صفحه 43 از 46 نخستنخست ... 3334353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

من با استادی دانشگاه swinburn ایمیل زدم .استاد بعد مصاحبه گفت از طریق لینک اپلای کن . الان که میخوام اپلای کنم تا کشور ایران را انتخاب می کنند این پیام میاد که دربعضی کشورها فقط از طریق یه سری آژانس که خودش معرفی کرده امکان پدیره ایا این موضوع رایجه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ZAHRA094 نمایش پست ها
    من با استادی دانشگاه swinburn ایمیل زدم .استاد بعد مصاحبه گفت از طریق لینک اپلای کن . الان که میخوام اپلای کنم تا کشور ایران را انتخاب می کنند این پیام میاد که دربعضی کشورها فقط از طریق یه سری آژانس که خودش معرفی کرده امکان پدیره ایا این موضوع رایجه ؟
    سلام
    بله اخیرا این موضوع رایج شده. بیشتر بخاطر مسائل ویزاست.
    موفق باشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام
    بله اخیرا این موضوع رایج شده. بیشتر بخاطر مسائل ویزاست.
    موفق باشید
    ولی فقط تعداد کمی از یونی ها درسته ؟

Banned

دانشگاه کانبرا به من گفت ددلاین اسکولارشپیپ rtp روز 30 سپتامبر بود. این برای یونی های مختلف متفاوته؟

Junior Member

بله متفاوت هست گرچه بيشتر يوني ها از اگوست تا سپتامبر هست، الان نزديكترين راند ميد راند ادلايد هست كه اول دسامبر هست ددلاينش كه اگر مقاله زياد دارين بالاي ٥ تا شانس دارين چون ادلايد بشدت مقاله محوره
    سال ٢٠٢٠ هم فكر كنم ميد راندش UWA ددلاينش اخر اپريل باشه، راند اصليش اخر سپتامبر هست
    مككواري اخر جولاي ٢٠٢٠
    كويينزلند اواخر جون ٢٠٢٠
    فليندرز اواسط اگوست ٢٠٢٠
    كرتين سپتامبر ٢٠٢٠
    ديكين بنظرم سپتامبر ٢٠٢٠
    وولونگونگ اوايل اكتبر ٢٠٢٠
    نيوانگلند سپتامبر ٢٠٢٠
    گريفيث سپتامبر ٢٠٢٠
    ادلايد راند اصلي اواخر اگوست ٢٠٢٠
    استرالياي جنوبي سپتامبر ٢٠٢٠
    موناش راند فرعي مي ٢٠٢٠ راند اصلي اكتبر ٢٠٢٠
    در مورد ملبورن و سيدني و UNSW فكر كنم چندين راند در طول سال دارن كه بايد تو سايتشون چك كنين

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دانشگاه کانبرا به من گفت ددلاین اسکولارشپیپ rtp روز 30 سپتامبر بود. این برای یونی های مختلف متفاوته؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoreline نمایش پست ها
    بله متفاوت هست گرچه بيشتر يوني ها از اگوست تا سپتامبر هست، الان نزديكترين راند ميد راند ادلايد هست كه اول دسامبر هست ددلاينش كه اگر مقاله زياد دارين بالاي ٥ تا شانس دارين چون ادلايد بشدت مقاله محوره
    سال ٢٠٢٠ هم فكر كنم ميد راندش UWA ددلاينش اخر اپريل باشه، راند اصليش اخر سپتامبر هست
    مككواري اخر جولاي ٢٠٢٠
    كويينزلند اواخر جون ٢٠٢٠
    فليندرز اواسط اگوست ٢٠٢٠
    كرتين سپتامبر ٢٠٢٠
    ديكين بنظرم سپتامبر ٢٠٢٠
    وولونگونگ اوايل اكتبر ٢٠٢٠
    نيوانگلند سپتامبر ٢٠٢٠
    گريفيث سپتامبر ٢٠٢٠
    ادلايد راند اصلي اواخر اگوست ٢٠٢٠
    استرالياي جنوبي سپتامبر ٢٠٢٠
    موناش راند فرعي مي ٢٠٢٠ راند اصلي اكتبر ٢٠٢٠
    در مورد ملبورن و سيدني و UNSW فكر كنم چندين راند در طول سال دارن كه بايد تو سايتشون چك كنين
    سلام و ممنون از جواب کامل
    این تاریخ هایی که گزاشتین مثلا کوییز لند آخر جون 2020 یعنی از الان باز هست تا اون موقع؟! در واقع اینها تاریخهایی هست که بعد اون تازه شروع میکنن به بررسی مدارک؟ یعنی کسی اسکولارشیپ بخواد قطعا باید تا اون موقع صبر کنه برا نتایج ؟ ولی مثلا الان میتونه اپلای کنه یا با استاد در تماس باشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

دوستان من برای دانشگاه Canberra بعد از فرستادن رزومه و پروپوزال از استاد اوکی گرفتم ولی ایشون به من گفتند که:
    I am happy to supervise your PhD but if you are looking for a scholarship, please be advised that the deadline of the scholarship application for international students for 2020 has already passed. It was due by the end of September.
    ممنون میشم اگر به من کمک کنید که من چی در جواب بگم بهتره، چون نمیخوام از دست بدم. من قصد دارم برای پاییز سال 2020 با اسکولارشیپ دانشجو بشم.
    ویرایش توسط siah : October 22nd, 2019 در ساعت 11:32 AM

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام دوست عزیز

تبریک برای این جواب مساعد

استاد خیلی روشن میگویند که موعد ارسال تفاضا برای بورس برای شروع در سال 2020 گدشته است. این متاسفانه به این معنی است که نمیتوانید برای سال 2020 بورس بگیرید.

اینکه چه پاسخی بفرمایید به شرایط شما برمیگردد. اینکه سال 2021 را هدف بگیرید و در موعد مقرر برای بورسهای 2021 ثبت نام بفرمایید. یا امکانات مالی اگر خودتان داشته باشید. یا منصرف شوید یا هر نظر و برنامه دیگری اگر دارید را باید به استاد بنویسید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط siah نمایش پست ها
    دوستان من برای دانشگاه Canberra بعد از فرستادن رزومه و پروپوزال از استاد اوکی گرفتم ولی ایشون به من گفتند که:
    I am happy to supervise your PhD but if you are looking for a scholarship, please be advised that the deadline of the scholarship application for international students for 2020 has already passed. It was due by the end of September.
    ممنون میشم اگر به من کمک کنید که من چی در جواب بگم بهتره، چون نمیخوام از دست بدم. من قصد دارم برای پاییز سال 2020 دانشجو بشم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ولی فقط تعداد کمی از یونی ها درسته ؟
    راستش نمیدونم چه تعداد از دانشگاه ها اینطور هستن ولی گویا داره تبدیل به یک روال طبیعی میشه انگار

Junior Member

سلام،
    بطور مثال كويينزلند ٢٧ جون ٢٠٢٠ فايل بورس باز ميشه و ١٨ جولاي اخرين روز براي درخواست بورس هست و ٢٨ اكتبر نتايج بورس اعلام ميشه كه تا ١١ نوامبر ٢٠٢٠ وقت برا اكسپت يا رد بورس هست، اما شما زودتر ميتونين پذيرش رو بگيرين اما در كل فرقي نداره چون مهم بورس هست و همزمان برا بورس كه اقدام ميكنين براي پذيرش هم در نظرتون ميگيرن، در كل اگر براي كويينزلند بخوايين اپلاي كنين سال اينده همين موقع نتيجه بورس تقريبا مياد. متاسفانه يه زماني كويينزلند ٤ تا راند در سال داشت كه حالا شده يك راند.

سلام و ممنون از جواب کامل
    این تاریخ هایی که گزاشتین مثلا کوییز لند آخر جون 2020 یعنی از الان باز هست تا اون موقع؟! در واقع اینها تاریخهایی هست که بعد اون تازه شروع میکنن به بررسی مدارک؟ یعنی کسی اسکولارشیپ بخواد قطعا باید تا اون موقع صبر کنه برا نتایج ؟ ولی مثلا الان میتونه اپلای کنه یا با استاد در تماس باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)