صفحه 40 از 46 نخستنخست ... 3031323334353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام
    من بدنبال یک دانشجو برای پروژه زیر میکردم. دانش‍کاه به این پروژه بوزس اختصاص میدهد اما دانشجو باید رزومه خوب و قوی داشته باشد. تا حالا تماسهای زیادی داشتم اما رزومه ها اون چیزی که می خواستم نبوده اند.
    http://www.utas.edu.au/research/degr...-opportunities

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام
    من ي سوال دارم چرا اساتيد به ايميلهاي من پاسخ نميدن؟ من ديگ دارم نااميد ميشم
    آخه فک ميکنم شرايطمم هم بدنباشه. فقط زبانم رو هنوز نگرفتم که اونم ميگم بهشون که ثبت نام کردم واسه آبان ماه. معدلم هم بنظرم بد نيس (کارشناسي 16.48- ارشد 17.92) دانشگاهم هم علم و صنعت بودم
    مقاله هم 4تا مقاله دارم که يکيش کنفرانس IEEE يکيش ISI. کلا هم ژورنال و کنفرانس خارجي هستن. حالا سابقه کار هم 4 سال دارم ..دانشجوي نفر دوم کلاس هم شده بودم تو ارشد.
    ميشه بپرسم دقيقا چي باعث ميشه شماهايي که استاد پذيرشتون کرده جواب بدن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam1 نمایش پست ها
    سلام
    من ي سوال دارم چرا اساتيد به ايميلهاي من پاسخ نميدن؟ من ديگ دارم نااميد ميشم
    آخه فک ميکنم شرايطمم هم بدنباشه. فقط زبانم رو هنوز نگرفتم که اونم ميگم بهشون که ثبت نام کردم واسه آبان ماه. معدلم هم بنظرم بد نيس (کارشناسي 16.48- ارشد 17.92) دانشگاهم هم علم و صنعت بودم
    مقاله هم 4تا مقاله دارم که يکيش کنفرانس IEEE يکيش ISI. کلا هم ژورنال و کنفرانس خارجي هستن. حالا سابقه کار هم 4 سال دارم ..دانشجوي نفر دوم کلاس هم شده بودم تو ارشد.
    ميشه بپرسم دقيقا چي باعث ميشه شماهايي که استاد پذيرشتون کرده جواب بدن؟
    اول از همه، بنظرم حرفی از زبان نزنید. داخل رزومه ای که میزارید نمره زبان حدودی با تاریخی که میخواید امتحان بدید رو بزارید. استادا روزی چندتا ایمیل دریافت میکنن، وقتی تو ایمیل بگید هنوز زبان نگرفتم پیش خودش میگه اینکه هنوز زبان نگرفته معلوم نیست اصن بتونه بگیره یا نه.. برا همین ممکنه تو این شرایط جواب کسیو بده که حداقل ها رو داره. اگه نمره زبان و تاریخو بزارید رزومه (ترجیحن آخر رزومه)، اول اینکه ممکنه نگاه نکنه یا حتی دقت نکنه، و دوم اینکه باعث میشه شانس نگاه کردن به رزومه شما بیشتر بشه و در نتیجه احتمال اینکه خوشش بیاد بیشتر بشه.

ایمیل ها رو اختصاصی تر کنید. ببینید حوزه اصلی پژوهش اونا چیه رو همون دست بزارید و دقیق بگید فلان کارو خوندم و از فلان حوزه خوشم میاد و فلان مقاله تون این کانتریبیوشنش خیلی خوب بود و بازم جای کار داره و ...
    ولی، همه اینا رو خیلی خلاصه و کل ایمیل هم خلاصه باشه و در عین حال اختصاصی. استاد حوصله نداره (خسته ست )، باید ببینه که ایمیل تمپلیت نیست و طرف واقعن میخواد.
    ---

به اونایی که یه ماه پیش ایمیل زدید، با ایمیل جدید، اختصاصی شده و خلاصه دوباره ایمیل بزنید. در نهایت بازم ممکنه خیلیا جواب ندن و این اصلن ربطی به رزومه شما نداره. فقط و فقط ادامه بدید و نا امید نشید. اپلای فرسایشیه ولی در نهایت موفق میشید.

Junior Member

سلام دوستان برای دریافت فاند ارشد استرالیا مثل کانادا هست ک باید استاد اوکی بده یا مثل اروپا تصمیم گیرنده دانشکاه است ؟ من الان باید ایمیل یزنم و نظر استاد رو بخوام ؟

Junior Member

با سلام
    من یه مدت پیش به یکی از اساتید یکی از دانشگاه های استرالیا ایمیل زدم.
    بعد یه هفته استاد در جواب گفت که رزومه ت خیلی خوبه و کارهایی هم که کردی برای پروژه ما کاملا مناسب هستش (که واقعا هم متناسب بود). در ادامه ش گفته بود به عنوان اولین (و مهترین) گام، وضعیت مالی ت برای دوره phd به چه شکله؟ در حال حاضر اسکالرشیپ داری یا برنامه داری براش اقدام کنی-برای کدوم یکی؟

منم در کمتر از یه روز ایمیل رو دیدم جواب دادم که: من تا الان روال پذیرش دانشگاه رو پیش رفتم و فقط در پروژه های تحقیقاتی دانشگاه گشتم که سوپروایزر مناسب پیدا کنم و به شما ایمیل زدم و تا الان برای هیچ اسکالرشیپی اقدام نکردم. در آخرم گفتم اگر این شانس رو داشته باشم که با شما کار کنم برای یکی از اسکالرشیپ های دانشگاه اقدام میکنم و امیدوارم یکی از اون ها رو بگیرم!

الان یه هفته گذشته و خبری از اون استاد نشد. من کار توی پروژه این استاد رو خیلی دوست دارم و نمیدونم باید چیکار کنم. ایمیلی که زدم اشتباه بوده؟ دوباره بهش ایمیل بزنم؟ اگه ایمیل بزنم چی بگم تو ایمیلم؟

سلام
    دوستان برای دوره Master by Reseach تو دانشگاه های استرالیا فاند میدن؟ و اگه میدن میزانش چقدره؟
    ممنون

بچه ها من خودم از استاد پرسیدم. گفت نه فاند نمیدیم. فاند فقط برا دکتری است.

نقل قول نوشته اصلی توسط uroom_mohammad نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای دوره Master by Reseach تو دانشگاه های استرالیا فاند میدن؟ و اگه میدن میزانش چقدره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1368 نمایش پست ها
    با سلام
    من یه مدت پیش به یکی از اساتید یکی از دانشگاه های استرالیا ایمیل زدم.
    بعد یه هفته استاد در جواب گفت که رزومه ت خیلی خوبه و کارهایی هم که کردی برای پروژه ما کاملا مناسب هستش (که واقعا هم متناسب بود). در ادامه ش گفته بود به عنوان اولین (و مهترین) گام، وضعیت مالی ت برای دوره phd به چه شکله؟ در حال حاضر اسکالرشیپ داری یا برنامه داری براش اقدام کنی-برای کدوم یکی؟

منم در کمتر از یه روز ایمیل رو دیدم جواب دادم که: من تا الان روال پذیرش دانشگاه رو پیش رفتم و فقط در پروژه های تحقیقاتی دانشگاه گشتم که سوپروایزر مناسب پیدا کنم و به شما ایمیل زدم و تا الان برای هیچ اسکالرشیپی اقدام نکردم. در آخرم گفتم اگر این شانس رو داشته باشم که با شما کار کنم برای یکی از اسکالرشیپ های دانشگاه اقدام میکنم و امیدوارم یکی از اون ها رو بگیرم!

الان یه هفته گذشته و خبری از اون استاد نشد. من کار توی پروژه این استاد رو خیلی دوست دارم و نمیدونم باید چیکار کنم. ایمیلی که زدم اشتباه بوده؟ دوباره بهش ایمیل بزنم؟ اگه ایمیل بزنم چی بگم تو ایمیلم؟
    شنبه یکشنبه تعطیله شاید برای این جواب نداده. تا دوشنبه آخر وقت صبر کنید و بعد یه ایمیل دیگه بهش بزنید که مثلا بگید شرایط بورس ها رو مطالعه کردید و میخواید برای فلان بورس اقدام کنید بگید میخواستم ببینم نظر شما چیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    شنبه یکشنبه تعطیله شاید برای این جواب نداده. تا دوشنبه آخر وقت صبر کنید و بعد یه ایمیل دیگه بهش بزنید که مثلا بگید شرایط بورس ها رو مطالعه کردید و میخواید برای فلان بورس اقدام کنید بگید میخواستم ببینم نظر شما چیه
    ممنون از پاسخ و راهنمایی شما
    البته زمانی که من پیام فرستاد تا زمانیکه شما پاسخ دادید حدود 10 روز گذشته و یک هفته هم از اونور منتظر بودم که جمعا بیشتر از 17 روز میشه که جوابی از استاد دریافت نکردم.
    به هر حال یک ایمیل دیگه به استاد فرستادم و همانطور که شما گفتید دو تا از اسکالرشیپ ها رو اسم بردم که میتونم واجد شرایط دریافتش باشم و نظر استاد رو در این مورد جویا شدم.
    امیدوارم استاد جواب بده!

Junior Member

سلام دوستان من برای 2019 از university of sydney پذیرش مشروط گرفتم، حالا برای اسکولارشیپ به نظرتون باید چیکار کنم دیگه بهم فاندی تعلق نخواهد گرفت نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)