صفحه 16 از 46 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1438 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. من اسکالزشیپ گرفتم و تو آفر من زده "
    The award also covers the cost of your tuition.
    این معنیش اینه که اون مقدار اسکالرشیپ (حدود 25000) سوای شهریه هستش یا نه؟ ممنونم از جوابتون
    لطفا رزومه؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط homane نمایش پست ها
    از RMIT بدون ارسال اصل مدارک پذیرش مشروط گرفتین؟
    من به صورت مجزا ّبرای اسکالرشیپ اقدام نکردم و فقط توی اپلیکیشن فرم نوشتم که چی می خوام.
    حالا نظرتون چیه؟
    بله فبریه 2013 و با سیستم ادمیشن آنلاین قبلی دانشگاه و قبل از اعمال تحریمها، گرفته بودم.
    نظر خاصی ندارم چون که هم سیستم آنلاین ادمیشن دانشگاه اخیرا تغییر کرده (به نظرم یک ایمیل به ادمیشن بزنید و بپرسین که آیا بدون ارسال اصل مدارک پذیرش مشروط میدن یا نه) و هم یک وبسایت جداگانه برای اسکولارشیب ایجاد شده و هنوز کسی رو اینجا ندیدم که بورس گرفته باشه که بشه فهمید از کدوم طریق برای اسکولارشیب اقدام کرده

Junior Member

البته من این سایت رو دیده بودم .در صورتی می تونی از این استفاده کنی که Admission گرفته باشی .ولی من که هنوز نگرفتم.
    ازشون پرسیدم که لازمه اصل رو حتما بفرستم ، گفتن آره . نمی دونم والا دلیلش چیه!
    البته من با مطالبی که تو این سایت خوندم فهمیدم خیلی از کسانی که اسکالرشیپ گرفتن از طریق این سایت نبوده . چون من وقتی شروع کردم به applyاین سایت رو دیدم و خیلی اینجا سوال پرسیدم و بهم گفتن فقط کافیه تو ی application form بنویسی که چه اسکالرشیپی می خوای و اونا تو رو برای همه اسکالرشیپا می سنجن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

البته من این سایت رو دیده بودم .در صورتی می تونی از این استفاده کنی که Admission گرفته باشی .ولی من که هنوز نگرفتم.
    ازشون پرسیدم که لازمه اصل رو حتما بفرستم ، گفتن آره . نمی دونم والا دلیلش چیه!
    البته من با مطالبی که تو این سایت خوندم فهمیدم خیلی از کسانی که اسکالرشیپ گرفتن از طریق این سایت نبوده . چون من وقتی شروع کردم به applyاین سایت رو دیدم و خیلی اینجا سوال پرسیدم و بهم گفتن فقط کافیه تو ی application form بنویسی که چه اسکالرشیپی می خوای و اونا تو رو برای همه اسکالرشیپا می سنجن.

• ببینید، سایت اسکولارشیب مشکل داره، به من گفتند بگم ادمیشن دارم تا بتونم اقدام کنم برای اسکولار، در حالی که هنوز پاسخ ادمیشنم نیومده بوده!!!!

Please do proceed with your application, and indicate that you have receieved an offer by selecting "Yes" in the question.

We are aware of this issue and our teams are working towards getting the offers out as soon as possible

Channel Management Team (Scholarships and Sponsorships) .

RMIT International

• اگه گفتند لازمه پس دیگه حرفی درش نیست.
    • مشکلی نیست، بحر حال تاریخ اقدام از طریق سایت جدید اسکولار پایان یافته، انشا الله که مشکلی پیش نمیاد

Junior Member

پس اینطور . کاشکی پس منم از خودشون می پرسیدم. ولی یه مشکل دیگه ازت student ID می خواد! اونو چی کار باید کرد؟
    با این اوصاف منو برای اسکالرشیپ در نظر نمی گیرن؟ من تو application form نوشتم که می خوام.

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

پس اینطور . کاشکی پس منم از خودشون می پرسیدم. ولی یه مشکل دیگه ازت student ID می خواد! اونو چی کار باید کرد؟
    .
    زمانی که از طریق سیستم انلاین ادمیژن، اپلیکیشن رو سابمیت میکردی یک pdf واست ارسال میشد که حاوی student ID بود. سپس از طریق اون میشد واسه بورس هم اقدام کرد.... ما که هر دو سیستم رو اپلای کردیم.. درست یا غلطش رو نمیدونم..

با این اوصاف منو برای اسکالرشیپ در نظر نمی گیرن؟ من تو application form نوشتم که می خوام.
    در این مورد اطلاعی ندارم و بهتره دیگر دوستان نظر بدن...

دانشگاه تهران مهندسی مکانیک
    لیسانس 17.07
    ارشد 17.78
    ذو تا ISI و یک کنفرانس

Orang عزیز. من دقیق جواب سوالمو نگرفتم. لطفاً با این عکس ضمیمه نگاه کنید. آیا باید هزینه شهریه رو دا پرداخت کنم (یعنی از اون 25 هزارتا!) ممنون می شم.
    1.jpg

ApplyAbroad Hero

دانشگاه تهران مهندسی مکانیک
    لیسانس 17.07
    ارشد 17.78
    ذو تا ISI و یک کنفرانس
    ???
    خبریه یا سوالی؟
    شانست خیلی خوبه، برای 4-5 تا دانشگاه اپلی کن...مخصوصا دانشگاه هایی که معدل براشون مهمتره
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

Orang عزیز. من دقیق جواب سوالمو نگرفتم. لطفاً با این عکس ضمیمه نگاه کنید. آیا باید هزینه شهریه رو دا پرداخت کنم (یعنی از اون 25 هزارتا!) ممنون می شم.
    1.jpg
    دوست عزیز این که خیلی واضحه! اولش گفته stipend به مبلغ 25 هزار تا در سال+ Also کاور شهریه دانشگاه
    Award شما 25هزار تا نیست! Award شما SUPRA هست که شامل 25 هزار تا+ شهریه دانشگاه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)