صفحه 9 از 46 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 456

موضوع: نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

کار پژوهشی و البته مقاله نکات مثبت برای گرفتن پذیرش هستن ولی اینکه بگین برای اقامت هم اقدام کردی نه! برای دانشگاه که تاثیری نداره، در مرحله گرفتن ویزا (ی دانشجویی اثر منفی داره)
    تغییر رشتت شدید نیست اگه استادی به شما اوکی بده، حله

نقل قول نوشته اصلی توسط redrose نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 2 ماهی هست واسه ویزای دایم اقدام کردم. خودم 10 سال سابقه کار پژوهشی در یک مرکز تحقیقاتی دارم دارم ولی یک مقاله آی اس آی دارم که نفر سوم هستم معدل فوقم هم 18/56 هست و رشته شیمی فیزیک اما دوست دارم تورشته بیوشیمی دکترا بخونم و می خوام برم استرالیای غربی. میشه اینطور تغییر رشته داد و بورسیه گرفت و آیا اپلای ویزای من تاثیری در پذیرش من برای بورس داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.ادامه تحصیلم بیشتر بر مبنای علاقه ام به کار پژوهشی است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان عزیز میشه شرایط منو برای گرفتن بورس یا فول فاند مقطع کارشناسی ارشد در استرالیا بررسی کنید ممنون
    1- کاردانی سخت افزار15.48 علمی کاربردی
    2- کارشناسی IT معدل 17.3 علمی کاربردی
    3- یک مقاله ISI
    4- آیلتس 6
    5- 8 سال سابقه کار مرتبط
    6- اجرای بیش از 30 پروژه شبکه
    7- مدرک اینترنشنال MCITP
    8- گذراندن بیش از 350 ساعت دوره های تخصصی شبکه
    ممنون فقط می خواستم برای کامپیوتر و ترجیحا شبکه بگیرم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط GHSF نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز میشه شرایط منو برای گرفتن بورس یا فول فاند مقطع کارشناسی ارشد در استرالیا بررسی کنید ممنون
    1- کاردانی سخت افزار15.48 علمی کاربردی
    2- کارشناسی IT معدل 17.3 علمی کاربردی
    3- یک مقاله ISI
    4- آیلتس 6
    5- 8 سال سابقه کار مرتبط
    6- اجرای بیش از 30 پروژه شبکه
    7- مدرک اینترنشنال MCITP
    8- گذراندن بیش از 350 ساعت دوره های تخصصی شبکه
    ممنون فقط می خواستم برای کامپیوتر و ترجیحا شبکه بگیرم
    سلام دوست گرامی،
    در دانشگاه استرالیا معمولا اساتید فاندی از خودشون ندارن که در اختیار دانشجوهای ارشد بزارن. در مورد بورس هم در مقطع کارشناسی ارشد به ندرت و به رزومه های خیلی تاپ شاید بدن (معدل 19 و داشتم مقالات ISI خوب و نمره زبان 6.5)...به نظر من شما الان شرایط خوبی داری همین ایران یک ارشد بگیر و مقاله بده و بعدش برای دکتری اپلی کن...(.یه پیشنهاد خارج از تاپیک هم اینکه برای ویزای دائم استرالیا اپلی کنید چون شرایط خوبی دارین برای مهاجرت)
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

ممنون دوست عزیز . لطف کردین
    پس این که میگن از لیسانس مستقیم برای دکتری اپلی میکنن اصلا چیه؟
    یعنی دانشجو برای دکتری ok میشه بعد اونجا هم ارشد میخونه هم دکتری ممنون میشم به این سوال منم جواب بدی مرسی بازم ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط GHSF نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز . لطف کردین
    پس این که میگن از لیسانس مستقیم برای دکتری اپلی میکنن اصلا چیه؟
    یعنی دانشجو برای دکتری ok میشه بعد اونجا هم ارشد میخونه هم دکتری ممنون میشم به این سوال منم جواب بدی مرسی بازم ممنون
    اینکه میگن از لیسانس مستقیم برای دکتری اپلی میکنن منظور این نیست که اول میرن اونجا ارشد میگیرن و بعدش دکتری...دکتری در استرالیا 3 سال هست حالا چه از لیسانس اپلی کرده باشن چه از ارشد.......ولی معولا لیسانس های ایران کوالیفای لازم برای اینکه مدارکشون بررسی بشه برای دکتری رو نداره.....به طور مثال گفتن لیسانس اونور فرست کلاس.....که این خودش تعریفای زیادی داره من جمله اینکه معدلش بالای 18-19 باشه و دوره لیسانسش شامل ریسرچ هم باشه.....خلاصه سر تو درد نیارن 99% لیسانس های ایران شرایط مد نظر اونارو ندارن...مگه اینکه معدل لیسانشس 18-19 به بالا باشه و چند تا مقاله ISI هم داشته باشه تا قدرت ریسرچش رو هم نشون بده
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

سلام
    من با یه استاد تو دانشگاه RMIT مکاتبه کردم و قبول کرد که سوپروایزرم بشه.برا دانشگاه اپلای کردم ولی وقتی خواستم برا اسکالرشیپ IPRS اقدام کنم نوشته بود باید تاییدیه سوپروایزرتم باشه.من به استاد ایمیل زدم گفت باید اول ادیمشن دانشگاهو بگیری بعد اقدام کنی برا اسکالرشیپ.به نظرتون این روند درسته؟بعد میترسم تا ادمیشن دانشگاه بیاد ددلاین اسکالرشیپ بگذره

ApplyAbroad Superstar

Lightbulb پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط alicha نمایش پست ها
    سلام
    من با یه استاد تو دانشگاه RMIT مکاتبه کردم و قبول کرد که سوپروایزرم بشه.برا دانشگاه اپلای کردم ولی وقتی خواستم برا اسکالرشیپ IPRS اقدام کنم نوشته بود باید تاییدیه سوپروایزرتم باشه.من به استاد ایمیل زدم گفت باید اول ادیمشن دانشگاهو بگیری بعد اقدام کنی برا اسکالرشیپ.به نظرتون این روند درسته؟بعد میترسم تا ادمیشن دانشگاه بیاد ددلاین اسکالرشیپ بگذره
    دوست عزیز عموما دانشگاه های استرالیا جوری برنامه ریزی می کنند تا شما ددلاین را میس نکنید نگران نباشید این رویه کلی و درست می باشد. من خم چندین دانشگاه استرالیا پذیرش گرفتم و الان منتظر جواب بورس هستم.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز عموما دانشگاه های استرالیا جوری برنامه ریزی می کنند تا شما ددلاین را میس نکنید نگران نباشید این رویه کلی و درست می باشد. من خم چندین دانشگاه استرالیا پذیرش گرفتم و الان منتظر جواب بورس هستم.
    ممنون از راهنمایتون.ببخشبد من یه سوال دیگه هم داشتم. من انلاین اپلای کردم و بعد از اپلای ایمیل زیر برام فرستاده شد.ولی دقیقا متوجه نشدم یعنی چی. یعنی من باید بعد از اپلای انلاین هاردکپی مدارک رو براشون پست کنم؟؟؟؟
    Welcome to RMIT University

We have received your online application.

The reference number of your application is 622880.

You can check the status of your application at: http://apply.rmit.edu.au/international using the email address and password you nominated when completing your application online.

Foundation, Certificate, Diploma, Associate Degree, Bachelor, Masters, PhD programs
    Please refer to the RMIT International Services website
    ( http://www.international.rmit.edu.au/info/noosr/entrycountry.asp)
    for the prerequisites of your program.

If you have not already done so, you need to send copies of certified documents including academic transcripts and evidence of English ability to enable us to process your application. All documents must be translated into English and certified. These should be forwarded by post and marked 'Attn: Online Applications'. Please include your full name and reference number on all correspondence.

RMIT University
    International Services
    GPO Box 2476
    Melbourne, Victoria 3001
    Australia

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط alicha نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایتون.ببخشبد من یه سوال دیگه هم داشتم. من انلاین اپلای کردم و بعد از اپلای ایمیل زیر برام فرستاده شد.ولی دقیقا متوجه نشدم یعنی چی. یعنی من باید بعد از اپلای انلاین هاردکپی مدارک رو براشون پست کنم؟؟؟؟
    Welcome to RMIT University

We have received your online application.

The reference number of your application is 622880.

You can check the status of your application at: http://apply.rmit.edu.au/international using the email address and password you nominated when completing your application online.

Foundation, Certificate, Diploma, Associate Degree, Bachelor, Masters, PhD programs
    Please refer to the RMIT International Services website
    ( http://www.international.rmit.edu.au/info/noosr/entrycountry.asp)
    for the prerequisites of your program.

If you have not already done so, you need to send copies of certified documents including academic transcripts and evidence of English ability to enable us to process your application. All documents must be translated into English and certified. These should be forwarded by post and marked 'Attn: Online Applications'. Please include your full name and reference number on all correspondence.

RMIT University
    International Services
    GPO Box 2476
    Melbourne, Victoria 3001
    Australia
    بله دوست عزیز متاسفانه این دانشگاه هم مثل استرالیای غریی بعد از اپلای باید هارد کپی مدارک را به دانشگاه پست کنید بدای اطمینان بیشتر بنظر من به دانشگاه ایمیل بزنید و بپرسید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

با سلام
    می خواستم بدونم برای master by course امکان دریافت بورسیه وجود دارد؟
    هزینه دوره فوق و خرج زندگی رو میشه با از طریق بورسبه پرداخت کرد؟
    در ضمن من ویزای اقامت دائم استرالیا رو به تازگی گرفتم. این تاثیری در دریافت بورس داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)