صفحه 26 از 46 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من با اکثر اساتید مکاتبه کردم. آنهایی که جواب دادند اعلام کردند شما اپلای کن سوپروایزر را خود دانشگاه انتخاب می کنه!
    یعنی چی؟ یعنی نمیشه سوپروایزر و خودمون قبلش بشناسیم؟
    Hi
    this process seems social science and human science ... they act this way.... what is your research area? hum
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام ، نمی دونم سوالم مربوط به این تاپیک می شه یا نه، در هر صورت ممنون می شم راهنمایی کنید.
    از یکی دانشگاه های استرالیا پذیرش گرفتم و باید صفحه اول مشخصاتم توی پاسپورتم رو همرا با بقیه مدارک برای صادر شدن CoE بفرستم. پاسپورت من یک ماه دیگه اعتبار داره وبرای تمدید اعتبار پاسپورتم اقدام کردم. منتظر دریافت پاسپورتم هستم. سوالم این هست که اگر صفحه اول پاسپورتم که تاریخ اعتبارش 1 ماه دیگه هست رو برای صدور CoE بفرستم، مشکل ساز می شه؟ بهتره صبر کنم تا پاسپورت جدیدم به دستم برسه؟ من یک هفته دیگه وقت دارم که آفر رو قبول کنم و برای پاسپورت هم دو روز پیش (چهارشنبه) اقدام کردم و ممکنه 7 تا 10 روز کاری ظول بکشه.
    ممنون می شم منو راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

عین همین مطلب رو به Admission office که برا شما ایمیل زده و گفته مدارک رو بفرست بگو، بهترین جواب رو اونا میدند به شما.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    سلام ، نمی دونم سوالم مربوط به این تاپیک می شه یا نه، در هر صورت ممنون می شم راهنمایی کنید.
    از یکی دانشگاه های استرالیا پذیرش گرفتم و باید صفحه اول مشخصاتم توی پاسپورتم رو همرا با بقیه مدارک برای صادر شدن CoE بفرستم. پاسپورت من یک ماه دیگه اعتبار داره وبرای تمدید اعتبار پاسپورتم اقدام کردم. منتظر دریافت پاسپورتم هستم. سوالم این هست که اگر صفحه اول پاسپورتم که تاریخ اعتبارش 1 ماه دیگه هست رو برای صدور CoE بفرستم، مشکل ساز می شه؟ بهتره صبر کنم تا پاسپورت جدیدم به دستم برسه؟ من یک هفته دیگه وقت دارم که آفر رو قبول کنم و برای پاسپورت هم دو روز پیش (چهارشنبه) اقدام کردم و ممکنه 7 تا 10 روز کاری ظول بکشه.
    ممنون می شم منو راهنمایی کنید.

برای ترجمه مدارک هم برای دانشگاه و هم سفارت آیا مهر مخصوصی لازم هست؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

سلام دوستان یک سوال خیلی مهمی که دارم اینه که اگر برای مستر(مثلا برق یا IT) در استرالیا با هزینه شخصی اقدام کنم احتمال اینکه برای سال دوم بتونم کمک هزینه ای یا tuition waiver دریافت کنم از دانشگاه چقدر هست ؟
    کلا چه دانشگاه هایی این امکان رو دارند؟

با تشکر فراوان.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadR9 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال خیلی مهمی که دارم اینه که اگر برای مستر(مثلا برق یا IT) در استرالیا با هزینه شخصی اقدام کنم احتمال اینکه برای سال دوم بتونم کمک هزینه ای یا tuition waiver دریافت کنم از دانشگاه چقدر هست ؟
    کلا چه دانشگاه هایی این امکان رو دارند؟

با تشکر فراوان.
    Hi
    this chance is less than 10%. Otherwise you can work as part time instead of that
    all universities
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام
    من این ایمیل رو از یکی از اساتید دانشگاه ملبورن برای مقطع دکترا گرفتم می خواستم ببینم یعنی من الان برای کدام اپلیکیشن باید اپلای کنم?اگه قرار باشه بهم فاند تعلق بگیره فاند استاده یا همون اسکولارشیپ دانشگاه؟
    ممنون

Thank you for your interest in undertaking research at the University of Melbourne under my supervision.
    I encourage you to submit an application. Please be aware that this is only support of an application and not a guarantee of candidature or a scholarship as you may not meet entry requirements or be awarded a scholarship.
    Please include this email as evidence of my support for the submission of your application as it is a requirement. I look forward to reviewing your application.

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

با سلام

دوستان من UNSW اپلای کردم واسه ترم 1 2016 متاسفانه هنوز جواب بورسم نیومده و در حال بررسیه
    من الان میتونم تو این مدت واسه ترم بعدی به استادای دیگه استرالیا ایمیل بزنم یا وقتش همون تابستونه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط vsarsos نمایش پست ها
    سلام
    من این ایمیل رو از یکی از اساتید دانشگاه ملبورن برای مقطع دکترا گرفتم می خواستم ببینم یعنی من الان برای کدام اپلیکیشن باید اپلای کنم?اگه قرار باشه بهم فاند تعلق بگیره فاند استاده یا همون اسکولارشیپ دانشگاه؟
    ممنون

Thank you for your interest in undertaking research at the University of Melbourne under my supervision.
    I encourage you to submit an application. Please be aware that this is only support of an application and not a guarantee of candidature or a scholarship as you may not meet entry requirements or be awarded a scholarship.
    Please include this email as evidence of my support for the submission of your application as it is a requirement. I look forward to reviewing your application.
    خودش که حرفی از فاند نزده. پس منظورش اسکالرشیپ دانشگاس. شما اپلای کن منتظر باش ببین دانشگاه بهت بورس میده یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط a1364t نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من UNSW اپلای کردم واسه ترم 1 2016 متاسفانه هنوز جواب بورسم نیومده و در حال بررسیه
    من الان میتونم تو این مدت واسه ترم بعدی به استادای دیگه استرالیا ایمیل بزنم یا وقتش همون تابستونه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
    توصیه می کنم تا زمانیکه پذیرش قطعی از جایی نگرفتی، به تماس گرفتن ادامه بدی. به امید اپلیکیشنی که فرستادی فرصتای دیگه رو از دست نده چون اصلا هیچ تضمینی توش نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)