صفحه 22 از 46 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UTD

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

در application هر دو دانشگاه فاندی که برای من نوشته شده "International Postgraduate Research Scholarships یا همان IPRS " است.
    آیا من فقط application یک دانشگاه را کامل کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط razisave نمایش پست ها
    سلام

من از دو تا استاد از دانشگاه های Adelide و sydney اوکی گرفتم و الان برای هر دو دانشگاه دارم اپلیکیشن می فرستم.
    می خواستم بدونم ممکن است مشکلی پیش بیاد؟ از این لحاظ که شنیدم فاند در استرالیا دولتی است و من دارم از دو تا دانشگاه مختلف برای گرفتن این فاند اقدام میکنم.

خیلی ممنون
    Hi
    no worries, go ahead. Some scholarships are government base (IPRS) but there are some others like MIRS FRMIRS and etc funded directly from university
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi
    no worries, go ahead. Some scholarships are government base (IPRS) but there are some others like MIRS FRMIRS and etc funded directly from university
    دوستان فکر کنم این محل بهترین جا برای گداشتن این کامنته. دانشگاه از من خواسته بود حساب بهشون بدم تا پول بورسیه رو واریز کنن به اون حساب. حالا در کمال اطمینان بهتون عرض میکنم که:

از ایران میتونید اینترنتی یا حتی تلفنی یک جساب در استرالیا در بانک Westpac باز کنید به شرطی که آدرس محل سکونت-تون در استرالیا رو داشته باشین و بهشون بدین. من با این بانک شخصا تماس گرفتم و این به من اعلام شد. خیالتون راحت.
    البته توجه داشته باشین که فعلا فقط میتونیند به اون حستب پول واریز کنید. وقتی رسیدید اونجا برگه ای که به آدرس داده شد توسط شما(در استرالیا) فرستاده شده به همراه ودارک شناسایی(که میتونید تو سایتشون ببینید چی هستند) به شعبه ای که حساب توش باز کردین ببرین تا بتونین پول ازش بکشین بیرون.
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

دوستان سلام
    من از یکی از استادا استرالیا اوکی را گرفتم ولی بهم گفت واسه فاند باید بری IPRF یا TFS

من سایت TFS را پیدا نکردم ولی IPRF را پیدا کردم کسی میدونه مراحلش چجوریه؟

پروپوزالو کی باید بفرستم؟

تو سایت IPRF گفته بود واسه اپلی با دانشگاتون تماس بگیرید.

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd Chemistry-UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط a1364t نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من از یکی از استادا استرالیا اوکی را گرفتم ولی بهم گفت واسه فاند باید بری IPRF یا TFS

من سایت TFS را پیدا نکردم ولی IPRF را پیدا کردم کسی میدونه مراحلش چجوریه؟

پروپوزالو کی باید بفرستم؟

تو سایت IPRF گفته بود واسه اپلی با دانشگاتون تماس بگیرید.

ممنون
    به طور معمول هر دانشگاهی در استرالیا برای دانشجو های اینترنشنال سه نوع بورسیه داره. یکی IPRS است که از طرف دولته و دانشگاه. یکی بورسیه ی دانشگاه و دانشکده است (برای UNSW اسمش UIPA می شه) و یکی دیگه TFS است که از طرف دانشکده و استاده. بنابراین قرار نیست شما سرچ کنید سایت خاصی را پیدا کنید برای این کار. وقتی روال اپلای را انجام می دید در هر دانشگاهی به جز اپلای برای ادمیژن می تونید برای بورس های موجود در اون دانشگاه هم اپلای کنید. و به طور خودکار شرایط شما در هر راندی برای گرفتن همه این بورس ها بررسی می شه. بنابراین برای آشنایی بیشتر با مراحل اپلای برای بورس ها باید به بخش مربوط به بورس های دانشگاه مقصدتون مراجعه کنید. موفق باشید.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

در application هر دو دانشگاه فاندی که برای من نوشته شده "International Postgraduate Research Scholarships یا همان IPRS " است.
    آیا من فقط application یک دانشگاه را کامل کنم؟
    سلام

من از دو تا استاد از دانشگاه های Adelide و sydney اوکی گرفتم و الان برای هر دو دانشگاه دارم اپلیکیشن می فرستم.
    می خواستم بدونم ممکن است مشکلی پیش بیاد؟ از این لحاظ که شنیدم فاند در استرالیا دولتی است و من دارم از دو تا دانشگاه مختلف برای گرفتن این فاند اقدام میکنم.

خیلی ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi
    سلام
    این دقیقا سوال من هم هست....
    البته پاسخ دوستمون را متوجه نشدم..چون بحث من و ان کاربر برای IPRS است که کمک هزینه دولتی می باشد...یعنی مربوط به دانشگاه و دانشکده نیست...
    حال به نظر شما من حدود 2 ماه قبل در دانشگاهی اپلای کردم مراحل طولانی گذشت مدارک پست کردم و اخرش گفتن ما شما را برای IPRS معرفی کردیم...
    دانشگاه دوم دیروز ایمیلش امد که مراحل اپلای شما در قسمت اخر است و باید مشخص کنید که توانایی پرداخت پول ار داری..... من گفتم که طبق پیشنهاد خود شما برای IPRS باید اقدام کنم..که اونم گفت سریعا اقدام شود...
    حالا میشه همزمان در دو دانشگاه مختلف برای یک نوع کمک هزینه مانند IPRS اقدام کرد؟؟!؟!؟!؟
    https://education.gov.au/internation...h-scholarships

سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اره میتونید اقدام کنید... مهم اینه که اخرش فقط یکی را باید اکسپت کنید چون بورس دولتی هست ..
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    این دقیقا سوال من هم هست....
    البته پاسخ دوستمون را متوجه نشدم..چون بحث من و ان کاربر برای IPRS است که کمک هزینه دولتی می باشد...یعنی مربوط به دانشگاه و دانشکده نیست...
    حال به نظر شما من حدود 2 ماه قبل در دانشگاهی اپلای کردم مراحل طولانی گذشت مدارک پست کردم و اخرش گفتن ما شما را برای IPRS معرفی کردیم...
    دانشگاه دوم دیروز ایمیلش امد که مراحل اپلای شما در قسمت اخر است و باید مشخص کنید که توانایی پرداخت پول ار داری..... من گفتم که طبق پیشنهاد خود شما برای IPRS باید اقدام کنم..که اونم گفت سریعا اقدام شود...
    حالا میشه همزمان در دو دانشگاه مختلف برای یک نوع کمک هزینه مانند IPRS اقدام کرد؟؟!؟!؟!؟
    https://education.gov.au/internation...h-scholarships

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    اره میتونید اقدام کنید... مهم اینه که اخرش فقط یکی را باید اکسپت کنید چون بورس دولتی هست ..
    سلام و ممنونم
    یعنی اختلالی در روند پذیرش من در این دانشگاه پیش نمی آید..درسته؟ در ضمن آیا این دو دانشگاه با خبر می شوند من در دانشگاه دیگر هم اپلای کردم!!!!!!!!!!!؟اگر با خبر بشوند کلا نحوه برخورد خارجی ها با این موضوع چیست..آیا باعث لغو پروسه پذیرش در آن دانشگاه ممکن است بشود؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

تضمینی وجود نداره که شما از دانشگاهی بورس بشید که بخواد محدودیتی برای شما ایجاد کنه! شما هم نفر اولی نیستید که این کار را انجام میدید... یک نگاهی به نتایچ پذیرش استرالیا بندازید میبینید طرف از 3 4 جا بورس شده و یکی را انتخاب کرده... حداقل 8 9 جا هم اپلای کرده بوده.... موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام و ممنونم
    یعنی اختلالی در روند پذیرش من در این دانشگاه پیش نمی آید..درسته؟ در ضمن آیا این دو دانشگاه با خبر می شوند من در دانشگاه دیگر هم اپلای کردم!!!!!!!!!!!؟اگر با خبر بشوند کلا نحوه برخورد خارجی ها با این موضوع چیست..آیا باعث لغو پروسه پذیرش در آن دانشگاه ممکن است بشود؟؟؟؟
    ویرایش توسط hamed_golden7 : June 30th, 2015 در ساعت 11:11 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    تضمینی وجود نداره که شما از دانشگاهی بورس بشید که بخواد محدودیتی برای شما ایجاد کنه! شما هم نفر اولی نیستید که این کار را انجام میدید... یک نگاهی به نتایچ پذیرش استرالیا بندازید میبینید طرف از 3 4 جا بورس شده و یکی را انتخاب کرده... حداقل 8 9 جا هم اپلای کرده بوده.... موفق باشید
    سلام
    اول توضیح بدم خدای نکرده جسارت نشه..فکر کنید من به پاسخ شما اعتماد نداشتم..نه من دیروز همزمان با دادن اون پستم ... از IPRS سوال کردم و پاسخ این است...
    Hi

Thank you for your enquiry.

There is no limit on the number of universities that a person can apply for an IPRS. The only requirement is that a student can only accept and commence in one IPRS.

We trust this information has been of assistance.

Kind regards
    RB Grants

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)