
    من تا به حال این فرم رو ندیدم و برای من سخت هست پاسخی بدهم که ممکن است اشتباه باشد. ولی به احتمال زیاد زمانی که از weighted average سخن به میان می آید منظور از معدل بر مبنای درصد است و زمانی که از undergrad صحبت می شود، متوسط معدل کارشناسی.
    1st class honor معدل کل ارشد احتمالا منظور است.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ممکنه یکی از دوستان در مورد بورس International Postgraduate Research Scholarships (IPRS) توصیح بدن که مراحل دریافت بورس چه هست؟

آیا برای دوره ارشد هم میتوان این بورس را گرفت؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    ممکنه یکی از دوستان در مورد بورس International Postgraduate Research Scholarships (IPRS) توصیح بدن که مراحل دریافت بورس چه هست؟

آیا برای دوره ارشد هم میتوان این بورس را گرفت؟

ممنون
    این بورس را دولت استرالیا به دانشجویان عموما دکتری یا مستر تحقیقاتی بین المللی می دهد که در بسیاری از دانشگاه ها هزینه تحصیل و زندگی نسبتا مناسب را تحت پوشش می دهد و البته برای مستر بسیار شانس کمی وجود دارد و من اخیرا یک نفر ایرانی دیدم با معدل 19.5 تونست بورس بشه اصلا روش حساب نکنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)