صفحه 19 از 29 نخستنخست ... 910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 288

موضوع: منظور از این مدرک چیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : منظور از این مدرک چیه؟

ببخشید کی میدونه این چی هست و چی باسد واسشون بفرستم؟(فوری)
    official transcripts from all institutions

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farahman نمایش پست ها
    ببخشید کی میدونه این چی هست و چی باسد واسشون بفرستم؟(فوری)
    official transcripts from all institutions
    کارنامه (ریز نمرات) رسمی .

کسی تا به حال با این مواجه شده، منظورش چیه؟ از کجا میشه تهیه کرد؟

Information provided by your university about the legally required duration of the program and the number of ECTS credits or credits or weekly hours required for the completion of the program (e.g. Diploma Supplement or confirmation issued by your (university,

اینم بگم که اینو علاوه بر ریز نمرات خواستن؟
    پلیز ادوایز

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose نمایش پست ها
    کسی تا به حال با این مواجه شده، منظورش چیه؟ از کجا میشه تهیه کرد؟

Information provided by your university about the legally required duration of the program and the number of ECTS credits or credits or weekly hours required for the completion of the program (e.g. Diploma Supplement or confirmation issued by your (university,

اینم بگم که اینو علاوه بر ریز نمرات خواستن؟
    پلیز ادوایز
    فک کنم اروپا اپلای کردی.. چون ECTS تا اونجا که یادمه مال اونهاس... دانشگاه ما ریز نمره انگلیسی که میگرفتیم پایینش مینوشت که سیستم ما چجوریه (ارزش یابی از 20، تعداد واحدهایی که باید پاس کنه، و پاس کرده و...) اما اگه از شما ننوشته میتونی از آموزش دانشگاه بخای که یه نامه توو این مایه واست صادر کنن...
    من واسه اراسموس که اپلای کرده بودم یه نامه از دانشگاه میخاس به همین مضمون.. که واسم صادر کردن و تووش نوشته بود چند واحد پاس کرده و انتظار میره که با این واحدا کی فارغ التحصیل شه..
    سیستم ECTS هم همونه که A و B و ... میدن..از من هم میخاسن و دانشگاه گفت که ما نمیتونیم صادر کنیم چون سیستمشونو دقیق نمیدونیم اما به معاون آموزشی دانشکدمون گفتم گفت خودت تبدیل کن و مقیاسشو واسم بیار..تا بردم یه نامه گذاشت روش که این ریز نمرات تبدیل شده ریزنمرات اصلی دانشجو ست و زیرشم امضا کرد و همونو فرستادم مشکلی هم پیش نیومد..
    موفق باشی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن رزومه

با سلام. اگر به سوالاتم پاسخ بدین ممنون میشم.
    1- زمانیکه دانشگاهی پوزیشن خالی برای مقطع دکترا اعلام میکنه در یک رشته اعلام می کنه، منظور از نوشتن پروپزال در رزومه، نوشتن پروپزال مقطع فوق لیسانس خودمون هست یا پروزالی متناسب با پوزیشنی که دانشگاه اعلام کرده؟
    2-منظور از ارسال تز کارشناسی ارشد چیه؟ یعنی کل پایان نامه رو ترجمه کنیم و الکترونیکی بفرستیم؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن رزومه

سلام

1) منظور پروپوزال متناسب با پوزیشن دکترای اعلام شده دانشگاه مورد نظره! بیشتر هم هدف اینه که استاد ببینه دانشجویی رو که می خواد پذیرش کنه، چقدر روی موضوع پژوهش دید علمی و قدرت برنامه ریزی گام به گام داره
    2) چیزی که مهمه، ترجمه چکیده کار هست تا استاد ببینه شما در پژوهش قبلی چیکار کردین

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط thr123 نمایش پست ها
    با سلام. اگر به سوالاتم پاسخ بدین ممنون میشم.
    1- زمانیکه دانشگاهی پوزیشن خالی برای مقطع دکترا اعلام میکنه در یک رشته اعلام می کنه، منظور از نوشتن پروپزال در رزومه، نوشتن پروپزال مقطع فوق لیسانس خودمون هست یا پروزالی متناسب با پوزیشنی که دانشگاه اعلام کرده؟
    2-منظور از ارسال تز کارشناسی ارشد چیه؟ یعنی کل پایان نامه رو ترجمه کنیم و الکترونیکی بفرستیم؟

سلام عزیزان
    منظور از این مدرک چیه؟ یعنی من باید اینجا امتحان دکترا بدم و اگه قبول بشم نتایجو براشون بفرستم؟

Written confirmation which qualifies you for admission to a PhD program at your "home university

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Horses نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    منظور از این مدرک چیه؟ یعنی من باید اینجا امتحان دکترا بدم و اگه قبول بشم نتایجو براشون بفرستم؟

Written confirmation which qualifies you for admission to a PhD program at your "home university
    یکی از دوستام که دانشگاه اتریش پذیرش گرفت اینو ازش خواسته بودن.
    یه نامه کتبی از وزارت علوم باید بگیری مبنی ب راینکه ایشون می تونه با مدرک فعلیش وارد مقطع دکتر بشه و مشکلی خاصی وجود نداره.
    یادمه دوستم می گفت با بدبختی اینو از وزارت علوم گرفته بود چون می گفتن اگه چنین نامه ای بهت بدیم بعدا ممکنه مدعی شی که آره خودتون نامه دادید پس من باید دکترا رو بذارید برم بخونم بدون آزمون.

خیلی ممنون دوست عزیز
    من رشته ی خودم از زیر مجموعه های پزشکی میشه، پس با این حساب باید از وزارت بهداشت کارمو پیگیری کنم. نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose نمایش پست ها
    یکی از دوستام که دانشگاه اتریش پذیرش گرفت اینو ازش خواسته بودن.
    یه نامه کتبی از وزارت علوم باید بگیری مبنی ب راینکه ایشون می تونه با مدرک فعلیش وارد مقطع دکتر بشه و مشکلی خاصی وجود نداره.
    یادمه دوستم می گفت با بدبختی اینو از وزارت علوم گرفته بود چون می گفتن اگه چنین نامه ای بهت بدیم بعدا ممکنه مدعی شی که آره خودتون نامه دادید پس من باید دکترا رو بذارید برم بخونم بدون آزمون.
    ویرایش توسط Black_Horses : July 7th, 2013 در ساعت 11:36 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Horses نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز
    من رشته ی خودم از زیر مجموعه های پزشکی میشه، پس با این حساب باید از وزارت بهداشت کارمو پیگیری کنم. نه؟
    دقیقا نمی دونم ولی اینطور به نظر میرسه.
    یه سر بزن وزارت مربوطه خودت دستت میاد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)