صفحه 6 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 198

موضوع: بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    خواستم بدونم این بیمه تو استرالیا دقیقا چه چیزهایی رو پوشش میده؟
    یعنی تمام هزینه درمانی ؟؟!!!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواستم بدونم این بیمه تو استرالیا دقیقا چه چیزهایی رو پوشش میده؟
    یعنی تمام هزینه درمانی ؟؟!!!
    نه دوست خوبم .... ولی چیزهای پایه ای رو تا حدودی پوشش میده .... ولی چیزهایی که پوشش نمیده رو می تونم بگم که یکی دندانپزشکی هست .... دکتر متخصص اگه برید ویزیتشو به شما کامل پرداخت نمی کنه ... بعضی آزمایش های چشم رو در بر نمی گیره ... البته این برای همه بیمه ها درست نیست ... ولی کما بیش همشون این مواردی رو که گفتم از زیرش در رفتن... البته اگر مورد اورژانسی باشه همه هزینه ها رو پوشش میده ... موارد بسیاری هست که پوشش نمیدن ... اما بهترین کار این هست که از شرکتی که می خواهید بیمه بخرید بخواهید یا تو سایتشون بگردید و ببینید چه مواردی رو بیمه می کنن و چه مواردی رو بیمه نمی کنن
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

درود به همه دوستان
    سوال: MoneyMex برای پرداخت پول OSHC معتبر هست؟ نرخهاش رو دوستان عادلانه میدونند؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاه UNSW پذیرش و اسکالرشیپ UIPA گرفتم که بیمه رو شامل نمیشه و خود دانشگاه Medibank رو پیشنهاد داده. من سایتشو که چک کردم دیدم برای OSHC Couple حدود 9000 دلار میشه برای 4 سال که واقعاً زیاده. آیا این رقم صحت داره؟ از جای دیگه میشه گرفت که ارزون تر باشه؟

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shbgpr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه UNSW پذیرش و اسکالرشیپ UIPA گرفتم که بیمه رو شامل نمیشه و خود دانشگاه Medibank رو پیشنهاد داده. من سایتشو که چک کردم دیدم برای OSHC Couple حدود 9000 دلار میشه برای 4 سال که واقعاً زیاده. آیا این رقم صحت داره؟ از جای دیگه میشه گرفت که ارزون تر باشه؟
    این لینک شاید کمکتون کنه. مقایسه قیمت و خدمات بیمه های مختلف هست و میتونید از همون جا هم بخرید.
    https://oshcaustralia.com.au/en

البته در مورد اعتبار لینک نمیدونم و خودتون سرچ کنین چون توی خود سایت بیمه (مثلا Bupa) قیمت بالاتری رو میده برای زوج.
    ویرایش توسط mah_pari : November 13th, 2014 در ساعت 03:26 PM
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    این لینک شاید کمکتون کنه. مقایسه قیمت و خدمات بیمه های مختلف هست و میتونید از همون جا هم بخرید.

البته در مورد اعتبار لینک نمیدونم و خودتون سرچ کنین چون توی خود سایت بیمه (مثلا Bupa) قیمت بالاتری رو میده برای زوج.
    مرسی. بر طبق این لینک Bupa از همه ارزون تر در میاد

Junior Member

با سلام

من میخواستم یه سوالی از حضورتون بپرسم، هزینه بیمه به صورت couple که حدود11000 تا 9000$ میشه، واقعا این هزینه برای من سنگین هست، کسی از دوستان این تجربه رو داره یا اطلاعاتی در این مورد داره که میشه پول بیمه رو به صورت دو تا single پرداخت کنیم؟ این موضوع برای ویزامون مشکل ایجاد میکنه؟ و اینکه بعدا میتونیم نوع ویزا رو از single به couple تغییر بدیم؟

ممنون میشم که اگر اطلاعی در این مورد دارید راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها

جالبه. طبق این لینک هزینه بیمه توسط Medibank برای بازه زمانی که من گرفتم $3,032.05 میشه ولی خود Medibank حدود یک ماه پیش با 2451 دلار برای من OSHC صادر کرده. البته این مبلغی بوده که توی آفر اسکولارشیپ من اومده بود!!!

Junior Member

دوست عزیز خیلی ممنون از اطلاعاتتون. راستش من برای پرداخت هزینه ویزا و خرید بیمه به همچین صرافی احتیاج دارم. اما با عرض پوزش ایشون چطور میتونن اعتماد ما رو کسب کنند؟

Junior Member

با سلام دوستان. من اولین باره که ازین سایت استفاده میکنم و امیدوارم جواب بگیرم. من اسکالرشیپ phd از دانشگاه کرتین گرفتم. بورسش فقط هزینه بیمه خودم رو کاور میکنه. اسکالرشیپم سه سالست و مدت تحصیل دکتری را رو نوشته حداکثر 4 سال. اما بیمه رو ننوشته برای چه مدت کاور میکنه. حالا سوال من اینه که اولا لازمه من بیمه اضافی 1 سال و نیم هم برای خودم بخرم؟ و ثانیا میشه برای همسرم هم بیمه سینگل از یک شرکت دیگه بخرم که ارزونتر باشه؟ چون واقعا توان پرداختش رو ندارم..ممنون میشم اگر کسی قبلا این کاررو کرده یا تجربه مشابهی داشته بهم بگه چون واقعا هرچی میگردم اطلاعات درستی پیدا نمیکنم..و اگر کسی هست که الان دانشگاه کرتین هست خوشحال و ممنون میشم بهم جواب بدن تا بتونم از اطلاعاتشون بیشتر استفاده کنم. منتظر پاسخ دوستان هستم..با تشکر و خسته نباشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)