صفحه 8 از 46 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    سلام
    این Batchelor degree First/second/third honor چیه؟ما کدومش میشیم؟
    دوست عزیز بستگی به دانشگاه داره ولی معمولا معدل لیسانس بالای 75% را میگن که میشه تقریبا 15 به بالا ولی یادمون باشه این حداقل هست نه حداکثر! یعنی باید ببینی بقیه داوطلبها معدلشون و رزومشون چطوریه
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

بچه‌ها این دانشگاه دیکین فقط ۱ بار در سال بورس میده؟ آخه زده واسه دانشجوهای اینترنشنال آخر ژولای در حالی‌ که استادم به من گفت واسه راند اکتبر اقدام کن!!!! من که سایت دانشگاهو دیدم اکتبر واسه دانشجوها غیر اینترنشنال

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1988 نمایش پست ها
    بچه‌ها این دانشگاه دیکین فقط ۱ بار در سال بورس میده؟ آخه زده واسه دانشجوهای اینترنشنال آخر ژولای در حالی‌ که استادم به من گفت واسه راند اکتبر اقدام کن!!!! من که سایت دانشگاهو دیدم اکتبر واسه دانشجوها غیر اینترنشنال
    دوست خوب بستگی به رشته شما داره این را بخوانید:
    Research degree dates

Applications for candidature without scholarship may be made at any time. Applications for candidature and scholarships must be made by the applicable deadline. Commencement of candidature is not confined to Deakin's trimesters.
    For further details on research scholarships available and application deadlines, see the research scholarships page.
    Note that the Doctor of Psychology (Clinical, Forensic or Health streams) has only one yearly intake. Applications close on 31 October each year. If you want to receive an application pack, please contact the School of Psychology administrator, Joanne Buchanan, by phone or emailjoanne.buchanan@deakin.edu.au.
    Date Event
    Sunday 30 September 2012 Quarter 3 Census date for international candidates*
    Wednesday 31 October Applications close: Australian citizens, Australian permanent residents and New Zealand citizens
    Tuesday 6 November Melbourne Cup Day - University remains open
    Monday 24 December 2012 - Thursday 3 January 2013 University holiday - University closed
    Monday 31 December 2012 2012 Quarter 4 Census date for international candidates*
    Friday 4 January 2013 University opens for 2013
    Monday 28 January Australia Day - University closed in lieu of Saturday 26
    Friday 1 February Applications open: International students
    Monday 11 March Labour Day - University remains open
    Friday 29 March Good Friday - University closed
    Sunday 31 March 2013 Quarter 1 Census date for international candidates*
    Monday 1 April Easter Monday - University closed
    Tuesday 2 April Easter Tuesday - University closed
    Thursday 25 April ANZAC Day public holiday - University closed
    Wednesday 1 May Applications open: Australian citizens, Australian permanent residents and New Zealand citizens
    Monday 10 June Queen's Birthday - University remains open
    Sunday 30 June 2013 Quarter 2 Census date for international candidates*
    Wednesday 31 July Applications close: International students
    Monday 30 September 2013 Quarter 3 Census date for international candidates*
    Thursday 31 October Applications close: Australian citizens, Australian permanent residents and New Zealand citizens
    Tuesday 5 November Cup Day - University remains open
    Tuesday 31 December 2013 2013 Quarter 4 Census date for international candidates*
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

مرسی‌ سام
    من رشتم مهندسی‌ مکانیک، الان یعنی‌ من باید واسه 2013 Quarter 3 Census date for international candidates*اپلا
    ی‌ کنم؟

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1988 نمایش پست ها
    مرسی‌ سام
    من رشتم مهندسی‌ مکانیک، الان یعنی‌ من باید واسه 2013 Quarter 3 Census date for international candidates*اپلا
    ی‌ کنم؟
    این جدول را ببین:
    Drive your future with a research scholarship at Deakin

Scholarship opportunities at Deakin are available in the following fields:

All fields
    International Domestic Scholarship Closing date
    OK OK
    Australian Postgraduate Awards (APA)/Deakin University Postgraduate Research Scholarship (DUPRS)
    Available to new and current International and Domestic students applying in the University scholarship rounds. Only the top ranked applicants in a scholarship round will be offered an APA.
    31 October (domestic) and 31 July (international)
    OK
    International Postgraduate Research Scholarship (IPRS)
    Available to new International students only.
    31 July
    OK OK
    Australia Awards - 2013 Endeavour Awards
    Available to International and Domestic students.
    Internal 31 May 2013 and external 30 June 2013

Junior Member

با سلام
    من هفته پدیرش از Monash University گرفتم واسه PhD. استادم گفته که با ریس دانشکده صحبت کردم که بهت Scholarship بدن واسه هزینه هات. ولی هنوز رسمی به من اعلام نشده. با یکی از مسئولین دانشگاه در تماس هستم دیروز گفتش که دنبال گرفتن امضاها هستم واسه Scholarship offer ات. من بهش گفتم که من health cover-dual family میخوام چون که در این حین ازدواج کردم. جوابی که به من داد این بود:

you do have that option, you will need to .clarify that when you accept the offer of the scholarship میخوام بدونم این scholarship offer چی هست یعنی خودم میتونم بگم چه هزینه هایی میخوام.? آخه توی admission letter ام اومده که باید هزینه ترم یک و بیمه ات رو پرداخت کنی و امده که به چه روشی پرداخن کنی یعنی واسه acceptance این پدیرش باید این فرم رو پر کنم و بفرستم حالا موندم چیکار کنم میخوام بدونم واسه بفیه هم همینطور بوده. چون من باید پدیرفتن این admission offer رو تا 5 آگوست بفرستم خیلی ممنون میشم زودتر جوابمو بدید.با تشکر

Junior Member

با سلام
    در ادامه پست قبلی. هر چند الان از موناش پذیرش گرفتم. انشگاه University Queensland هم اپلای کردم و شانس گرفتن فاند هم دارم به نظزتون من باید الان صبر کنم تا نتیجه UQ بیادش یا با همین موناش شروع کنم کارامو. تقریبا موضوعی که میخوام کار کنم توی دو دانشگاه یکی هستش. البته در نامه admission ام از موناش اومده که 1 اکنبر شروع ترمه.

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط aroshaa نمایش پست ها
    با سلام
    در ادامه پست قبلی. هر چند الان از موناش پذیرش گرفتم. انشگاه University Queensland هم اپلای کردم و شانس گرفتن فاند هم دارم به نظزتون من باید الان صبر کنم تا نتیجه UQ بیادش یا با همین موناش شروع کنم کارامو. تقریبا موضوعی که میخوام کار کنم توی دو دانشگاه یکی هستش. البته در نامه admission ام از موناش اومده که 1 اکنبر شروع ترمه.
    دوست عزيز جواب سوال قبليتو نميدونم، ولي يه چيزي بهت بگم، اگر تو موناش اوضاعت خوبه كه بچسب بهش كارتو شروع كن، اگر ميدوني كه خوبه شروع كن، هرچه زودتر بهتر، الان اوضاع خيلي جالب نيست كه بخواي ريسك كني و فرصتت رو بسوزوني كه بعدا ممكنه فقط پشيمونيش برات بمونه، البته بسته به اين داره كه بتوني هزينه هايي رو كه بهت نميدن بدي،

اين رو هم بگم شايد جالب باشه كه در كانادا خيلي از بچه ها اول ميرن يه دانشگاهي بعد اگه پذيرشهاي جديد (با فاندهاي بهتر يا شرايط بهتر) اومد با همون Study Permit يا ويزاي دانشجويي دانشگاشونو عوض ميكنن، بايد راجع به اين قضيه در استراليا بپرسي، من قوانينش رو نميدونم، ولي چون تو كانادا ميشه شايد تو استراليا هم بشه، از اهل فن بپرس، به اميد بهروزي!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    دوست عزيز جواب سوال قبليتو نميدونم، ولي يه چيزي بهت بگم، اگر تو موناش اوضاعت خوبه كه بچسب بهش كارتو شروع كن، اگر ميدوني كه خوبه شروع كن، هرچه زودتر بهتر، الان اوضاع خيلي جالب نيست كه بخواي ريسك كني و فرصتت رو بسوزوني كه بعدا ممكنه فقط پشيمونيش برات بمونه، البته بسته به اين داره كه بتوني هزينه هايي رو كه بهت نميدن بدي،

اين رو هم بگم شايد جالب باشه كه در كانادا خيلي از بچه ها اول ميرن يه دانشگاهي بعد اگه پذيرشهاي جديد (با فاندهاي بهتر يا شرايط بهتر) اومد با همون Study Permit يا ويزاي دانشجويي دانشگاشونو عوض ميكنن، بايد راجع به اين قضيه در استراليا بپرسي، من قوانينش رو نميدونم، ولي چون تو كانادا ميشه شايد تو استراليا هم بشه، از اهل فن بپرس، به اميد بهروزي!
    در استرالیا به راحتی نمیشه دانشگاه رو عوض کرد....البته نه بخاطر قوانین دانشگاه....به خاطر اینکه باید دوباره برای ویزای دانشجویی اقدام کنید و دردسر ها و ریسک های مختص به خودش رو داره
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام دوستان
    من 2 ماهی هست واسه ویزای دایم اقدام کردم. خودم 10 سال سابقه کار پژوهشی در یک مرکز تحقیقاتی دارم دارم ولی یک مقاله آی اس آی دارم که نفر سوم هستم معدل فوقم هم 18/56 هست و رشته شیمی فیزیک اما دوست دارم تورشته بیوشیمی دکترا بخونم و می خوام برم استرالیای غربی. میشه اینطور تغییر رشته داد و بورسیه گرفت و آیا اپلای ویزای من تاثیری در پذیرش من برای بورس داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.ادامه تحصیلم بیشتر بر مبنای علاقه ام به کار پژوهشی است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)