صفحه 15 از 46 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط abdollaahi نمایش پست ها
    دوستان عزیز به طور کلی چند نوع منابع تامین مالی واسه مقطع دکترا هست؟ دانشگاه های استرالیا همه از بورس های دولتی یا دانشگاهی هزینه دانشجو ها رو پرداخت می کنن یا مثل امریکا TA و RA هم وجود داره که استاد از محل درامد پروژه به دانشجو فاند بده؟
    منابع مالی در استرالیا محدود هست...و به ندرت استادی پیدا میشه که گرنت داشته باشه و اگه هم گرنت داشته باشه بیشتر اونو به دانشجویان دامستیک و پست داک ها اختصاص میده...چیزی که برای ما بیشتر در دسترس هست همین بورس های دولتی و دانشگاهی اینترنشنال هست....در استرالیا هم RA هست ولی نه به شکلی که در امریکا هست...و از اینجا نمیشه با استاد سر این قضیه چونه زد...بعد از شروع تحصیل میتونی پیگیر RA باشی ولی اینم در نظر داشته باش که RA اصلا نمیتونه حتی بخش کوچیکی از هزینه های سرسام آور تحصیل و زندگی در استرالیا رو پوشش بده
    ویرایش توسط orang : November 15th, 2013 در ساعت 12:34 PM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان.
    من واسه دانشگاه نیوکسل آفر دارم واسه دکتری مستقیم. ولی هنوز وضعیت اسکالرشیپم مشخص نیست. در واقع من فقط یه جا که پرسیده بود که
    Applying for Research Scholarship?
    رو yes زدم، همین! نمیدونم حالا باید جداگانه واسه بورس اپلای کنم یا اینکه خودشون اینو در نظر میگیرن.
    در ضمن، به نظرتون کلا میشه روی بورسش حساب کرد با توجه به اینکه دارم با لیسانس میرم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan_ramin نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من واسه دانشگاه نیوکسل آفر دارم واسه دکتری مستقیم. ولی هنوز وضعیت اسکالرشیپم مشخص نیست. در واقع من فقط یه جا که پرسیده بود که
    Applying for Research Scholarship?
    رو yes زدم، همین! نمیدونم حالا باید جداگانه واسه بورس اپلای کنم یا اینکه خودشون اینو در نظر میگیرن.
    در ضمن، به نظرتون کلا میشه روی بورسش حساب کرد با توجه به اینکه دارم با لیسانس میرم؟
    دوست عزیز دکتری مستقیم که پذیرش اگر شدین بسیار عالی ولی بورسیه داستان جدایی دارد و رزومه علمی بسیار قوی می خواهد و اینکه بیشتر داوطلبان دارای مستر بوده و بسیار بعید هست کسی از ایران دکتری مستقیم بورس شود من جای شما بودم اصلا روش حساب نمی کردم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز دکتری مستقیم که پذیرش اگر شدین بسیار عالی ولی بورسیه داستان جدایی دارد و رزومه علمی بسیار قوی می خواهد و اینکه بیشتر داوطلبان دارای مستر بوده و بسیار بعید هست کسی از ایران دکتری مستقیم بورس شود من جای شما بودم اصلا روش حساب نمی کردم
    خوب این اصلا منصفانه نیست که شرایط من با کسایی که ارشد دارن مقایسه بشه چون تعداد کسایی که تو لیسانس زمینه تحقیقاتی مناسب و مقاله دارن کمه...پس این که من رو مستقیم واسه دکتری قبول کردن باید یه نکته مثبت محسوب بشه.

Junior Member

دوستان 1 سوال
    برخلاف آنچه که خیلی ها در این سایت می گفتن در مورد reject شدن از RMIT
    برای من بعد یک ماه از ارسال مدارک یک ایمیل اومد که مدارکت رو اصلش رو تا فلان تاریخ بفرست. حالا سوال اینه ؟ که آیا این مسله را جدی بگیرم؟ یعنی مدارکم رو نفرستم بعد بگن چون ایرانی هستی قبول نمیشی؟ بعد اینکه کار من تو چه مرحله ای هس؟ آیا Short listed شدم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

نقل قول نوشته اصلی توسط homane نمایش پست ها
    دوستان 1 سوال
    برخلاف آنچه که خیلی ها در این سایت می گفتن در مورد reject شدن از RMIT
    برای من بعد یک ماه از ارسال مدارک یک ایمیل اومد که مدارکت رو اصلش رو تا فلان تاریخ بفرست. حالا سوال اینه ؟ که آیا این مسله را جدی بگیرم؟ یعنی مدارکم رو نفرستم بعد بگن چون ایرانی هستی قبول نمیشی؟ بعد اینکه کار من تو چه مرحله ای هس؟ آیا Short listed شدم؟
    اینکه اصل مدارک رو می خوان، احتمالا مربوط به اسکولارشیپ میشه، چون که من اوایل امسال بدون ارسال اصل مدارک پذیرش مشروط گرفتم (مگه اینکه سیاست دانشگاه تغییر کرده باشه). شما برای اسکولارشیب به صورت مجرا اقدام کردین ؟
    در رابطه با ارسال مدارک، نظر خواصی ندارم، اما اگه با هزینش مشکلی ندارین، ارسال کنید

Junior Member

از RMIT بدون ارسال اصل مدارک پذیرش مشروط گرفتین؟
    من به صورت مجزا ّبرای اسکالرشیپ اقدام نکردم و فقط توی اپلیکیشن فرم نوشتم که چی می خوام.
    حالا نظرتون چیه؟

با سلام خدمت دوستان. من اسکالزشیپ گرفتم و تو آفر من زده "
    The award also covers the cost of your tuition.
    این معنیش اینه که اون مقدار اسکالرشیپ (حدود 25000) سوای شهریه هستش یا نه؟ ممنونم از جوابتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1438 نمایش پست ها
    این معنیش اینه که اون مقدار اسکالرشیپ (حدود 25000) سوای شهریه هستش یا نه؟ ممنونم از جوابتون
    دوست گرامی از مطلبی که شما فرمودین این بر می اید که شما فقط بورس شهریه گرفتین و هزینه زندگی به عهده شماست البته مگر بورس جداگانه ای برای شما در نظر بگیرند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1438 نمایش پست ها
    به نظر من شما هم بورس شهریه گرفتین و هم بورس هزینه زندگی....(همون فول اسکلارشیپ) چون نوشته:
    یعنی قبلش یه چیزه دیگه بوده که این هم علاوه بر قبلیه شهریه رو کاور میکنه..که احتمالا قبلیه همون Stipend هست.
    این معنیش اینه که اون مقدار اسکالرشیپ (حدود 25000) سوای شهریه هستش یا نه؟"
    بله
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)