صفحه 13 از 46 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی استاد درصورتی که عضو شورای بررسی صلاحیت داوطلبان برای بورس نباشد نقشی ندارد در شانس شما پس خیال شما راحت ولی برای حفظ ارتباط خود پیشنهاد می کنم یک ایمیل بفرستید
    Saaaaam عزيز با تشكر، چطور بفهميم كه عضو اين شورا هست يا نه؟ توي صفحه خودش در قسمت سمت هايش مينويسه؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    Saaaaam عزيز با تشكر، چطور بفهميم كه عضو اين شورا هست يا نه؟ توي صفحه خودش در قسمت سمت هايش مينويسه؟
    جلوی اسم ایشان در صفحه پروفایلشون HDR Coordinator مثلا در دانشگاه گریفیث بخش مدیریت مالی آقای Assoc Prof Richard Chung این سمت را دارند.
    http://app.griffith.edu.au/phonebook...608684&string=
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام
    ممنون می شم پاسخ بدهید دوستان. من الان موافقت یک استاد رو تو دانشگاه RMIT گرفتم . به نظرتون من برای ترم 1 یا 2 سال 2014 application بفرستم ؟کدوم شانسم برای گرفتن IPRS بیشتره ؟ اصلا یه راهنمایی کنید ترم 1 کی شروع میشه و ترم 2 کی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط homane نمایش پست ها
    سلام
    ممنون می شم پاسخ بدهید دوستان. من الان موافقت یک استاد رو تو دانشگاه RMIT گرفتم . به نظرتون من برای ترم 1 یا 2 سال 2014 application بفرستم ؟کدوم شانسم برای گرفتن IPRS بیشتره ؟ اصلا یه راهنمایی کنید ترم 1 کی شروع میشه و ترم 2 کی؟
    ---------------
    ترم یک توی زمستون ما شروع میشه -February or March- طبیعتا ترم 1 تعداد بورس های موجود بیشتر هست ولی این به شانس بستگی داره رقبای شما در هر راند کیا باشند.....کلا توصیه شده روی RMIT حساب باز نکنید دانشگاهی مخالف ایرانی جماعت، زیر 50% فکر کنید و جاهای دیگه هم حتما اپلای کنید

Junior Member

دوستان سلام

من چند تا سوال داشتم:

امروز یه اشتباهی کردم و فرم application ام رو قبل کامل کردن ارسال کردم. دو نفر پاسخ دادند یکی گفت به بخش بین الملل دانشگاه ایمیل برن که ریست کنه اکانتت رو و دوست دیگر گفتند دوباره با یک ایمیل دیگه اپلای کنم و به دانشگاه ایمیل برنم که قبلی رو لحاظ نکنند . من حالا ایمیل زذم ولی هنوز تغییری به وجود نیومده.

سوالم اینجاست : استادی که من تو ئانشگاه RMIT پیدا کردم خیلی friendly هست و تحویلم میگیره و بهم میگه که میتونم بورس بگیرم.حالا یه کم ار رزومه ام میگم:

کارشناسی (سراسری شهرستان معدل 14.54)

کارشناسی ارشد (دانشگاه شیراز 17.43)

مقاله ISI ندارم

مقاله کنفرانس خارجی معتبر 1

مقاله کنفرانس داخلی 2 تا البته فارسی (ولی گواهی نامه دارم انگلیسی)

3 تا recomm خوب

5-6 تا acknowledgement از دانشگاه های مختلف سراسری تهران برای برگزاری همایش و کمک در تالیف کتاب و عضویت و این حرفها

4-5 تا گواهی workshop در زمینه مرتبط با PhD research

2 سال سابقه کار همرمان باهاش همکاری در یک طرح پژوهشی در دانشگاه تهران

IELTS :6.5 البته با Writing 7

ناگفته نمونه که استادم به طوز مستقیم با دو تا از استادام مکاتبه کرده . بعدش به من ok داد. و خیلی ازم راضی بود.

حالا سوالم اینه : باتوجه به چیرایی که امروز تو این فروم خوندم اینطور دستم اومد که تنها یک الی دوبار application برای IPRS رو در دانشگاه بررسی می کنن. حالا شما می گین با توجه به رزومه و حرف های استادم و اینا الان submit کنم یا یه مقاله ISI از کارم دربیاد و بعدا اقدام کنم مثلا 6 ماه بعذ واسه ترم 2 2014؟

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط homane نمایش پست ها
    دوستان سلام

من چند تا سوال داشتم:

امروز یه اشتباهی کردم و فرم application ام رو قبل کامل کردن ارسال کردم. دو نفر پاسخ دادند یکی گفت به بخش بین الملل دانشگاه ایمیل برن که ریست کنه اکانتت رو و دوست دیگر گفتند دوباره با یک ایمیل دیگه اپلای کنم و به دانشگاه ایمیل برنم که قبلی رو لحاظ نکنند . من حالا ایمیل زذم ولی هنوز تغییری به وجود نیومده.

سوالم اینجاست : استادی که من تو ئانشگاه RMIT پیدا کردم خیلی friendly هست و تحویلم میگیره و بهم میگه که میتونم بورس بگیرم.حالا یه کم ار رزومه ام میگم:

کارشناسی (سراسری شهرستان معدل 14.54)

کارشناسی ارشد (دانشگاه شیراز 17.43)

مقاله ISI ندارم

مقاله کنفرانس خارجی معتبر 1

مقاله کنفرانس داخلی 2 تا البته فارسی (ولی گواهی نامه دارم انگلیسی)

3 تا recomm خوب

5-6 تا acknowledgement از دانشگاه های مختلف سراسری تهران برای برگزاری همایش و کمک در تالیف کتاب و عضویت و این حرفها

4-5 تا گواهی workshop در زمینه مرتبط با PhD research

2 سال سابقه کار همرمان باهاش همکاری در یک طرح پژوهشی در دانشگاه تهران

IELTS :6.5 البته با Writing 7

ناگفته نمونه که استادم به طوز مستقیم با دو تا از استادام مکاتبه کرده . بعدش به من ok داد. و خیلی ازم راضی بود.

حالا سوالم اینه : باتوجه به چیرایی که امروز تو این فروم خوندم اینطور دستم اومد که تنها یک الی دوبار application برای IPRS رو در دانشگاه بررسی می کنن. حالا شما می گین با توجه به رزومه و حرف های استادم و اینا الان submit کنم یا یه مقاله ISI از کارم دربیاد و بعدا اقدام کنم مثلا 6 ماه بعذ واسه ترم 2 2014؟
    دوست عزیز اونجا امروز و دیروز اخرهفته بوده و تعطیل. تا فردا و پس فردا صبر کنید اگر ریست نکردند اپلیکیشنتون رو اونوقت یه اپلیکیشن دیگه رو سابمیت کنید.
    به نظر من واسه همین راند (31 اکتبر) اپلای کنید و نقد رو فدای نسیه نکنید. معلوم نیست بعدا چی میشه.
    من حدودا 10 روزه که سابمیت کردم واسه RMIT و مثل برخی دوستانی که در راندهای قبل سریع بعد از سابمیت به علت تحریما ایمیل ریجکتی گرفته بودند هنوز چیزی دریافت نکردم. البته این رو هم از یکی از استادید ایرانی RMIT شنیدم که مشکل ایرانیا در این دانشگاه حل شده و دانشگاه واسه بورس درنظرشون میگیره...حالا چقدر حرف ایشون معتبر باشه الله اعلم

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    دوست عزیز اونجا امروز و دیروز اخرهفته بوده و تعطیل. تا فردا و پس فردا صبر کنید اگر ریست نکردند اپلیکیشنتون رو اونوقت یه اپلیکیشن دیگه رو سابمیت کنید.
    به نظر من واسه همین راند (31 اکتبر) اپلای کنید و نقد رو فدای نسیه نکنید. معلوم نیست بعدا چی میشه.
    من حدودا 10 روزه که سابمیت کردم واسه RMIT و مثل برخی دوستانی که در راندهای قبل سریع بعد از سابمیت به علت تحریما ایمیل ریجکتی گرفته بودند هنوز چیزی دریافت نکردم. البته این رو هم از یکی از استادید ایرانی RMIT شنیدم که مشکل ایرانیا در این دانشگاه حل شده و دانشگاه واسه بورس درنظرشون میگیره...حالا چقدر حرف ایشون معتبر باشه الله اعلم
    من بیشتر از یک ماه میشه که اپلای کردم.و جلوی اسمم نوشته در حال بررسی.استاد ایرانیم هم گفته که بررسی پروپوزال ایرانیا پروسه خاصی داره و کمی طول میکشه و احتمالش هست که اگه خیلی طول کشید برا بورس در نظر نگیرنش

دوستایی که RMIT اپلای کردن آیا همچین ایمیلی دریافت کردن؟فکر کنم دیگه باید از استرالیابکشیم بیرون.بریم تو کار جاپون و کره و اون ورا
    Dear Ali

Thank you for your inquiry regarding study at RMIT University.

RMIT University is subject to sanctions laws in regard to students from countries subject to these sanctions. This means that all research projects have to undergo an additional and thorough review to ensure they do not breach international sanctions. Each application from a student from a sanctioned country will now have to be subject to an additional risk assessment process. This is a time-consuming and complex process which may take quite some months and it is not currently possible to indicate when you may be eligible for a formal letter of offer from the University.

Allowing extra time for processing is particularly important for any student intending to apply for an RMIT scholarship as RMIT will not accept any responsibility for Department of Foreign Affairs and Trade (DFAT) assessment processing that is not complete by the relevant deadline date.

Kind Regards
    Voula

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

نقل قول نوشته اصلی توسط alicha نمایش پست ها
    دوستایی که RMIT اپلای کردن آیا همچین ایمیلی دریافت کردن؟فکر کنم دیگه باید از استرالیابکشیم بیرون.بریم تو کار جاپون و کره و اون ورا
    Dear Ali

Thank you for your inquiry regarding study at RMIT University.

RMIT University is subject to sanctions laws in regard to students from countries subject to these sanctions. This means that all research projects have to undergo an additional and thorough review to ensure they do not breach international sanctions. Each application from a student from a sanctioned country will now have to be subject to an additional risk assessment process. This is a time-consuming and complex process which may take quite some months and it is not currently possible to indicate when you may be eligible for a formal letter of offer from the University.

Allowing extra time for processing is particularly important for any student intending to apply for an RMIT scholarship as RMIT will not accept any responsibility for Department of Foreign Affairs and Trade (DFAT) assessment processing that is not complete by the relevant deadline date.

Kind Regards
    Voula
    آره، این روندی هست که در حال حاضر در اکثر دانشگاه های استرالیا برای بررسی پذیرش طی می کنند. جزئیات بیشتر راجب به قضیه تحریم و اخبار مربوطه رو می تونید در پست "تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط" دنبال کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    آره، این روندی هست که در حال حاضر در اکثر دانشگاه های استرالیا برای بررسی پذیرش طی می کنند. جزئیات بیشتر راجب به قضیه تحریم و اخبار مربوطه رو می تونید در پست "تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط" دنبال کنید
    این که میگی اکثر دانشگاهها، یعنی دانشگاهی هست که این روند رو نداشته باشه؟ بعدشم این ایمیل فکر کنم برا همه نیومده.چون من با دوستم همزمان اپلای کردیم ولی برا اون نفرستادن همچین چیزی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)