صفحه 9 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 198

موضوع: بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    سه تا بیمه single بگیرین که خیلی کمتر از این 16000 دلار درمیاد. البته توجه داشته باشین که بیمه single هزینه های مربوط به وضع حمل رو پوشش نمیده.
    سلام
    خیلی ممنون از راهنمایی شما
    واقعا خیلی فوق العاده است اگر بشه که سه تا سینگل بگیریم چون قیمتش خیلی متفاوت می شه
    می شه بدونم شما ایا تجربه ش رو داشتید و ایا مطمئن هستین که می شه چنین کاری کرد و مشکلی پیش نمیاد.
    و این که ایا غیر از چند تا شرکتی که معرفی شده اند یعنی nib, bupa, allianz, ahm, medibank آیا شرکت دیگه ای می شناسید که بشه قیمت بهتری ازش گرفت؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط m_aminpur نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون از راهنمایی شما
    واقعا خیلی فوق العاده است اگر بشه که سه تا سینگل بگیریم چون قیمتش خیلی متفاوت می شه
    می شه بدونم شما ایا تجربه ش رو داشتید و ایا مطمئن هستین که می شه چنین کاری کرد و مشکلی پیش نمیاد.
    و این که ایا غیر از چند تا شرکتی که معرفی شده اند یعنی nib, bupa, allianz, ahm, medibank آیا شرکت دیگه ای می شناسید که بشه قیمت بهتری ازش گرفت؟
    ممنون
    خیلی از بچه های همین فروم و چند تا از دوستان این کار رو کردن و مشکلی پیش نیومده از نظر ویزا. البته اینا هیچکدوم بچه نداشتن. نمیدونم داشتن بچه تأثیری داره یا نه ولی فکر نمیکنم تأثیری داشته باشه.

تا جایی که من میدونم فقط همین شرکت هایی هستند که اسم بردین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mepish نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی اطلاع داره از همون ابتدا برای ویزای همراهیان برای مدت 4 تا 5 سال می بایست هزینه OSHC پرداخت شود یا خیر؟ که مقدار هزینه ی قابل توجهی می باشدو تصور می کنم بدون آن دریافت ویزا ممکن نمی باشد.
    من این میزان را برای همسر و فرزندم از Allianz چک کردم. برای 54 ماه مبلغ حدود 11000 دلار میشه. مگر قراره تو این مدت 4 یا 5 سال همراهی بیکار باشد. قطعا بعد ازمدتی مشغول بکار می شود و فکر می کنم اکثر کارها فرد را تحت پوشش بیمه قرار می دهند.
    و پرداخت این مبلغ برای 5 سال جلوتر در ایران هم مبلغ سنگینی می شود و آیا این مبلغ بصورت مرحله ای(قسطی) قابل پرداخت است؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره توضیح بده...
    سلام دوست گرامی
    آیا جواب این سوالتون رو پیدا کردید
    من هم مشکل مشابهی دارم
    آیا برای بیمه سینگل اقدام کردید برای همسر و فررزندتون؟
    اگر اطلاعات تکمیلی دارید لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

Junior Member

سلام به همه دوستان

من از این دانشگاه پذیرش دارم.

یه سوال برام پیش اومده. من شنیدم که اگر ویزا صادر نشه، نامه سفارت در اینخصوص را به دانشگاه ارائه می دهیم و پول بیمه را پس می گیریم. حال اگر ویزای استرالیا صادر شود و خودم بصورت ناگهانی تصمیم بگیرم به استرالیا نروم، آیا باز پول بیمه به من برگردانده خواهد شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ACiv نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من از این دانشگاه پذیرش دارم.

یه سوال برام پیش اومده. من شنیدم که اگر ویزا صادر نشه، نامه سفارت در اینخصوص را به دانشگاه ارائه می دهیم و پول بیمه را پس می گیریم. حال اگر ویزای استرالیا صادر شود و خودم بصورت ناگهانی تصمیم بگیرم به استرالیا نروم، آیا باز پول بیمه به من برگردانده خواهد شد؟
    در هر صورت در صورت رد شدن یا انصراف پول از شرکت بیمه مسترد خواهد شد. شما صرفا باید مقررات دانشگاه و قراردادی که باهاش داشتین رو مرور کنین. بهرصورت این هزینه همیشه قابل برگشت هست.

https://oshcaustralia.com.au/en سایتی هست که شما میتونین قیمت بیمه از شرکت های مختلف و با زمان های مختلف و بصورت تک نفره یا زوج در اون مقایسه کنید. ارزونترین اونها برای سینگل nib هست اما بسته به زمان شرکت های دیگه هم ممکنه قیمتهای پایینتر ارائه بدن. معمولا هر دانشگاهی خودش یک شرکت طرف قرارداد داره که بصورت پیش فرض پول را از شما میگیره و از اون شرکت برای شما بیمه تهیه میکنه. اما شما میتونید از دانشگاه بخواین اجازه بده خودتون بیمه را بگیرین و نامه اون را برای دانشگاه ارسال کنین. سایت مذکور به شما اجازه خرید هم میدهد و در سایت ویکی هم از اون اسم برده شده:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Oversea...t_Health_Cover

سلام دوستان عزیز، من بورسیم شامل بیمه نیست و از طرفی متاهل هستم....بیمه دونفر هم خیلی بیشتر از یک نفره (تقریبا سه براره!!!). چه پیشنهادی به ذهنتون میرسه؟؟؟ افساط ممکن هست؟؟؟جدا افدام کردن ممکن هست؟؟؟؟ خواهشا هر فکری به ذهنتون میرسه بگید چون اگه جور نشه من نمیتونم برم....یعنی ندارم مبلغ به این زیادی رو، چیزی نزدیک به ده هزار دلار!!!!
    **** با امتیاز دادن به دوستانی که به ما کمک میکنند از آنها تشکر کنیم ****

مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا و اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiye64 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، من بورسیم شامل بیمه نیست و از طرفی متاهل هستم....بیمه دونفر هم خیلی بیشتر از یک نفره (تقریبا سه براره!!!). چه پیشنهادی به ذهنتون میرسه؟؟؟ افساط ممکن هست؟؟؟جدا افدام کردن ممکن هست؟؟؟؟ خواهشا هر فکری به ذهنتون میرسه بگید چون اگه جور نشه من نمیتونم برم....یعنی ندارم مبلغ به این زیادی رو، چیزی نزدیک به ده هزار دلار!!!!
    دوستان من با شرکت بیمه صحبت کردم و گفتن امکان گرفتن دو بیمه سینگل برای کسانیکه یکیشون depending هستن نیست. اگر کسی بصورت موفقیت آمیز این کارو انجام داده خواهشا بیاد و اینجا نتیجشو بگه.... هدف این سایت هم کمک به همدیگه است.
    ممنونم
    **** با امتیاز دادن به دوستانی که به ما کمک میکنند از آنها تشکر کنیم ****

مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا و اروپا

Junior Member

سلام

می خواستم از دوستان سوال کنم کسی بوده که از بند refund بیمه بعد از ریجکت شدن استفاده کرده باشه؟ اینکه بیمه پولشون رو بر میگردونه یا بخشی اش رو بر میگردونه؟

ممنون می شم اگر کسی تجربه ای در مورد refund پول بیمه داره در اختیار بزاره

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaldaa64 نمایش پست ها
    سلام

می خواستم از دوستان سوال کنم کسی بوده که از بند refund بیمه بعد از ریجکت شدن استفاده کرده باشه؟ اینکه بیمه پولشون رو بر میگردونه یا بخشی اش رو بر میگردونه؟

ممنون می شم اگر کسی تجربه ای در مورد refund پول بیمه داره در اختیار بزاره
    یهشون بگید که ویزاتون ریجکت شده و نامه ریجکت رو هم براشون بفرستین. فکر میکنم کل مبلغی رو که پرداختین برگردونن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)