صفحه 11 از 46 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    این بورس را دولت استرالیا به دانشجویان عموما دکتری یا مستر تحقیقاتی بین المللی می دهد که در بسیاری از دانشگاه ها هزینه تحصیل و زندگی نسبتا مناسب را تحت پوشش می دهد و البته برای مستر بسیار شانس کمی وجود دارد و من اخیرا یک نفر ایرانی دیدم با معدل 19.5 تونست بورس بشه اصلا روش حساب نکنید
    خیلی ممنون از راهنماییتون.

امکانش هست که من این بورس رو برای دکتری بگیرم ولی وقتی رفتم استرالیا بعد از 2 سال درخواست بدم که با مدرک ارشد فارغ التحصیل شم؟

در مورد بورسهای خود دانشگاه چطور، آیا به کارشناسی ارشد هم تعلق میگیره؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون.

امکانش هست که من این بورس رو برای دکتری بگیرم ولی وقتی رفتم استرالیا بعد از 2 سال درخواست بدم که با مدرک ارشد فارغ التحصیل شم؟

در مورد بورسهای خود دانشگاه چطور، آیا به کارشناسی ارشد هم تعلق میگیره؟
    دوست خوب دکتری ور استرالیا تحقیقاتی هست و تعداد بسیار محدودی کورس می گذرانی و امکان تبدیل به مستر وجود ندارد در مورد بورس مستر اصلا فکر نکنید امکان نداره مگر سیتیزن باشی!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

سلام دوستان، من منتظر اسكولارشيپ راند بعدي هستم كه نوامبر اعلام ميشه، استاد به من قول مساعد داد و من از دانشگاه پذيرش گرفتم، حالا آيا با توجه به پذيرشي كه گرفتم شانسم واسه گرفتن اسكولارشيپ بيشتر هستش يا نه تاثيري نداره؟ آيا ممكنه استاد به چند نفر قول داده باشه كه بگيرتشون؟ لطفا راهنماييم كنيد

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

این بورس را دولت استرالیا به دانشجویان عموما دکتری یا مستر تحقیقاتی بین المللی می دهد که در بسیاری از دانشگاه ها هزینه تحصیل و زندگی نسبتا مناسب را تحت پوشش می دهد و البته برای مستر بسیار شانس کمی وجود دارد و من اخیرا یک نفر ایرانی دیدم با معدل 19.5 تونست بورس بشه اصلا روش حساب نکنید
    استاد سام! به نظر شما اگه آدم بتونه اين IPRS رو بگيره ولي هزينه هاي درمانش با خودش باشه و فرض كنيم متاهل هم باشه باز هم ميتونه يك زندگي خوب داشته باشه؟ آيا نياز به مقدار زيادي پول داره كه با خودش ببره؟

ApplyAbroad Hero

سلام آقای لیونل مسی!
    بله با یک iprs به راحتی میتونی در شهری مثل ملبورن یه زندگی دانشجویی متاهلی خوب داشته باشی...در شهرای ارزون تر مثل آدلاید خوب باز هزینه هات پایین تره.
    هزینه بیمه هم زیاد نیست فکر کنم برای 3-4 سال برای 2 نفر 3-4 هزار دلار بیشتر نشه....شما برای ورورد به استرالیا و شروع تحصیل به کمتر از 5 هزار دلار نیاز دارین البته در صورت داشتن iprs (بدون پول بلیط و هزینه بیمه)
    کلا هزینه های زندگی در شهرای مختلف به این ترتیبه:
    سیدنی=بریزبین=پرث>ملبورن>هو بارت>ادلاید=جیلونگ
    رفرنس:http://www.expatistan.com/cost-of-li...ourne/geelong?
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    سلام دوستان، من منتظر اسكولارشيپ راند بعدي هستم كه نوامبر اعلام ميشه، استاد به من قول مساعد داد و من از دانشگاه پذيرش گرفتم، حالا آيا با توجه به پذيرشي كه گرفتم شانسم واسه گرفتن اسكولارشيپ بيشتر هستش يا نه تاثيري نداره؟ آيا ممكنه استاد به چند نفر قول داده باشه كه بگيرتشون؟ لطفا راهنماييم كنيد
    دوست خوب من هم در شرایط شما هستم یعنی دو تا از دانشگاه های استرالیا پذیرش بدون فاند را با هماهنگی استاد دیفر کردم و منتظر جواب بورس هستم که نوامبر می اید ولی راستش ایتاد تنها کاری که میتونه انجام بده نوشتن توصیه نامه برای شماست و شورا تصمیم گیرنده نهایی هست مثلا دانشگاه ولونگونگ استاد به راحتی پذیرش برام گرفت ولی دیفر کردم و بورس کاری نتونست بکنه زیاد رو حرف استاد در استرالیا حساب نکنید.
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

استاد سام! به نظر شما اگه آدم بتونه اين IPRS رو بگيره ولي هزينه هاي درمانش با خودش باشه و فرض كنيم متاهل هم باشه باز هم ميتونه يك زندگي خوب داشته باشه؟ آيا نياز به مقدار زيادي پول داره كه با خودش ببره؟
    دوست خوبم هزینه بیمه در حال حاضر دقیق بخاطر ندارم ولی تا اونجا که یادم میاد سالی 2 تا 3 هزلر دلار برای متاهل ها میشد و بنظرم اگد بورس شدی این قسمت را به شما ندادن ارزش داره که از جیب بدی و برید

دوست خوبم هزینه بیمه در حال حاضر دقیق بخاطر ندارم ولی تا اونجا که یادم میاد سالی 2 تا 3 هزلر دلار برای متاهل ها میشد و بنظرم اگد بورس شدی این قسمت را به شما ندادن ارزش داره که از جیب بدی و برید
    ---------------
    کسانی که قبلا IPRS از دانشگاههای مختلف گرفتن......
    مگه IPRS هزینه بیمه single را پوشش نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من که دیدم این نوع بورس حتی بیمه dependent ها را هم می ده!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    ---------------
    کسانی که قبلا IPRS از دانشگاههای مختلف گرفتن......
    مگه IPRS هزینه بیمه single را پوشش نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من که دیدم این نوع بورس حتی بیمه dependent ها را هم می ده!
    دوست خوبم والا من برخی از دانشگاه ها دیدم که بورس ای پی ار اس فقط شهریه را کاور می کرد و باید برای بورسی دیگر هم اپلای می کردی که هزینه زندگی و بیمه را کاور کنه مثلا دانشگاه گریفیث که من الان منتظر جوابم که ایشالا ادمیشنم تبدیل به بورس شه دقیقا اینجوری بود و من 6 تا بورس مختلف اقدام کردم که ایشاله با دعای شما دوستان خوبم بلاخره بتونم برم

دوست خوبم والا من برخی از دانشگاه ها دیدم که بورس ای پی ار اس فقط شهریه را کاور می کرد و باید برای بورسی دیگر هم اپلای می کردی که هزینه زندگی و بیمه را کاور کنه مثلا دانشگاه گریفیث که من الان منتظر جوابم که ایشالا ادمیشنم تبدیل به بورس شه دقیقا اینجوری بود و من 6 تا بورس مختلف اقدام کردم که ایشاله با دعای شما دوستان خوبم بلاخره بتونم برم
    ---------------
    IPRS یک بورس دولتی هست ربطی به دانشگاه اینجا و اونجا نداره که!!! لطفا reference ذکر کنید!!!! IPRS بیمه را هم پوشش میده
    اینم واسه گریفیث
    http://www.griffith.edu.au/higher-de...h-scholarships

یک نکته دیگه: کسی IPRS میگیره خود دانشگاه یک بورس دیگه APA می ده واسه هزینه زندگی، نیازی نیست به اپلای کردن واسه هردو، IPRS بگیری خودبه خود APA هم بزور بهت میدن !!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)