صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 1011121314151617181920
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 198 , از مجموع 198

موضوع: بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

سلام.
    دوستان یه سوال.
    من ویزای دانشجویی استرالیام اکی شده. و ویزای امریکا هم اکی شده. میخوام برم امریکا و استرالیا رو کنسل کنم. سوالم اینه که پول بیمه رو کامل بهم پس میدن؟
    اگه ویزا ریجکت باشه یا آفر بپره میدونم که کامل پس میدن. ولی من که خودم میخوام کنسل کنم چی؟ کسی تجربه داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member asad saghari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    asd

سلام ببخشید ما چطور میتونیم به دانشگاه بگیم برامون بیمه بخره و ما بعدشش بهشون هزینه رو برگردونیم؟ کسی تجربه ای داره؟ با استاد باید مطرح کنیم؟

Junior Member asad saghari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    asd

نقل قول نوشته اصلی توسط challenge نمایش پست ها
    من فقط یه نکته ی دیگه رو به مواردی که آقا مجتبی گفتن اضافه کنم.
    بعضی وقتا میتونید هزینه ی بیمه رو بدید به خود دانشگاه که اونها از طرفتون بیمه رو بخرن. بعضی از دانشگاهها با بیمه ها چونه میزنن و نرخ ارزونتری از اونا میگیرن. لذا بهتره اول از دانشگاهتون سوال کنید ببینید بیمه رو اونا میتونن بخرن و اگر جوابشون مثبته نرخش چنده. من خودم بیممو همینطوری خریدم و ارزونتر در اومد نسبت به اینکه مستقیم از خود وبسایت بیمه میخریدم.

موفق باشید.
    سلام شما کسی رو میشناسید که این کار رو کرده باشه؟ با استاد باید مطرح کنیم که مثلا بیمه برای ما بخره و ما بعد از ورود به استرالیا پرداخت کنیم؟

سلام دوستان. من میخام بیمه بخرم. مدت تحصیل زده ۴۹ ماه. کسی میدونه دقیقا چه مقدار باید بیمه خرید؟ اخه شنیدم میگن باید ۵۷ ماه بیمه بخرم. اصلا سفارت قبول میکنه. مثلا پایان دوره برای من زده اکتبر ۲۰۲۳ یعنی من باید تا ماه می سال ۲۰۲۴ بیمه بخرم؟ ممنون میشم دوستان مطلع جواب بدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asad saghari نمایش پست ها
    سلام ببخشید ما چطور میتونیم به دانشگاه بگیم برامون بیمه بخره و ما بعدشش بهشون هزینه رو برگردونیم؟ کسی تجربه ای داره؟ با استاد باید مطرح کنیم؟
    سلام شما برای اینکار به نتیجه ای رسیدید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD of Cyber Security - UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط Parham6667 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخام بیمه بخرم. مدت تحصیل زده ۴۹ ماه. کسی میدونه دقیقا چه مقدار باید بیمه خرید؟ اخه شنیدم میگن باید ۵۷ ماه بیمه بخرم. اصلا سفارت قبول میکنه. مثلا پایان دوره برای من زده اکتبر ۲۰۲۳ یعنی من باید تا ماه می سال ۲۰۲۴ بیمه بخرم؟ ممنون میشم دوستان مطلع جواب بدن؟
    سلام، برای دوره دکترا باید ۵۷ ماه بیمه بخرید.

Junior Member

سلام مطالب قبلی رو خوندم در مورد بیمه سینگل و دابل
    اما کسی ندیدم بالاخره جواب بده که نوع بیمه برای همراه، اگر بخواهیم سینگل بگیریم، باید چی باشه؟! OSHC که مال دانشجوهاست. آیا برای همراه هم همونو بگیریم؟
    ممنون

Junior Member

سلام. بیمه oshc برای دانشجو و تمامی همراهانش لازمه. اگر تنهاست که سینگل اگه همراه همسره کاپل و اگه همراه خانواده هست که فامیلی باید گرفته بشه. بعضی بورس‌های استرالیا بیمه کاپل و فمیلی پوشش میده و بعضی نمی‌ده و خود دانشجو باید مابه التفاوت سینگل با هر کدوم از اینها رو بده ( بسته به شرایط خودش). برا خرید بیمه هم توصیه میکنم از طریق دانشگاه اقدام بشه که هم ارزون تره و هم ممکنه دانشگاه تو هزینه بیمه کمک بکنه. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)