صفحه 5 از 29 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 288

موضوع: منظور از این مدرک چیه؟

INGWAY
    Guest

پیش فرض پاسخ : منظور از این مدرک چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    من در دوره لیسانس با یه استاد مشکل روحی دار دو تا درس داشتم. یکی را 9.5 شدم و یکی را 10
    اون درسی را که افتادم یه ترم دیگه با یه استاد دیگه گرفتم شدم 20. کمترین نمره کارنامه ام بعد این 10نمره 15.5 هست.
    معدل کل لیسانسم با این 5 واحد شده 17.23
    الان این دو نمره بین بقیه نمره هام کاملا مشخصه و من نگرانم که ادمیشن دانشگاه دست روش بذاره. دو تا درس نه چندان مهم هستن.
    یه بار یه جایی خوندم اگه یه نمره مزخرف داشته باشی می تونی ضمیمه مدارکت یه نامه بنویسی و توضیح بدی.
    کسی می دونه دقیقا این نامه چیه و به نظرتون چه توجیحی توش میتونم بنویسم؟
    مرسی
    ننویسی بهتره! می خوای بنویسی استاد مشکل روحی داشت؟! بیخودی توجهشونو جلب نکنی بهتره! همیشه! ریزنمراتو اونا نمیخوان که 1 نمره بالا پایینو توش کشف کنن حتی اگه اونقدر دقیق باشن -که نیستن- که افتاده هرو ببینن اون 20ه هم می بینن! نیازی به توضیح واضحات نیست

اونا ریز نمره می خوان ببینن لیسانست در حدی حست که بهش گفت لیسانس با معیار اونا؟ متاسفانه مسئله ریز نمره رو خیلی ریزتر از اونی که هست می کنن تو ایران!

ضمنا این پست اینجا چی کار می کنه؟ چی ربطی داره به تاپیک؟ مخصوص این ریزه کاری ها ماشالا تاپیک های شلوغ کم نداریم!
    ویرایش توسط INGWAY : November 24th, 2010 در ساعت 06:09 PM

سلام دوستان
    میدونید منظور از این فرم چیه؟Transcript Request Form
    من ریز نمراتم رو از دانشگاه گرفتم
    اونوقت این فرم یعنی چی؟

Senior Member sara123 آواتار ها

خیلی فوری!!!!!!!
    Transcripts must be submitted on an official school document which lists the name and address of the school, the dates enrolled, grading systems, description of each subject or examination, and mark or grade earned in each subject or examination.
    Graduate applicants - submit all post secondary schools attended plus degrees or diplomas earned. Graduate applicants need not submit high school or secondary school records unless specifically requested to do so by the International Admissions Office.l
    گفته رسمی transcript را بفرستین. من بهشون ایمیل زدم گفتن اشکال نداره غیررسمی بفرستی.
    منظورش از degrees or diplomas earned یعنی چی؟ یعنی باید گواهی موقت را هم بفرستم؟
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

INGWAY
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میدونید منظور از این فرم چیه؟Transcript Request Form
    من ریز نمراتم رو از دانشگاه گرفتم
    اونوقت این فرم یعنی چی؟
    Some universities in other countries require you to give them a filled out request form of the school you're applying to, so they send the transcripts to the destination themselves. we don't need that in Iran

INGWAY
    Guest

خیلی فوری!!!!!!!
    Transcripts must be submitted on an official school document which lists the name and address of the school, the dates enrolled, grading systems, description of each subject or examination, and mark or grade earned in each subject or examination.
    Graduate applicants - submit all post secondary schools attended plus degrees or diplomas earned. Graduate applicants need not submit high school or secondary school records unless specifically requested to do so by the International Admissions Office.l
    گفته رسمی transcript را بفرستین. من بهشون ایمیل زدم گفتن اشکال نداره غیررسمی بفرستی.
    منظورش از degrees or diplomas earned یعنی چی؟ یعنی باید گواهی موقت را هم بفرستم؟
    یعنی همون پته که نستعلیق روش نوشته به من که نمی دن! شما هم بی خیالش خیلی از این مدارک بلفه! اگه گفتن unofficial قبوله یعنی خیلی با حالن! degree کجا بوده! بی خود سخت نگیر اگه امریکاس دمشون گرمه!

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط INGWAY نمایش پست ها
    یعنی همون پته که نستعلیق روش نوشته به من که نمی دن! شما هم بی خیالش خیلی از این مدارک بلفه! اگه گفتن unofficial قبوله یعنی خیلی با حالن! degree کجا بوده! بی خود سخت نگیر اگه امریکاس دمشون گرمه!
    مرسی ولی " پته که نستعلیق" چی هست؟
    گواهی موقته؟
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

INGWAY
    Guest

مرسی ولی " پته که نستعلیق" چی هست؟
    گواهی موقته؟
    گواهی موقت نمی دونم چیه! ولی پته چیزیه که نستعلیق روش نوشته شما مدرک ... از دانشگاه ... در تاریخ ... با معدل کل ... اخذ کردین.
    ویرایش توسط Radian : November 26th, 2010 در ساعت 06:37 PM دلیل: کلام نامناسب

Junior Member

سلام بچه ها
    کسی میدونه منظور از این جمله چیه؟
    official description of the grading system used at the issuing institution"
    ممنون میشم کمکم کنین.
    با تشکر

Junior Member

سلام، یه سوال، میخوام مطمئن شم:
    منظور از transcript، همون کارنامه یا ریزنمراته؟
    و منظور از official certificate showing awarding of the degree، همون مدرک یا دانشنامه اس؟

Junior Member

Unhappy کمک در مورد مدارک مورد نیاز

سلام
    من یک سئوال داشتم
    متاسفانه با جستجو هم جوابمو نگرفتم
    بعضی از دانشگاهها مثلا دانشگاههای سوئد یک مدرک می خوان با این توضیحات :
    .An application of a maximum of one A4 page containing your specific qualifications for the position
    این چیه؟ sop؟ با توجه به اینکه cv هم می خوان پس منظور cv نیست
    کسی یک نمونه مشابه سراغ داره؟

ممنون از وقتی که می ذارین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)