صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 288

موضوع: منظور از این مدرک چیه؟

Question استاد از من Statement of Research میخواد، چی بنویسم؟؟؟

سلام
    استادی که من بهش email زدم و گفتم میخوام باهاش کار کنم (PHD)، گفت برو اپلای کن.
    حالا بعد از یک هفته ایمیل زده میگه:

Could you send me a statement of research when you finish it? Also please send me the papers you recently published

من چی باید براش بنویسم؟ Statement of Research شامل چه چیزایی باید باشه و فرمتش چطوریه؟

پیشاپیش ممنونم از دوستانی که راهنمایی میفرمایند.

Junior Member sepideh.1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Nebraska, Lincoln

پیش فرض proven research track record

کسی اطلاعاتی در این مورد داره ؟

به چه فرمتی باید نوشته بشه ؟

متشکرم .
    ویرایش توسط Radian : December 6th, 2010 در ساعت 09:12 PM دلیل: پینگلیش

Senior Member sara123 آواتار ها

پیش فرض research statement

سلام
    امیدوارم تاپیک تکراری نباشه. البته من تلاشم را کردم.
    یه استادی به منن گفته research statement را بفرست. من نمی دونم چیه؟ باید موضوعاتی که کار کردم را فقط بنویسم یا برنامه های آینده را هم بگم؟ در مورد تز هم باید بگم؟ باید چیزهایی که مینویسم شبیه زمینه کاری اون باشه؟ چند لغت باشه؟؟ در زمینه پاراگراف بندی هم اگه نظری دارین ممنون.
    دوستان عزیز یاری کنین من باید زود جوابش را بدم. اگه کسی نمونه ای هم داره که لطفا آپلود کنین.
    ببخشین اینقدر زیاد شد.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Banned

پیش فرض پاسخ : research statement

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم تاپیک تکراری نباشه. البته من تلاشم را کردم.
    یه استادی به منن گفته research statement را بفرست. من نمی دونم چیه؟ باید موضوعاتی که کار کردم را فقط بنویسم یا برنامه های آینده را هم بگم؟ در مورد تز هم باید بگم؟ باید چیزهایی که مینویسم شبیه زمینه کاری اون باشه؟ چند لغت باشه؟؟ در زمینه پاراگراف بندی هم اگه نظری دارین ممنون.
    دوستان عزیز یاری کنین من باید زود جوابش را بدم. اگه کسی نمونه ای هم داره که لطفا آپلود کنین.
    ببخشین اینقدر زیاد شد.
    سلام
    این موضوع رو من هم دارم البته با این تفاوت که به من گفته Optional هستش. شما اول از الزامش با خبر بشی بهتره ! یه سوال ازشون بپرس ببین چی می گند !

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    سلام
    این موضوع رو من هم دارم البته با این تفاوت که به من گفته Optional هستش. شما اول از الزامش با خبر بشی بهتره ! یه سوال ازشون بپرس ببین چی می گند !
    من برا دانشگاه نمیخوام واسه استاد میخوام.
    من لینک زیر را که برا دانشگاه duke هست پیدا کردم و جواب یه سری سولاتام را از توش پیدا کردم. نمونه هم داره. یه نگا بندازین بد نیست:
    http://www.studentaffairs.duke.edu/c...arch-statement

Banned

من برا دانشگاه نمیخوام واسه استاد میخوام.
    من لینک زیر را که برا دانشگاه duke هست پیدا کردم و جواب یه سری سولاتام را از توش پیدا کردم. نمونه هم داره. یه نگا بندازین بد نیست:
    http://www.studentaffairs.duke.edu/c...arch-statement
    فرقی نداره ! چون اخرش Admission Comity طرف حساب استاده و اونم این رو واسه اونا می خواد. در هر صورت من توی 2 تا از وب سایت های آمریکایی دیدم که این رو از من خواسته بودند اما کنارش نوشته بود Optional منم دیدم که ننویسم بهتره چون این جوری ممکنه Comity گیر بده بگه این موضوع تحقیقش اصلا به درد دانشگاه ما نمی خوره و ما مثلا توی فلان موضوع کار می کنیم ! لذا من ننوشتم !
    کلا بدم نمی یاد بنویسم و احتمالا برای یکی از دانشگاه هام می نویسم ! ببینیم خدا چی می خواد.

واسه لینکم دستت درد نکنه سارا خانم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : منظور از این مدرک چیه؟

سلام
    تو سایت یکی از دانشگاه های کانادا نوشته:
    Official transcripts - either originals or certified copies. Please submit one copy only.We prefer that the institution issuing the transcript send it directly to us at our address below, but you may also send it to us provided it is in its original sealed envelope that has not been opened by you. If the original documents are not in English, please include a certified English translation.

من دانشگاه امیرکبیر درس می خونم و این دانشگاه ریزنمرات رو یک سری فارسی و یک سری اینگلیسی خودش می ده و مهر رسمی هم می کنه اما متاسفانه چند وقت که دیگه مهر نمی کنند و من ریز نمره فارسی ندارم. حالا با توجه به اینکه ریزنمرات انگلیسی رو خوده دانشگاه به ما داده و رسما مهر کرده و ما خودمون نبردیم دارالترجمه ، بازم با توجه به جمله بالا شما فکر می کنید من باید فارسیشم بفرستم؟

من منظور این بند از مدارک لازم رو متوجه نشدم ، میتونید کمکم کنید؟

An independently formulated exposition on the content and purpose of academic assignments at master’s level at universities and polytechnics (to a length of at least two pages

(فوری)این یعنی چی؟
    All support materials must be accompanied by the cover sheet you receive via email after you have submitted your application.
    کسی با این مدل برخورد کرده؟ این دیگه چیه؟ یعنی تا قسمت online را پر نکنم نمی تونم مدارکم را بفرستم؟ الان هم واسه پستش دیره چون ددلاین ژانویه س منم نمی تونم تا دو روز دیگه online را پر کنم. من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

(فوری)این یعنی چی؟
    All support materials must be accompanied by the cover sheet you receive via email after you have submitted your application.
    کسی با این مدل برخورد کرده؟ این دیگه چیه؟ یعنی تا قسمت online را پر نکنم نمی تونم مدارکم را بفرستم؟ الان هم واسه پستش دیره چون ددلاین ژانویه س منم نمی تونم تا دو روز دیگه online را پر کنم. من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
    واسه من هم مشابه اینو خواسته بود. اما یه قسمت دیگه سایتش نوشته بود اسم و آی دی رو بنویسید که پروسه سریع‌تر انجام بشه. منم چون وقت نداشتم و امروز باید پست می کردم همون آی دی رو نوشتم. اگه سیستمش applyyourself باشه قبل از سابمیت یه آی دی بهتون می ده. همونو رو پاکت کنار اسمت بنویسین علی الحساب فکر کنم کافی باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)