صفحه 36 از 46 نخستنخست ... 2627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام. من با یک استاد و یک پست داک تو دانشگاه نیوکاسل هماهنگ شده بودم و اپلای کردم. قرار بود اخر نوامبر جواب بیاد که گفتن 20 دسامبر، امروز یه ایمیل اومد که

you have been nominated for Higher Degree by Research (HDR) scholarship. We are awaiting final approvals.

و بعد توضیح داده که دانشگاه تعطیل میشه تا 6 ژانویه و جواب نهایی 9 ژانویه به بعد اعلام میشه. کسی اینجا HDR قبول شده؟ این به چه مفهومه؟

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

بورسها همانطور که میدونی عوض شده و در نتیجه بررسی به تعویق افتاده. هر کسی رو یه طور پیچوندن که بررسی بیفته برای سال بعد و کسی هی بهشون ایمیل نزنه. این ایمیل معناش اینه که شما short list شدید برای اون پوزیشن. برای هر پ.زیشن 3 برابر رو نامنویسی می کنند و بعد رنک بندی یه عده قبول میشند و یه عده میمونند تو لیست رزرو. لذا شما فعلا تو رنک بندی هستی و باید تا آخر ژانویه صبر کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_ur2 نمایش پست ها
    سلام. من با یک استاد و یک پست داک تو دانشگاه نیوکاسل هماهنگ شده بودم و اپلای کردم. قرار بود اخر نوامبر جواب بیاد که گفتن 20 دسامبر، امروز یه ایمیل اومد که

you have been nominated for Higher Degree by Research (HDR) scholarship. We are awaiting final approvals.

و بعد توضیح داده که دانشگاه تعطیل میشه تا 6 ژانویه و جواب نهایی 9 ژانویه به بعد اعلام میشه. کسی اینجا HDR قبول شده؟ این به چه مفهومه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون
    راستی استاد بهم این جمله رو گفته بود By the way, have you got a scholarship for your study? It is difficult to get one from RMIT.
    من بهش بگم من برای راند دوم میخام اپلای کنم پس؟ احساس میکنم کلا میگه (منظروش اینه) اسکالرشیپ نمیگیری

نمیشه به خودش بگم میتونی بهم گرنت بدی یا ساپورتم کنی، ظاهرا آدم پر سابقه و بزرگیه!
    سلام دوست عزیز. منم هم با دوستمون موافقم بورسای دیگرو فراموش کن و برای بورسای دولتی IPRS APA یا جدیدا گویا RTP شده اپلای کن. دانشگاه RMIT تا جایی که خاطرم هست آخر می ددلاین بورسیه هست. این بورس ها خیلی رقابتیه بخاطر همین معمولا این جواب رو استادا میدن.

موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم به من کمک کنید.
    چه موقع باید برای اسکولارشیپ اقدام کرد؟ موقعی که برای دانشگاه اپلای میکنیم باید واسه اسکولارشیپ هایی که هست اقدام کرد؟
    یا صبر کنم تا جواب دانشگاه بیاد و بعد فرم اسپولارشیپ ها رو پر کنم؟
    من با چند استاد صحبت کردم. research proposal هم واسشون فرستادم و گفتن Please apply for the PhD program and the scholarship and then we will modify the proposal when you start your PhD.

Junior Member

با سلام
    دوستان عزیر من یه سوال داشتم.
    من نمره تافلم دو ماه دگ اوکی میشه و میخواستم بدونم میتونم اون موقع هم اپلای کنم برای phd برای استرالیا؟
    یا به صورا کلی بگم تا کی وقت دارم برای استرالیا اقدام کنم؟

با تشکر

Junior Member

سلام. دوستانی که امسال بورس دولتی شدن و از این بورسیه جدید RTP (formerly known as International Post Graduate Award APA Scholarship/International Post Graduate Award Scholarship)"چه هزینه هایی رو پوشش میده؟

می دونم که Tuition fee, living expenses شامل میشه اما آیا , Overseas Student Health Cover (OSHC), Visa application fee and airfares to Australia هم پوشش میده؟

ممکنه که دانشگاه با دانشگاه متفاوت باشه؟
    ممنونم

Junior Member

سلام
    سوالم خیلی پیش پا افتاده هست البته! برای استرالیا، اگر برای دانشگاهی اپلای کنیم، خود به خود برای فاند هم بررسی می شه یا باید جداگانه برای فاند اقدام کرد؟
    فاند رو استاد می ده و پیدا کردن استاد اجباری هست یا دانشگاه می ده؟
    دانشگاههایی که اپلای فرستادم اینهاست:
    la trobe، deakin، griffith، james coke، melbourn هستند...
    بحث شانس پذیرش نیست، بحث طریفه اقدام برای فاند هست.
    خیلی ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط elj نمایش پست ها
    سلام
    سوالم خیلی پیش پا افتاده هست البته! برای استرالیا، اگر برای دانشگاهی اپلای کنیم، خود به خود برای فاند هم بررسی می شه یا باید جداگانه برای فاند اقدام کرد؟
    فاند رو استاد می ده و پیدا کردن استاد اجباری هست یا دانشگاه می ده؟
    دانشگاههایی که اپلای فرستادم اینهاست:
    la trobe، deakin، griffith، james coke، melbourn هستند...
    بحث شانس پذیرش نیست، بحث طریفه اقدام برای فاند هست.
    خیلی ممنونم
    سلام.
    باید اول به اساتید ایمیل بزنین. بعد که بهتون اوکی داد اپلای میکنی. حالا برخی دانشگاه ها همون موقع اپلای برای اسکولارشیپ خودبخود در نظر گرفته میشی. برخی دانشگاه ها باید اول پذیرش بگیری و بعد برای اسکولارشیپ اقدام کنی. بهترین مرجع سایت خود دانشگاه هاست که بسادگی مراحل اپلای و اسکولارشیپ توضیح دادن.
    موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mersadsad نمایش پست ها
    سلام. دوستانی که امسال بورس دولتی شدن و از این بورسیه جدید RTP (formerly known as International Post Graduate Award APA Scholarship/International Post Graduate Award Scholarship)"چه هزینه هایی رو پوشش میده؟

می دونم که Tuition fee, living expenses شامل میشه اما آیا , Overseas Student Health Cover (OSHC), Visa application fee and airfares to Australia هم پوشش میده؟

ممکنه که دانشگاه با دانشگاه متفاوت باشه؟
    ممنونم
    سلام.
    دانشگاه ها هر ساله بورس زیاد میدن که در نامه ثبت نام اولیه یا همون coe کاملا قید میشه که چه مواردی پوشش میده.
    ضمنا همه فاندهای دولتی از هزینه ویزا معاف نیستن.
    بهترین مرجع واحد بورس دانشگاه هاست. ازشون بپرس.
    موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط rsyamchi نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان عزیر من یه سوال داشتم.
    من نمره تافلم دو ماه دگ اوکی میشه و میخواستم بدونم میتونم اون موقع هم اپلای کنم برای phd برای استرالیا؟
    یا به صورا کلی بگم تا کی وقت دارم برای استرالیا اقدام کنم؟

با تشکر
    سلام؛
    لطفا به سایت دانشگاه مراجعه کنین. بسادگی توضیح دادن که راندهای اپلای کردن کی هست. ولی بطور معمول بیشترین بورس در ترم اول (زمان اپلای دانشگاه به دانشگاه متفاوت ولی معمولا تا ماه سپتامبر) میدن که وقتش گذشته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)