صفحه 6 از 46 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط m.asadi82 نمایش پست ها
    I only know a couple of students who r doing PhD and funded by their supervisors. Especially for Master I dont think so
    Thanks Mostafa, Could you do me a favor and ask my question from MPhill students in Melbourne ?
    I'm gonna apply, but without funding... can't afford it, so First of all, I have to know, how competitive my application package is for the scholarships, and secondly, whether if there are any ways of funding available, as I mentioned like RA.
    I really would be appreciate it

بلند اندیش باشید.

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

دوستان یک سوال پروسه درخواست بورسیه از خود استرالیا چجوریه؟ امکانش هست کسی با ویزای همسر تو استرالیا برای پذیرش اقدام کنه؟ و پروسه سریعتر انجام میشه یا کند تر؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    دوستان یک سوال پروسه درخواست بورسیه از خود استرالیا چجوریه؟ امکانش هست کسی با ویزای همسر تو استرالیا برای پذیرش اقدام کنه؟ و پروسه سریعتر انجام میشه یا کند تر؟
    دوست عزیز اسکالرشیپ ها دو دسته هستند: یک دسته برای دانشجوهای خارجی و یک دسته برای دانشجوهای استرالیایی و همچنین کسانی که Permanent Resident هستند. بنابراین اگر شما شهروند استرالیا و یا Permanent Resident نباشین یک دانشجوی خارجی محسوب میشین و باید برای اسکولارشیپهای دانشجویان خارجی اقدام کنین. فرقی هم نمیکنه که داخل استرالیا باشین یا خارج از استرالیا.

سلام
    من کارشناس ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد هستم . سابقه ی کار پژوهشی و سابقه ی کار صنعتی هم دارم . میخواستم برا دکتری در استرالیا اقدام کنم. از همه دوستانی که در این زمینه اطلاعات یا تجربیاتی دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن...(روند کار شرایط و ... ) متشکرم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad888 نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناس ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد هستم . سابقه ی کار پژوهشی و سابقه ی کار صنعتی هم دارم . میخواستم برا دکتری در استرالیا اقدام کنم. از همه دوستانی که در این زمینه اطلاعات یا تجربیاتی دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن...(روند کار شرایط و ... ) متشکرم
    برای دکتری در استرالیا شما نیاز به معدل های بالا و یکی دو تا مقاله ای اس ای دارین یا اینکه معدل های متوسط ولی تعداد زیادی مقالات ای اس ای خوب....مدرک زبان مورد نیاز هم که پیش زمینه هستش.......سابقه کار پژوهشی هم میتونه مختصر امتیازاتی برای بورس شما در بعضی دانشگاه ها داشته باشه...تاثیرگذارترین فاکتور ها همون معدل و مقاله ISI با کیفیت هستش.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

I have many friends, here. all r paying by themselves. You can find a casual non-related job like working in d restaurants, but the best way, will help u to cover ur living expenses only. Normally no funding available esp for master students. My suggestion is go to Facebook, UMIS group, ask ur question there.
    https://www.facebook.com/groups/Iranian.Melbourne.Uni/
    all the students will let u know their feedbacks regarding ur question.

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    Thanks Mostafa, Could you do me a favor and ask my question from MPhill students in Melbourne ?
    I'm gonna apply, but without funding... can't afford it, so First of all, I have to know, how competitive my application package is for the scholarships, and secondly, whether if there are any ways of funding available, as I mentioned like RA.
    I really would be appreciate it

بلند اندیش باشید.
    Mostafa

سلام دوستان
    کسی میدونه endeavour چی هست؟ تفاوتش با اسکولارشیپ چیه؟ چه هزینه هایی رو پوشش میده(فقط شهریه دانشگاه یا هزینه زندگی)؟ برنده شدن در اون از اسکولارشیپها آسونتره(منظورم اینه رقابتش چه جوریه)؟
    با تشکر

دوستان عزیز بورسیه های زبادی که دانشگاه سیدنی داره میخوام ببینم شامل مقطع لیسانس هم مبشه؟

به طور کلی در مقطع لیسانس کدوم دانشگاه ها بورسیه یا کمک مالی و تخفیف در شهریه سالانه میدهند؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط armin021 نمایش پست ها
    دوستان عزیز بورسیه های زبادی که دانشگاه سیدنی داره میخوام ببینم شامل مقطع لیسانس هم مبشه؟

به طور کلی در مقطع لیسانس کدوم دانشگاه ها بورسیه یا کمک مالی و تخفیف در شهریه سالانه میدهند؟
    متاسفانه مقطع لیسانس در استرالیا اصلا بورسی وجود ندارد فقط دانشگاه های بارارات یا چالز استوارت فک کنم تخفیف می دهند

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hzand نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه endeavour چی هست؟ تفاوتش با اسکولارشیپ چیه؟ چه هزینه هایی رو پوشش میده(فقط شهریه دانشگاه یا هزینه زندگی)؟ برنده شدن در اون از اسکولارشیپها آسونتره(منظورم اینه رقابتش چه جوریه)؟
    با تشکر
    نوعی بورس دولت استرالیا هست که عموما شهریه + بیمه تحصیلی را کاور می کند هزینه زندگی با خود شماست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)