صفحه 13 از 29 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 288

موضوع: منظور از این مدرک چیه؟

پیش فرض پاسخ : منظور از این مدرک چیه؟

سلام. این مدرک از من خواسته شده Copies of your engineering school or university degree (and/or a school attendance certificate) من هنوز دانشجوی ترم 7م. مدرکمو که نگرفتم. باید جیکار کنم؟؟؟

Senior Member VividNed آواتار ها

بچه ها این معادل با چه مدرکیه ؟ a validated copy of your University entrance exam

Junior Member

سلام
    من دانشجو لیسانس هستم و پس از پایان لیسانس میخوام برای گرفتن دوباره لیسانس به دانشگاه ناتینگهام مالزی برم.
    در سایت دانشگاه این مدارک خواسته شده.
    امکان داره توضیح بدید منظور چی هست ؟

Academic
    • STPM: B+BB, including Grade B+ in Mathematics and a Science subject, excluding General Studies.
    • A-Levels: BCC, including Grade B in Mathematics and a Science subject, excluding General Studies.
    • SAM/AUSMAT/HSC: ATAR 80.
    • Canadian Pre-U: 75% average based on 6 subjects, including Mathematics and Science subjects.
    • IB: 28 points, including 5 points in Mathematics (SL).
    • UEC: 4 A’s, including Mathematics and Grade B in 2 other academic subjects, excluding Chinese Language and Bahasa Malaysia.
    • Other equivalent qualifications will be considered on a case-by-case basis.
    • HND and other equivalent Diploma/Advanced Diploma with a minimum average of Grade B and Distinction in Mathematics can be considered for direct entry into Year 2.
    • Nottingham Foundation in Science: Average pass marks of 40% and above, including all Computer Science modules.

سلام.من دیروز از یکی از دانشگاه های استرالیا سوالی در مورد پذیرش پرسیدم.نوشته :
    Applicants should hold at least the equivalent of an Australian First Class Honours degree.
    این مدرک چیه؟ممنون می شم اگه کسی می دونه توضیح بده.

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    سلام.من دیروز از یکی از دانشگاه های استرالیا سوالی در مورد پذیرش پرسیدم.نوشته :
    Applicants should hold at least the equivalent of an Australian First Class Honours degree.
    این مدرک چیه؟ممنون می شم اگه کسی می دونه توضیح بده.
    سلام دوست عزیز، من هم این سوالو داشتم که هنوز جواب دقیقی براش پیدا نکردم و میتونید اون رو در پست شماره 10 این تاپیک ببینید. این مدرک در سیستم های آموزشی انگیسی تعریف شده و ما اون رو نداریم.

یکی بگه این منظورش چیه دقیقا؟ a description of how you will participate in a bilateral cooperation between your home country and Germany

سلام به همه دوستان. من دارم برای فوق لیسانس ارتباطات توی دانشگاه اتاوا اقدام می کنم. مدرکی از من می خوان با عنوان OFFICIAL GRADING SCALE کسی تابحال چنین مدرکی را آماده کرده؟ من از هر کس توی دانشگاهمون پرسیدم اطلاعی نداشتن. ممنون از کمکتون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط VividNed نمایش پست ها
    یکی بگه این منظورش چیه دقیقا؟ a description of how you will participate in a bilateral cooperation between your home country and Germany
    این مدرکه یا یه writing برا پروسه اپلای؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    این مدرکه یا یه writing برا پروسه اپلای؟؟؟؟
    همون writing ولی منظورش چیه؟ از اینجا بهتر پیدا نکردم واسه پرسیدن . . .

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط VividNed نمایش پست ها
    همون writing ولی منظورش چیه؟ از اینجا بهتر پیدا نکردم واسه پرسیدن . . .
    سوال گفته شما چطور در مورد همکاریهای دو طرفه بین ایران و آلمان شرکت خواهی کرد؟؟؟
    شما هم مورد روابط علمی و انتقال تجربیات دو کشور و از این جور حرفا میتونی بنویسی....ایران یه کشور در حال توسعس...آلمات تجربه زیادی در این رشته داره....قبلا ایرانیا تو این رشته در آلمان درس خوندن....میخام درسمو بخونم و به کشورم برگردم و نیروی جوان تربیت کنم.....از این داستانای قشنگ قشنگ دیگه....از اینا باید بنویسی...(روابط!!!!)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)