صفحه 12 از 46 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    ---------------
    IPRS یک بورس دولتی هست ربطی به دانشگاه اینجا و اونجا نداره که!!! لطفا reference ذکر کنید!!!! IPRS بیمه را هم پوشش میده
    اینم واسه گریفیث
    http://www.griffith.edu.au/higher-de...h-scholarships
    دوست خوبم کل دوره را تحت پوشش قرار نمی دهد:
    Holders of Griffith University scholarships will receive cover (if undertaking a PhD) for the first 42 months of their program and will be required to pay the remaining 14 months (and provide evidence of coverage) at the time of accepting their offer.
    دقیقا به یاد ندارم ولی مطمینم چند دانشگاه بود که شرایط بورس ای پی ار اس انها فرق داشت پیدا کردم به اشتراک می گذارم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوبم کل دوره را تحت پوشش قرار نمی دهد:
    Holders of Griffith University scholarships will receive cover (if undertaking a PhD) for the first 42 months of their program and will be required to pay the remaining 14 months (and provide evidence of coverage) at the time of accepting their offer.
    دقیقا به یاد ندارم ولی مطمینم چند دانشگاه بود که شرایط بورس ای پی ار اس انها فرق داشت پیدا کردم به اشتراک می گذارم
    ----------------
    عزیزم کسی که IPRS بگیره دیگه تامینه .... توی دانشگاه انشا ا.. بگی IPRS گرفتی همه چیز حله معتبر تز از این بورس نداریم
    راستی پول 2 میلیونی ویزا را هم نباید داد!
    ولی بعضی از دانشگاه ها یک حرف مثل موناش می زارن جلوی IPRS و همین آتو میشه دست سفارت پول ویزا بخواد

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

---------------
    IPRS یک بورس دولتی هست ربطی به دانشگاه اینجا و اونجا نداره که!!! لطفا reference ذکر کنید!!!! IPRS بیمه را هم پوشش میده
    اینم واسه گریفیث
    http://www.griffith.edu.au/higher-de...h-scholarships

یک نکته دیگه: کسی IPRS میگیره خود دانشگاه یک بورس دیگه APA می ده واسه هزینه زندگی، نیازی نیست به اپلای کردن واسه هردو، IPRS بگیری خودبه خود APA هم بزور بهت میدن !!
    دوست عزيز اين APA كه گفتي يعني چه؟ منظورم اينه كه از كجا اين قضيه رو ميگي؟

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    دوستان یک سو تفاهم خیلی جدی پیش امده است هیچ دلیلی وجود ندارد که کسی که بورسIPRS را دریافت میکنه بورس APA را به ایشان بدهند وگرنه در فرم اسکالر شیپ فقط یک گزینه می گذاشتن مثل دانشگاه ادلاید و خلاص!
    این فرم داخلی دانشگاه گریفیت هست که من که پذیرش شدم و دیفر کردم برام فرستادن:
    SCHOLARSHIP TYPE
    STUDENT TO COMPLETE
    I wish to be considered for the following Living allowance scholarship/s:
    Griffith University Postgraduate Research Scholarships (GUPRS)
    Part-time Griffith University Postgraduate Research Scholarship (GUPRS)*
    Australian Postgraduate Award (APA)
    Part-time Australian Postgraduate Award (APA)*
    I wish to be considered for the following Tuition fee scholarship/s:
    Griffith University International Postgraduate Research Scholarship (GUIPRS)
    International Postgraduate Research Scholarship (IPRS)
    Other (please specify name):
    * Part-time scholarships are available only to applicants with heavy care commitments or with a medical condition precluding full-time activity
    هر کدام از موارد بالا را باید انتخاب می کردم و گرنه اتوماتیک برام نمی زنند.
    The University may allocate a number of APA and/or GUPRS scholarships on the basis of equity. Applicants wishing to be
    considered on equity grounds are required to meet all other scholarship eligibility requirements.
    Do you wish to be considered for the scholarships(s) you indicated above on equity grounds?
    Yes
    No
    If you wish to be considered for a scholarship on the basis of equity, you are required to submit a personal statement (sealed in an envelope and marked confidential) of no more than 500 words to support your application for equity consideration. Please address the envelope to Research Scholarships Coordinator,
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

------------
    Australian Postgraduate Award
    اصلش اینه اپلای جداگونه داشته باشه و اول IPRS بگیری و بعد APA اپلای کنی ولی خودشون دیدن مسخرست این داستان، کسی IPRS بگیره یعنی تاپ بوده واسشون پس اپلای کردن دوباره واسه APA حنده داره ، الان دیگه همه دانشگاه ها IPRS +APA با هم میدن

فایل پیوست 23142

رشته و دانشگاه
    Chem Eng

------------
    Australian Postgraduate Award
    اصلش اینه اپلای جداگونه داشته باشه و اول IPRS بگیری و بعد APA اپلای کنی ولی خودشون دیدن مسخرست این داستان، کسی IPRS بگیره یعنی تاپ بوده واسشون پس اپلای کردن دوباره واسه APA حنده داره ، الان دیگه همه دانشگاه ها IPRS +APA با هم میدن

فایل پیوست 23142
    با تشكر از داده ها، اما تو اين داده ها IPRS هيچ هزينه اي از زندگي رو نميده، فقط شهريه و درمان!!! من فكر ميكردم كه هزينه زندگي رو هم كاور ميكنه!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

من هم فکر میکردم که IPRSکل هزینه رو پوشش میده!!!
    الان یه نگاهی به سایت دانشگاه سیدنی انداختم طوری که روی سایت نوشته شده انگار هر کسی IPRSبگیره خود به خود APAمیدن بهش:
    The IPRS is available in all faculties and covers the tuition fees for the students. The University will award an Australian Postgraduate Award (APA) to successful IPRS applicants as their living allowance.
    گفته به کسایی که IPRS بگیرن APAداده میشه!
    من به عنوان نمونه UTS رو هم نگاه کردم حالت مشابهی داشت:
    The IPRS covers the tuition fees for a period of two years for a Research Masters degree or three years for a Research Doctorate degree and the cost of a standard Overseas Student Health Cover (OSHC) for the scholarship holder and their dependant(s). Applicants awarded the IPRS must commence their studies in the year of award. Applicants who are successful in receiving an IPRS will also be awarded the Australian Postgraduate Awards (APA) living allowance scholarship.

Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Iran university of science and technology

IPRS با APA داده میشه که با این حساب حدود 25000 در سال هزینه زندگی داده میشه که تقریبا کافیه!

رشته و دانشگاه
    Chem Eng

سلام دوستان، راستش من مدت زيادي هست كه با استادم تماس نداشتم، منتظر راند بعدي اسكولارشيپ هستم، من اول براي راند آگوست اپلاي كردم ولي بخاطر بررسيهاي DFAT كمي دير شد و دانشگاه پروسه منو به راند بعدي موكول كرد، من حدود يك ماه و نيم هستش كه با استاد تماسي نداشتم، آيا عدم تماس با استاد ميتونه باعث بشه كه بيخيالمون بشه؟ آيا بايد تو اين مدت كار خاصي انجام ميدادم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان، راستش من مدت زيادي هست كه با استادم تماس نداشتم، منتظر راند بعدي اسكولارشيپ هستم، من اول براي راند آگوست اپلاي كردم ولي بخاطر بررسيهاي DFAT كمي دير شد و دانشگاه پروسه منو به راند بعدي موكول كرد، من حدود يك ماه و نيم هستش كه با استاد تماسي نداشتم، آيا عدم تماس با استاد ميتونه باعث بشه كه بيخيالمون بشه؟ آيا بايد تو اين مدت كار خاصي انجام ميدادم؟
    دوست گرامی استاد درصورتی که عضو شورای بررسی صلاحیت داوطلبان برای بورس نباشد نقشی ندارد در شانس شما پس خیال شما راحت ولی برای حفظ ارتباط خود پیشنهاد می کنم یک ایمیل بفرستید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)