صفحه 29 از 46 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

با سلام به دوستان
    من آفر لتر واسه semester 2, 2016 مقطع دکترا از rmit گرفتم. ضمنا واسه اسکالارشیپ دور دوم ثبت نام کردم. سوالی که دارم اینه آیا فقط مدارک لیسانس و ارشدو میل کنم براشون کافیه؟ یا باز باید گواهی تمکین مالی و deposit و این چیزا بزارم؟ هدفم فقط بورس گرفتنه و بدون بورس نمیتونم برم.
    سوال دوم: با توجه به بسته شدن دور دوم بورس در May 02, 2016 سابمیت کردن مقاله به ژورنال ISI در حال حاضر تاثیر مثبتی خواهد گذاشت (ضمنا متن مقاله رو براشون بفرستم؟)
    تافل هم که اکتبر امسال دوباره دادم و امتیاز 100 گرفتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من آفر لتر واسه semester 2, 2016 مقطع دکترا از rmit گرفتم. ضمنا واسه اسکالارشیپ دور دوم ثبت نام کردم. سوالی که دارم اینه آیا فقط مدارک لیسانس و ارشدو میل کنم براشون کافیه؟ یا باز باید گواهی تمکین مالی و deposit و این چیزا بزارم؟ هدفم فقط بورس گرفتنه و بدون بورس نمیتونم برم.
    سوال دوم: با توجه به بسته شدن دور دوم بورس در May 02, 2016 سابمیت کردن مقاله به ژورنال ISI در حال حاضر تاثیر مثبتی خواهد گذاشت (ضمنا متن مقاله رو براشون بفرستم؟)
    تافل هم که اکتبر امسال دوباره دادم و امتیاز 100 گرفتم

سلام،
    اگر آفرتون کاندیشنال هست باید ترجمه سرتیفای شده مدارک کارشناسی و ارشد رو به آدرسی که تو آفر ذکر شده پست کنید.
    البته من پیشنهاد میدم بگذارید تکلیف بورستون مشخص بشه و بعد این مدارک رو پست کنید که هزینه بر نشه براتون.

به نظر مقالاتتون رو سابمیت کنید، که اگه بعدا ریوژن خورد بتونید به ادمیشن افیس اطلاع بدید. شاید تاثیرگذار باشه تو روند بورس.

Junior Member

سلام
    دوستان برای ارشد مهندسی (کامپیوتر ساینس) توی استرالیا چقدر شانس بورس یا فاند گرفتن هست؟ اکثر صحبتهای بورس توی این تاپیک در مورد دکتری بود

Junior Member

با سلام
    بنده کارشناسی دانشگاه سراسری ارومیه با معدل 14/60 هستم
    ارشد دانشگاه علم و صنعت با معدل 16/60
    4 تا مقاله ژورنالی داخلی علمی پژوهشی به زبان انگلیسی دارم
    2 تا مقاله ISI دارم که IF=0 هستن
    دوتا مقاله کنفرانس بین المللی دارم
    دو سال سابقه تدریس دارم
    دو تا مقاله سابمیت دارم که مطمئنا یکی از اون ها تایید خواهند شد
    نمره تافل آی بی تی بنده در حدود 88 هست که البته میتونم اونو بالا ببرم تا حدود 100.
    خیلی ممنون میشم لطف کنید و بفرمایید شانسس بنده برای پذیرش از دانشگاه وسترن یا کوینز لند چقدره؟
    البته بنده موضوعی را اساتید این دانشگاهها مطرح کردم و ایشان موافق خود را اععلام کرده اند ولی در مورد اسکولارشیپ خیلی میترسم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanam70 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای ارشد مهندسی (کامپیوتر ساینس) توی استرالیا چقدر شانس بورس یا فاند گرفتن هست؟ اکثر صحبتهای بورس توی این تاپیک در مورد دکتری بود
    با سلام،
    تا جایی که بنده میدونم بورس گرفتن برای مقطع ارشد در استرالیا تقریبا بعیده، باز هم دوستان با تجربه تر راهنمایی کنند.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali136621 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده کارشناسی دانشگاه سراسری ارومیه با معدل 14/60 هستم
    ارشد دانشگاه علم و صنعت با معدل 16/60
    4 تا مقاله ژورنالی داخلی علمی پژوهشی به زبان انگلیسی دارم
    2 تا مقاله ISI دارم که IF=0 هستن
    دوتا مقاله کنفرانس بین المللی دارم
    دو سال سابقه تدریس دارم
    دو تا مقاله سابمیت دارم که مطمئنا یکی از اون ها تایید خواهند شد
    نمره تافل آی بی تی بنده در حدود 88 هست که البته میتونم اونو بالا ببرم تا حدود 100.
    خیلی ممنون میشم لطف کنید و بفرمایید شانسس بنده برای پذیرش از دانشگاه وسترن یا کوینز لند چقدره؟
    البته بنده موضوعی را اساتید این دانشگاهها مطرح کردم و ایشان موافق خود را اععلام کرده اند ولی در مورد اسکولارشیپ خیلی میترسم.
    ممنون
    با سلام،
    تا جایی که بنده میدونم معدل و دانشگاههای مقاطع قبلی در فرآیند بورس نقش مهمی دارند، شما معدلهاتون و دانشگاههاتون خوبند گرچه معدل کارشناسیتون متوسطه ولی فکر می کنم نوع دانشگاه و معدل ارشدتون بتونند جبرانش کنند، نکته ی مهم دیگه در گرفتن بورس برای بچه های فنی و پایه تعداد مقالات ISI هست که فوق العاده نقش تعیین کننده ای دارند (گرچه برای سایر افراد هم مهم هست ولی برای این گروه حیاتی تر هست به گفته ی دوستان)، اینکه اسم چندم باشید و ایمپکتشون چند باشه خیلی مهمه، شما برای دانشگاهی مثل UQ به شرطی شانس برنده شدن بورس را خواهید داشت که رقبای شما در راند موردنظر خیلی قوی نباشند، با رزومه ی فعلی یه مقدار شانستون پائینه برای بورس این دانشگاه، شاید بد نباشه اگر هدفتون استرالیاست ضمن قوی کردن رزومه تون در زمینه ی مقالات ISI، برای دانشگاههای غیر از گروه هشت هم اپلای کنید، باز هم ممنون می شم اگر دوستان باتجربه تر راهنمائی کنند.
    موفق باشید

سلام
    می خواستم بدونم سابقه کار در رشته حسابداری تاثیری در بورسیه گرفتن داره؟
    اگه داره چه مدرکی رو باید بفرستم تا سابقه کار ام رو نشون بده؟
    با بیمه بودن یا نبودن اون چی تاثیر داره؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من و همسرم تا تقریبا 3-4 ما آینده، permanent residency میگیریم ولی باتوجه به اینکه می خوایم درس بخوانیم در مقطع دکترا، کسی میدونه که چقدر امکان موفقیتمون برای دریافت fully funded position هست؟ آیا باید IELTS دوباره بگیریم؟ چون قبلیمون 2 سالش گذشته. آیا حتما باید مقاله ISI داشته باشیم?

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط homane نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من و همسرم تا تقریبا 3-4 ما آینده، permanent residency میگیریم ولی باتوجه به اینکه می خوایم درس بخوانیم در مقطع دکترا، کسی میدونه که چقدر امکان موفقیتمون برای دریافت fully funded position هست؟ آیا باید IELTS دوباره بگیریم؟ چون قبلیمون 2 سالش گذشته. آیا حتما باید مقاله ISI داشته باشیم?
    سلام
    مدرک ایلتس که تا 2سال اعتبار داره. اگه بیشتر از این مقدار گزشته باید دوباره ازمون اکادمیک بدید!
    در مورد مقاله هم خب استرالیایی ها خیلی مقاله دوست دارن. ولی این هم نمیشه نتیجه گرفت که اگه مقاله نداشته باشید نمیتونید پذیرش بگیرید! بستگی به خیلی از چیزا داره. باید مطمئن اپلای کنید. یعنی هم دانشگاه g8 و هم دانشگاه های پایین تر رو با اساتید مکاتبه کنید. صرفا به پذیرش دانشگاه بسنده نکنید چون رقابت برای اسکالرشیپ زیاده. دانشگاه های برتر اسکالرشیپ زیاد میدن و رقابت زیادی روشون هست.. رقابت توی دانشگاه های پایین تر کمتره! ولی اسکالرشیپ کمتری هم میدن!
    مطمئن باشید اگر درست اپلای کنید پذیرش با فاند رو خواهید گرفت.

Junior Member

ممنون از پاسخ. ممکنه بفرمایید منظورتون از درست اپلای کردن چی هست؟ و اگر اشکال نداشته باشه و اگر شما بورس گرفتید ممکنه در خصوصی از روند کارتون بیشتر توضیح ارائه بدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    مدرک ایلتس که تا 2سال اعتبار داره. اگه بیشتر از این مقدار گزشته باید دوباره ازمون اکادمیک بدید!
    در مورد مقاله هم خب استرالیایی ها خیلی مقاله دوست دارن. ولی این هم نمیشه نتیجه گرفت که اگه مقاله نداشته باشید نمیتونید پذیرش بگیرید! بستگی به خیلی از چیزا داره. باید مطمئن اپلای کنید. یعنی هم دانشگاه g8 و هم دانشگاه های پایین تر رو با اساتید مکاتبه کنید. صرفا به پذیرش دانشگاه بسنده نکنید چون رقابت برای اسکالرشیپ زیاده. دانشگاه های برتر اسکالرشیپ زیاد میدن و رقابت زیادی روشون هست.. رقابت توی دانشگاه های پایین تر کمتره! ولی اسکالرشیپ کمتری هم میدن!
    مطمئن باشید اگر درست اپلای کنید پذیرش با فاند رو خواهید گرفت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)