صفحه 25 از 46 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    والا بهترین حالت دیفر کردن هست چون دفعه بد ممکنه نتونن به شما اعتماد کنند
    سلام.
    ممنونم از پاسختون. در واقع من و همسرم چند جا اقدام کردیم. ممکنه با هم همزمان دانشگاههای یک شهر پذیرفته نشیم. اونوقت مجبوریم یکی از ما قبول کنه پذیرش رو و دیگری که شهر دیگه ای قبول شده رد کنه پذیرش رو.
    خواستم بدونم مثلا اگه الان من بورس سیدنی رو قبول نکنم ( چون همسرم آدلاید پذیرش گرفته)، میتونم ترم بعد برای بورس ادلاید اپلی کنم؟ و مشکلی پیش نمیاد؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_123 نمایش پست ها
    سلام.
    ممنونم از پاسختون. در واقع من و همسرم چند جا اقدام کردیم. ممکنه با هم همزمان دانشگاههای یک شهر پذیرفته نشیم. اونوقت مجبوریم یکی از ما قبول کنه پذیرش رو و دیگری که شهر دیگه ای قبول شده رد کنه پذیرش رو.
    خواستم بدونم مثلا اگه الان من بورس سیدنی رو قبول نکنم ( چون همسرم آدلاید پذیرش گرفته)، میتونم ترم بعد برای بورس ادلاید اپلی کنم؟ و مشکلی پیش نمیاد؟
    Hi
    I am agree with Sam
    there is no guarantee
    and plz pay attention that Sydney is too expensive for couples. open your eyes
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member baharsa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science_IIT

دکترا تو استرالیا سه ساله هست و بورسیه هم که میدن سه ساله هست می خواستم بدونم واقعا دانشجوها می تونند سه ساله تموم کنند واگر بیشتر از سه سال طول بکشه راهی واسه گرفتن کمک هزینه گرفتن هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    لطفا 50 نکته ارائه شده در صفحه بورسیه و پذیرش استرالیا را بخونید... برای پذیرش و بورسیه کمک زیادی میکنه بهتون و اکثر سوالهای شمارو پاسخ میده
    سلام. دوست عزیز ممنون از پست مفیدی که گذاشتی ولی قسمتی از 50 نکته موجود نیست!! از نکته ی 12 پریده نکته 31. ممنون میشم بقیه اش هم بزارید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

تو تاپیک های دیگه هم گذاشته بودم سرچ کن پیدا میکنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadnajafian نمایش پست ها
    سلام. دوست عزیز ممنون از پست مفیدی که گذاشتی ولی قسمتی از 50 نکته موجود نیست!! از نکته ی 12 پریده نکته 31. ممنون میشم بقیه اش هم بزارید.

دوستانی که قراره برای سال 2016 بیاید استرالیا به لینک زیر یه سری بزنید لطفا. من خودم قبل از اومدنم از این اسکالرشیپ خبر نداشتم. مخصوص ایالت کویینزلنده اما احتمال داره ایالتای دیگه هم مشابه اینو داشته باشن. ما که از دست دادیم. شما از دست ندین
    http://advanceqld.initiatives.qld.go...nding/phd.aspx

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

دوستان کسی هست که از نتیجه ی پذیرش و بورسش اطلاع پیدا کرده باشه یا الان هنوز خیلی زوده ؟ استرس دارم و دانشگاه ها هم که جواب نمیدند که کی نتیجه ها میاد دقیقا

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که از نتیجه ی پذیرش و بورسش اطلاع پیدا کرده باشه یا الان هنوز خیلی زوده ؟ استرس دارم و دانشگاه ها هم که جواب نمیدند که کی نتیجه ها میاد دقیقا

مرسی
    سلام. بسته به دانشگاه فرق میکنه. بعضی از دانشگاهها شروع کردند به اعلام نتایج بعضی ها هم دسامبر اعلام میکنند. ببینید برای بورس و دانشگاهی که اقدام کردید چه تاریخی رو زده که نتایج اعلام میشه.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من با اکثر اساتید مکاتبه کردم. آنهایی که جواب دادند اعلام کردند شما اپلای کن سوپروایزر را خود دانشگاه انتخاب می کنه!
    یعنی چی؟ یعنی نمیشه سوپروایزر و خودمون قبلش بشناسیم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من با اکثر اساتید مکاتبه کردم. آنهایی که جواب دادند اعلام کردند شما اپلای کن سوپروایزر را خود دانشگاه انتخاب می کنه!
    یعنی چی؟ یعنی نمیشه سوپروایزر و خودمون قبلش بشناسیم؟
    والا خیلی موارد کمی من دیدم کسی بدون سوپروایزر شانس داشته باشه جواب کلیشه هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)