صفحه 16 از 20 نخستنخست ... 67891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 198

موضوع: بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

ضمناً درخصوص این که پیشنهاد شده بود افراد متاهل بجای بیمه کاپل دو تا بیمه سینگل بخرن: من سایت همه بیمه ها رو چک کردم. همگی در فرایند خرید از خریدار بیمه سینگل میخوان که تایید کنه که Primary student visa applicant هست. پس شخص وابسته اصولا نمیتونه این بیمه رو بخره. مگه این که در این قسمت دروغ بگه که نمیدونم در آینده مشکلی بابت این دروغ پیش میاد یا نه. البته آلیانز از کلمه Primary استفاده نکرده و جمله بندیش بصورت زیره که شاید راه فرار گذاشته باشه:

Click here to confirm that you currently have or are applying for a student visa with the intention of coming to Australia for the purposes of study

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hermidas66 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به مورد عجیبی برخوردم. تا به حال کسی دیده مبلغی که دانشگاه بابت بیمه میخواد به میزان قابل توجهی کمتر از مبلغی باشه که در سایت رسمی همون بیمه محاسبه میشه؟ من فایلی تو سایت دانشگاه سیدنی پیدا کردم که بیمه Double Family رو برای 54 ماه حدود 10,500 دلار نوشته (بیمه آلیانز)، در حالی که سایت آلیانز بیمه دو نفره رو برای همین مدت حدود 17,500 محاسبه میکنه!!! البته زیرش مینویسه که اگه بیمه از طریق دانشگاهتون خریداری بشه ممکنه قیمتش متفاوت باشه، اما تفاوت تا این حد زیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

متاسفانه به دلیل این که من در ابتدا سینگل وارد استرالیا میشم، دانشگاه توی آفرم قیمت بیمه رو برای حالت سینگل زده بود (که فرقی با قیمت رسمی آلیانز نداشت) و منم فکرشو نمیکردم قیمت پیشنهادی دانشگاه برای حالت کاپل این همه ارزون تر از قیمت رسمی موجود در سایت بیمه ها باشه. واسه همین گفتم بیمه رو خودم میخرم (چون نیب ارزون تر از آلیانزه). غافل ازین که بعدا که بخوام بیمه رو آپگرید کنم به کاپل حسابی میره تو پاچم (در مقایسه با حالتی که خود دانشگاه بیممو آپگرید کنه).
    منظور بیمه Dual Family بود که اشتباه تایپ شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hermidas66 نمایش پست ها
    ضمناً درخصوص این که پیشنهاد شده بود افراد متاهل بجای بیمه کاپل دو تا بیمه سینگل بخرن: من سایت همه بیمه ها رو چک کردم. همگی در فرایند خرید از خریدار بیمه سینگل میخوان که تایید کنه که Primary student visa applicant هست. پس شخص وابسته اصولا نمیتونه این بیمه رو بخره. مگه این که در این قسمت دروغ بگه که نمیدونم در آینده مشکلی بابت این دروغ پیش میاد یا نه. البته آلیانز از کلمه Primary استفاده نکرده و جمله بندیش بصورت زیره که شاید راه فرار گذاشته باشه:

Click here to confirm that you currently have or are applying for a student visa with the intention of coming to Australia for the purposes of study
    سلام
    در همین فروم دوستان گفته بودن میشه 2 تا بیمه سینگل گرفت و من به استناد اون بیمه خودم رو دانشگاه پرداخت کرده و بیمه همسرم رو الان میخواستم بخرم که دقیقا با همین مشکل روبرو شدم، دوستانی که قبلا این کارو کردن میشه تشریح کنن چطوری؟؟؟ من الان واقعا موندم باید چی کارکنم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ALINIKPOOR نمایش پست ها
    سلام برشما

بله ویزای همراه همون Subclass 500 هست برای ایشون. برای لاج کردن ویزا هر دو نفر شما باید بیمه داشته باشید.

پیروز باشید
    شاد زی
    سلام
    در همین فروم به استناد حرف دوستان که گفته بودن میشه 2 تا بیمه سینگل گرفت، بیمه خودم رو دانشگاه پرداخت کرده و بیمه همسرم رو الان میخواستم بخرم که با مشکل روبرو شدم، بیمه BUPA میخواستم بگیرم که در آخر شما باید تایید کنید که primary student visa holder هستید. که همسر من dependent من هستن. دوستانی که قبلا این کارو کردن میشه تشریح کنن چطوری؟؟؟ من الان واقعا موندم باید چی کارکنم!

سلام دوستان. من از یک دانشگاه استرالیا برای دوره دکتری پذیرش گرفتم که از یک مارس 2017 شروع میشه. متاسفانه فاندی که بهم دادن هزینه بیمه رو پوشش نمیده. و بهم گفتن که هزینه OSHC (سینگل) رو برای 54 ماه خودم باید هرچه سریعتر پرداخت کنم. حالا سوالم اینکه کدوم کمپانی ارزونتره و بهتره برای اینکار؟ و اینکه اگه به فرض سفارت بهم ویزا نده، این شرکت پول رو برمیگردونه به خودمون یا نه؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiia11219 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از یک دانشگاه استرالیا برای دوره دکتری پذیرش گرفتم که از یک مارس 2017 شروع میشه. متاسفانه فاندی که بهم دادن هزینه بیمه رو پوشش نمیده. و بهم گفتن که هزینه OSHC (سینگل) رو برای 54 ماه خودم باید هرچه سریعتر پرداخت کنم. حالا سوالم اینکه کدوم کمپانی ارزونتره و بهتره برای اینکار؟ و اینکه اگه به فرض سفارت بهم ویزا نده، این شرکت پول رو برمیگردونه به خودمون یا نه؟ ممنون
    سلام
    ارزونترین NIB هست، که حدود 2300 دلار استرالیا میشه واسه این مدت. تقریبا خیلی سخته بشه گفت که کدوم شرکت خدمات بهتری ارائه میدن! پس بنظرم باز ارزونترین بهترینه!
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

دوستان سلام. من الان با سفارت استرالیا در تهران تماس گرفتم. من پذیرش دکترا با فاند دارم از تاسمانی و برای بیمه خودم و دخترم و همسرم مطمئن نبودم که میشه 3تا سنگل گرفت یا باید خانواده باشه. اما امروز گفت که ما کاری به نوع بیمه شما نداریم و این بین شما و شرکت بیمه هست و ما فقط به طول مدت بیمه کار داریم. چون قبلا یکی از دوستان هم که پذیرش دکترا داشتند و با خانمشون رفتند گفتند که میشه و اونها هم 2 تا سینگل گرفتند و من کاملا مطمئن شدم که میشه

با سلام به همه دوستان عزیز
    من امروز خوشبختانه ویزام گرنت شد. من متاهل بودم و دوتا بیمه سینگل خریدم. پس به طور 100 درصد هیچ مشکلی از نظر سفارت وجود نداره که شما دو تا بیمه مجزا بجای یه دونه کاپل بگیرید تا در حال حاضر و قبل رفتن یه صرفه جویی بشه. بیمه هم از BUPA گرفته بودم. هم برای خودم و هم برای خانومم به عنوان شخص اول ( یعنی شخصی که میخواد اپلای کنه). به امید خدا یه مدت دیگه ما رهسپار میشیم اونجا. حالا اینکه اونجا مشکل خواهیم خورد یا نه الان نمیدونم. ولی به محض رسیدن به اونجا حتما پاسخ این سوال رو شخصا جستجو میکنم و توی همین فروم میزارم. اگر بدهی خودم به اپلای و ابراد و دوستانی که قبلا زحمت کشیده بودند و تجربه هاشون رو قرار داده بودند رو با فراموشی نتونستم بدم، دوستانی که چند مدت دیگه این پست رو میخونن با ارسال پیام میتونن خبر دقیق رو بگیرند.

ارادت فراوان
    شاد باشید و پیروز

Junior Member

سلام دوستان
    دانشگاه برای بیمه شرکت Allianz رو معرفی کرده و البته من هم میخام با همون شرکت اقدام کنم. مساله اینجاس که بایستی این پول به حساب دانشگاه فرستاده بشه و اونا خودشون مراحلو انجام میدن. حاالا مشکل اینجاس که من منتظر نتیجه یک ادمیزن دیگه هستم که آخر جولای جوابش میاد ولی این پوول بیمه رو باید تا یه هفته دیگه بدممم. میخاستم بدونم اگر تصمیم گرفتم که دانشگاهی که بیمه دادم رو رد کنم این پول به من برگردانده میشه؟ با توجه به اینکه دلیل پس گرفتنم پذبرش دانشگاه دیگس؟(منظور اینه که من این پولو به یونی دادم و نه شرکت بیمه، آیا دانشگاه این پول رو مجدد بازپرداخت میکنه؟)
    ممنون از پاسخگویی هر کسی که در این زمینه اطلاعات داره

Junior Member

سلام دوستان
    من قصد پذیرش در استرالیا رو دارم. فقط سوالی که دارم اینه که منو در مورد PBS راهنمایی کنید که آیا این دسته از خدمات برای دانشجوها هم هست و اگر هست داروهای گرون قیمت رو هم ساپورت میکنه یا نه. من سایت دولتی استرالیا رو چک کردم و همنیطور بیمه های مختلف مثل
    Allianz و BUPA ولی در نهایت نتونستم به یه جمع بندی درست حسابی برسم و در واقع ترس از این دارم که PBS شامل دانشجوها نشه. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)