صفحه 8 از 29 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 288

موضوع: منظور از این مدرک چیه؟

Senior Member sara123 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : منظور از این مدرک چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    واسه من هم مشابه اینو خواسته بود. اما یه قسمت دیگه سایتش نوشته بود اسم و آی دی رو بنویسید که پروسه سریع‌تر انجام بشه. منم چون وقت نداشتم و امروز باید پست می کردم همون آی دی رو نوشتم. اگه سیستمش applyyourself باشه قبل از سابمیت یه آی دی بهتون می ده. همونو رو پاکت کنار اسمت بنویسین علی الحساب فکر کنم کافی باشه.
    آي دي نداد خودم يوز و پسورد انتخاب كردم. به نظرتون اول سابمت كنم و با دو سه روز تاخير مدركم را بفرستم يا اينكه همين جوري بفرستم؟ كدوم بهتره؟
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    آي دي نداد خودم يوزر و پسورد انتخاب كردم. به نظرتون اول سابمت كنم و با دو سه روز تاخير مدركم را بفرستم يا اينكه همين جوري بفرستم؟ كدوم بهتره؟
    نه اون یوزری که اول انتخاب کردی، آی دی یه عدد مثلا 7 رقمیه. اگه همه‌ی قسمت‌های فرم رو کامل پر کرده باشی و فایل‌های لازم رو آپلود کرده باشی، وقتی review my application رو بزنی تو مرحله بعد بهت یه لینک می‌ده که می‌تونی فایل پی دی اف اپلیکیشنت رو دانلود کنی که بالای هر صفحه از این فایل اسمت و آی دی که بهت اختصاص داده شده رو نوشته.
    من تا حالا همه مدارکم رو همین جوری بدون هیچی فرستادم جز یکی که آی دی مو روش نوشتم. به نظرم اجباری نیست فقط برای سرعت بخشیدن به کار هست که راحت‌تر بتونن مدارکت رو با اپلیکیشن سابمیت شده‌ت تطبیق بدن. حالا دیگران هم نظر بدن بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    آي دي نداد خودم يوز و پسورد انتخاب كردم. به نظرتون اول سابمت كنم و با دو سه روز تاخير مدركم را بفرستم يا اينكه همين جوري بفرستم؟ كدوم بهتره؟

من نمیدونم واسه کدوم دانشگاه می خوای اقدام کنی ولی من دیدم بعضی صریحا گفتن که می تونی قبل سامبیت پست کنی فقط دقت کن روی پاکت حتما اینا رو ینویس:

اسم
    تاریخ تولد
    رشته و مقطعی که می خوای اپلای کنی
    زمان fall 2011 با spring

Junior Member

سلام خدمت دوستان منظور از secondary school همون دیپلم دبیرستان خودمونه می خواستم بدونم من که فنی حرفه ای هستم چی کار بایست کنم ؟ آیا نیازه که مدرک پیش دانشگاهی بگیرم لطفا راهنمایی کنین

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

دوستان به دادم برسید:
    university of houston یه همچین مدارک عجیب غریبی ازم خواسته من واقعا موندم اینا چی هستن : کممممممممممممک:
    Letter of financial backing (این دیگه چیه؟؟؟!)
    Statement of understanding (اینو اصلا تو سایتشم توضیح نداده . همون SOP هست؟)
    3/letters of recommendation _(نگفته فرم خاصی داره یا همون ریکام جنرال ورقی منظورش هست!)
    International Address (ینو چجوری بدم براش؟ تو یه برگهکاغذ بنویسم؟)
    Passport and passport size picture (من پاسپورت ندارم اصلا! سایز پاسپورتی چقده؟ همون 3*4 ؟)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط news2 نمایش پست ها
    دوستان به دادم برسید:
    university of houston یه همچین مدارک عجیب غریبی ازم خواسته من واقعا موندم اینا چی هستن : کممممممممممممک:
    Letter of financial backing (این دیگه چیه؟؟؟!)
    Statement of understanding (اینو اصلا تو سایتشم توضیح نداده . همون SOP هست؟)
    3/letters of recommendation _(نگفته فرم خاصی داره یا همون ریکام جنرال ورقی منظورش هست!)
    International Address (ینو چجوری بدم براش؟ تو یه برگهکاغذ بنویسم؟)
    Passport and passport size picture (من پاسپورت ندارم اصلا! سایز پاسپورتی چقده؟ همون 3*4 ؟)
    سلام
    کلا این دانشگاه خیلی باحاله زیاد عجیب نیست ! کدوم دانشکدش ؟ Cullen ؟

اون اولیبه 1 فرم از پیش تعیین شده داره که باید پرکنی و امضا کنی که توش نوشته مثلا سالی 10000 تا خرج زندگیت هستش و . . . + یه Bank Statement از بانکت که نشون بده هرینه های سال اول رو داری.
    دومی رو خودشون هم نمی دونند چی هستش ! منم ایمیل زدم جواب ندادند که چی هست !
    سومی تمپلیت نداره
    چهارمی آدرس خونه خودتون در صورتی که در آمریکا نیستی
    پنجمی مساله مهمی هستش. اگه نداری بده شناسنامت رو ترجمه کنند بزار واسشون اما برای I-20 حتما کپی پاست رو می خواند. نه 6*4 بودش.

اپلای تگزاس اپلای کردی دیگه ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    سلام
    کلا این دانشگاه خیلی باحاله زیاد عجیب نیست ! کدوم دانشکدش ؟ Cullen ؟

اون اولیبه 1 فرم از پیش تعیین شده داره که باید پرکنی و امضا کنی که توش نوشته مثلا سالی 10000 تا خرج زندگیت هستش و . . . + یه Bank Statement از بانکت که نشون بده هرینه های سال اول رو داری.
    دومی رو خودشون هم نمی دونند چی هستش ! منم ایمیل زدم جواب ندادند که چی هست !
    سومی تمپلیت نداره
    چهارمی آدرس خونه خودتون در صورتی که در آمریکا نیستی
    پنجمی مساله مهمی هستش. اگه نداری بده شناسنامت رو ترجمه کنند بزار واسشون اما برای I-20 حتما کپی پاست رو می خواند. نه 6*4 بودش.

اپلای تگزاس اپلای کردی دیگه ؟
    ممنون از کمکتون آره برا Industrial اپلاي کردم تو اپلاي تگزاز اما....
    يعني چي هزينه سال اول؟؟؟ يعني سال اول فاند نمي دن به هيچ کس؟؟ اينجوي که فاجعه شد!!!! مطمئني شما؟؟!!! اگه اين مدرک که مبني بر self support بودن خودمون براي سال اول هست رو نديم، مشکلي پيش مياد؟!!
    پس يعني SOP نمي خوان؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط news2 نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون آره برا Industrial اپلاي کردم تو اپلاي تگزاز اما....
    يعني چي هزينه سال اول؟؟؟ يعني سال اول فاند نمي دن به هيچ کس؟؟ اينجوي که فاجعه شد!!!! مطمئني شما؟؟!!! اگه اين مدرک که مبني بر self support بودن خودمون براي سال اول هست رو نديم، مشکلي پيش مياد؟!!
    پس يعني SOP نمي خوان؟
    SOP رو می خواند. توی الای تگزاس یه Essay هم ازت می خواد !
    همه دانشگاههای آمریکا همینه ! در ضمن اون پارسایی و کیانی ( استادای دانشکدش ) به کسی فاند نمی دند ! توی وب سایتشون رو دیدی ! کلا به 6-7 نفر فاند دادند ! هیچ گارانتی برای اینکه به شما فاند بدند وجود نداره ( توی کل دانشگاههای آمریکا) ! ممکن اول پذیرش بدند و بعد بگند برای فاند با استادا تماس بگیر.
    ( ادامه بحث مربوط به اسن تاپیک نمی شه ! ) برای پیام خصوصی بزار.

Junior Member

سلام. ممنون میشم اگر کسی راهنمایی بکنه که منظور از مدرک زیر چیه، البته خودش یه توضیحی داده اما من درست متوجه نشدم
    Literature list
    A list of all the main literature used during the last two years of your previous higher education.

و یه مدرک دیگه:
    A description of the courses that you have undertaken during your previous higher education You can either copy this from the study guide or type 5-10 sentences for each course yourself. Emphasise the ones that you think are relevant for the proposed Master's programme
    خوب این توضیحات رو که در cv دادم و ریزنمره هم که فرستادم، یعنی دوباره باید ریزنمراتم رو کپی کنم و راجع به هر course توضیح بدم؟؟ یا مثلا فقط چندتا از درس های مهم کافیه؟
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

مرسی بخاطر لینک
    سوال اول :
    یعنی اینکه یه مدل از نوشته هایی که توی تحصیلات قبلیت نوشتی رو براشون به عنوان نمونه بدی ... مثلآ یه تیکه از مقدمه یا چکیده پایان نامه یا یه مقاله یا هر چیزی که نشون بده که تو چطوری متون علمی می نویسی ... اینطوری می خوان ببینن که چطوری می تونی همچین متن هایی رو بنویسی ... اگه لیسانسی و پایان نامه یا پروژه ای داشتی یه تیکه ش رو ترجمه کن و بده .. فک کنم 1-2 صفحه کافی باشه ... من این مدارک رو برام نخواسته بود ...

سوال دوم :
    این همون course description خودمونه ... درسایی که گذروندی رو باید اسم ببری و بگی مثلآ چه سیلابس هایی رو خوندی توشون یا رفرنس دوره چی بوده .. فکر کنم وزارت علوم لیست course description همه رشته ها رو داره ... از بچه های فروم هم رشته هم می تونی بخوای بهت بدن ... و البته جملهء آخر هم منظورش اینکه بیشتر روی دروسی تمرکز کن و اونایی رو توضیح بده که به دوره مستری که داری اپلای می کنی مربوط هستند ... مثلآ نمی خواد دیگه به معارف و اینا گیر بدی ... حتما ریاضیاتت رو کامل بیار (اگر رشته ات با ریاضی سرو کار داره !) یا درس های تخصصی و اصلیت رو .. البته گفته emphasise یعنی همه رو بیار و روی اونا بیشتر مانور بده ... می خوان ببینن که توی این درسا چی خوندی و با چه مفاهیمی آشنا هستی ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)