صفحه 34 از 46 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Forumname نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال در مورد دکترا داشتم ؛ آیا PhD by research و Coursework بصورت جزئی چه تفاوت هایی دارن و آیا بعد از برگشت به ایران، تفاوتی توی میزان اعتبار دارن؟
    ( اگر تایپیک خاصی برای این موضوع هست، ممنون میشم راهنماییم کنید)
    در وزارت بهداشت PhD by research فقط میتونند هیئت علمی پژوهشی شوند و از نظرحقوق و مزایا و اختیارات و گرنت و فرصت شغلی نسبت به درمانی یا آموزشی پایینتره. اگر از دانشگاه معتبر باشه اعتبارش مشکلی نداره.موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    در وزارت بهداشت PhD by research فقط میتونند هیئت علمی پژوهشی شوند و از نظرحقوق و مزایا و اختیارات و گرنت و فرصت شغلی نسبت به درمانی یا آموزشی پایینتره. اگر از دانشگاه معتبر باشه اعتبارش مشکلی نداره.موفق باشید
    ممنونم از توضیحتون. در مورد وزارت علوم اطلاع دارید به چه شکل هست؟

Junior Member

یه سوال دیگه هم داشتم؛ آیا توی استرالیا دوره های PhD غالبا by research هست؟

ممنونم از توضیحتون. در مورد وزارت علوم اطلاع دارید به چه شکل هست؟

سلام بر شما

در وزارت علوم دکتری پژوهش محور درست مثل دکتری داخل در نظر گرفته میشه و محدودیتی نداره.

پایدار باشید.

یه سوال دیگه هم داشتم؛ آیا توی استرالیا دوره های PhD غالبا by research هست؟
    سلام

بله. همینطوره که میفرمایید.

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_kafaei نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم شانسم برای دریافت بورس چقدر است
    کارشناسی ارشد برق- مخابرات سیستم دانشگاه صنعتی امیرکبیر معدل 17.97
    کاردانی شمسی پور معدل 18.88 کارشناسی ازاد واحد جنوب 17.95
    دو کنفرانس بین المللی در تهران و باکو
    مدرک زبان : ابان تا اذر برای تافل امتحان میدم
    می خوام پاییز سال 96 برم
    از طریق موسسات می خوام اقدام کنم اگر دکترا با بورس نشه می تونم مستر با بورس بگیرم؟
    سلام بر شما

اصولا گرفتن بورس برای مستر خیلی مشکلتر هست تا دکتری ( از استثناها بگذریم).

پاینده باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fayezeeeh نمایش پست ها
    دوستان با معدل 16.4 و 18.3 در کارشناسی و ارشد در برق و مدرک ایلتس 6.5. اگر تا سال بعد 3 تا مقاله isi اکسپتی داشته باشم. ایا شانسی برای گرفتن فاند از دانشگاهای استرالیا در رشته برق را خواهم داشت؟ یکی هم دانشگاههای استرالیا ددلاین خاصی دارند؟/

سلام بر شما

البته شما به دانشگاه لیسانس و ارشدتون اشاره نکردید. اما معدلتون خوبه و اگر مقالاتتون با ایمپکت خوب باش، به یاری خدا شانستون بالاست.

بله. برای بورس راندهایی که دارن، ددلاین داره که در وب هر دانشگاهی به راحتی میتونین پیدا کنین.

پاینده باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    دوستان من از یه استاد در QUEENSLAND UNIVERSITY OF TECH ایمیل از قرار زیر دریافت کردم:

Are you interested to apply this year?
    For scholarship, your degree must be assessed as H1 equivalent and the guidelines are attached. You need to make a case how your degree and experience would be H1 equivalent.
    Regards

با معدل 14.2 کارشناسی و 16.2 ارشد آیا شانسی دارم؟
    ایلتس 7
    مقاله 2 تا چاپ شده. دو کنفرانس بین المللی و دو سابمیت شده

سلام بر شما

فکر میکنم معدلاتون کمی پایینه. اما بر اساس اون متن راهنمایی که ایشون گفتن بررسی کنید که آیا به H1 میرسید یا نه. اگر نرسیدین، گمان نمیکنم که ارزش وقت گذاشتن داشته باشه این کیس براتون.

شاد باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran136 نمایش پست ها
    سلام. منم دقیقاً همین سوال رو داشتم ایمیل زدم جواب واضحی نگرفتم اما یکی از بچه ها همینجا گفت که کار خاصی فعلاً نیازی نیست انجام بشه و نیازی فعلاً به اکسپت آفر نیست تا جواب اسکالرشیپ بیاد. منم خودم 90 95 درصد همین فکر رو میکردم اما گفتم مطمئن شم.

با سلام

بعضی از آفرها یک بازه زمانی برای کانفرم به شما میدن. با دانشگاه تماس بگیرین ( اگر ایمیلی جواب ندادن، تلفن کنید) که یک موقع آفر از دستتون نره.

پیروز باشید

نه لازم نیست. من از دانشگاه پرسیدم گفتن منتظر اسکالرشیپ بمون

نقل قول نوشته اصلی توسط ALINIKPOOR نمایش پست ها
    با سلام

بعضی از آفرها یک بازه زمانی برای کانفرم به شما میدن. با دانشگاه تماس بگیرین ( اگر ایمیلی جواب ندادن، تلفن کنید) که یک موقع آفر از دستتون نره.

پیروز باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)