صفحه 17 از 43 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

دانشگاه تهران مهندسی مکانیک
    لیسانس 17.07
    ارشد 17.78
    ذو تا ISI و یک کنفرانس

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1438 نمایش پست ها
    دانشگاه تهران مهندسی مکانیک
    لیسانس 17.07
    ارشد 17.78
    ذو تا ISI و یک کنفرانس
    ???
    خبریه یا سوالی؟
    شانست خیلی خوبه، برای 4-5 تا دانشگاه اپلی کن...مخصوصا دانشگاه هایی که معدل براشون مهمتره
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Orang عزیز. من دقیق جواب سوالمو نگرفتم. لطفاً با این عکس ضمیمه نگاه کنید. آیا باید هزینه شهریه رو دا پرداخت کنم (یعنی از اون 25 هزارتا!) ممنون می شم.
    1.jpg

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1438 نمایش پست ها
    Orang عزیز. من دقیق جواب سوالمو نگرفتم. لطفاً با این عکس ضمیمه نگاه کنید. آیا باید هزینه شهریه رو دا پرداخت کنم (یعنی از اون 25 هزارتا!) ممنون می شم.
    1.jpg
    دوست عزیز این که خیلی واضحه! اولش گفته stipend به مبلغ 25 هزار تا در سال+ Also کاور شهریه دانشگاه
    Award شما 25هزار تا نیست! Award شما SUPRA هست که شامل 25 هزار تا+ شهریه دانشگاه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام دوستان
    من براى medical imaging يه استادى پوزيشن دكترى اعلام كرده بود و بهش ايميل زدم. بعد رد و بدل چدين ايميل و فرستادن چكيده مقاله اى كه در همين زمينه دارم روش كار ميكنم، استاد بهم گفت از كارم خوشش اومده.
    من مقاله ديگه اى ندارم و فقط چندتا كنفرانس داخلى دارم. اما زبانم نمره تافل ١٠٨ دارم. ارشد فيزيكم و در اين زمينه دو سال تجربه كار در مركز تحقيقات دارم.
    اين استاد با اينكه پوزيشن اعلام كرده اما از همون اولين ايميل گفت كه خودت از ايران بورسي چيزى دارى يا نه؟؟ من هم گفتم نه و روى بورس از استراليا حساب كدم و اميدوارم بشه.
    نكته اى كه هست اين استاد هم دانشگاه ملبورن هست هم دو تا مركز تحقيقات ديگه وبه من گفت ميشه برا همشون اقدام كرد و لينك بورسيه هاى دانشگاه ملبورن رو برام فرستاد.
    حالا با توجه به اين توضيحات سوال من:
    براى اينكه بخوام براى بورس مثلا IPRS اپلاى كنم بايد حتما پذيرش از ملبورن بگيرم يا همين حمايت استاد كافيه؟ اگه بخوام تو مركز تحقيقات اپلاى كنم ميشه از بورس دانشگاه ملبورن استفاده كرد با توجه به اينكه استاده تز استاداى دانشگاه ملبورن هم هست؟
    و اينكه كلا چه بورس هايى براى دانشجويان دكترى خارجى هست؟
    اصلا مهمه از كجا پذيرش ميگيرى يا اينكه اپلاى براى بورس پروسه اش جداس؟
    مرسي

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من براى medical imaging يه استادى پوزيشن دكترى اعلام كرده بود و بهش ايميل زدم. بعد رد و بدل چدين ايميل و فرستادن چكيده مقاله اى كه در همين زمينه دارم روش كار ميكنم، استاد بهم گفت از كارم خوشش اومده.
    من مقاله ديگه اى ندارم و فقط چندتا كنفرانس داخلى دارم. اما زبانم نمره تافل ١٠٨ دارم. ارشد فيزيكم و در اين زمينه دو سال تجربه كار در مركز تحقيقات دارم.
    اين استاد با اينكه پوزيشن اعلام كرده اما از همون اولين ايميل گفت كه خودت از ايران بورسي چيزى دارى يا نه؟؟ من هم گفتم نه و روى بورس از استراليا حساب كدم و اميدوارم بشه.
    نكته اى كه هست اين استاد هم دانشگاه ملبورن هست هم دو تا مركز تحقيقات ديگه وبه من گفت ميشه برا همشون اقدام كرد و لينك بورسيه هاى دانشگاه ملبورن رو برام فرستاد.
    براى اينكه بخوام براى بورس مثلا IPRS اپلاى كنم بايد حتما پذيرش از ملبورن بگيرم يا همين حمايت استاد كافيه؟ اگه بخوام تو مركز تحقيقات اپلاى كنم ميشه از بورس دانشگاه ملبورن استفاده كرد با توجه به اينكه استاده تز استاداى دانشگاه ملبورن هم هست؟
    مرسي
    دوست عزیز
    در استرالیا اصلا رو حرف استاد حساب نکنید فقط 5 درصد در افزایش شانس شما در بورس شدن موثر هست اما شما تا رزومه دقیقتر نگذارید نمیشه نظر داد بطور کلی معدل لیسانس بالای 15 و فوق 16 به بالا از دانشگاه سراسری همراه چند مقاله ای اس ای لازمه گرفتن بورس هست. البته دانشگاه ملبورن رقابت بسیار شدید هست بنظر من چندین دانشگاه اقدام کن

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مرسي
    پیرو مطالب دوست عزیزمون saaaaam هر دانشگاهی مجموعه ای از بورس های خود دانشگاه و نیز بورس دولتی مثل IPRS دارند. هر دانشگاهی قوانین خودشو داره و نحوه اقدام برای پذیرش و بورس نیز برای هر دانشگاهی معمولا متفاوت هستش. برای همین بهتر هست به دانشگاهی که می خواهین اپلای کنین اولا deadlineرا در آورده و بعد نحوه اقدام به اخذ پذیرش و بورس رو به دقت بخونید که معمولا کامل توضیح می دن. به نظر من در کل نمیشه یک نسخه برای همه دانشگاه ها پیچید.

ببخشید دوستان یک سوال داشتم: کسی می دونه Probationary Ph.D یعنی چی؟ توی آفر من یکسال کارآموزی وجود داره! این یکسال جزو 3 سال دوره دکترا محسوب میشه یا جدا است؟ فاندی که می دن این یکسال رو هم پوشش می ده؟ این خوبه یا بد؟

علوم انسانی هستم و کارآموزی هیچ معنایی نداره جز گذروندن کلاس! و احیانا دفاع از موضوع پایان نامه در انتهای سال!
    ویرایش توسط mani2541 : January 4th, 2014 در ساعت 09:36 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1366 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان یک سوال داشتم: کسی می دونه Probationary Ph.D یعنی چی؟ توی آفر من یکسال کارآموزی وجود داره! این یکسال جزو 3 سال دوره دکترا محسوب میشه یا جدا است؟ فاندی که می دن این یکسال رو هم پوشش می ده؟ این خوبه یا بد؟

علوم انسانی هستم و کارآموزی هیچ معنایی نداره جز گذروندن کلاس! و احیانا دفاع از موضوع پایان نامه در انتهای سال!
    Upon the completion of this 12 month-period, the Faculty will review your work and either confirm your status or terminate your candidature

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاه تهران مهندسی برق قدرت گرفتم معدلم 13 و مقاله ای ندارم نمره ی آیلتس 7 و تافل 108 دارم. دوره ی کارشناسی رتبم 5 منطقه 3 شد. از نظر مالی هم وضعیت مناسبی ندارم، می خواستم ببینم شانسی برای من هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)