صفحه 3 از 20 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 198

موضوع: بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

سلام،
    اونایی که برای ویزا اقدام کردن میدونن برای بیمه درمانی چند ماه باید بیمه خرید برای دکترا (۳سال) . دانشگاه ب من گفته ۴۸ ماه (۲۴۰۰دولار) ولی گفته چک کنم شاید لازم باشه بیشتر بخرم که میشه ۵۷ ماه! یعنی ۲۹۰۰ دلار..

حالا نمیدونم چیکار کنم، ممنون میشم کمکم کنید .

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط LMLM نمایش پست ها
    سلام،
    اونایی که برای ویزا اقدام کردن میدونن برای بیمه درمانی چند ماه باید بیمه خرید برای دکترا (۳سال) . دانشگاه ب من گفته ۴۸ ماه (۲۴۰۰دولار) ولی گفته چک کنم شاید لازم باشه بیشتر بخرم که میشه ۵۷ ماه! یعنی ۲۹۰۰ دلار..

حالا نمیدونم چیکار کنم، ممنون میشم کمکم کنید .
    دوست خوبم....طول دوره روادید شما بر مبنای میزان همین بیمه ای که خرید کردید تعیین میشه....طول دوره دکترا در استرالیا معمولن 42 ماه هستش....حالا بعضی از دانشگاه ها اون رو به 48 ماه هم افزایش میدن....هر چقدر که هست شما باید 6 تا 9 ماه به اون اضافه کنید و به همون اندازه بیمه بخرید.....حالا اگر دانشگاه گفته 57 ماه .....شما باید همین مقدار رو بخری تا در جریان فرایند روادید گرفتن با سفارت به مشکل بر نخوری....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

دوستان سلام
    یه سوال داشتم
    ویزا از همون تاریخی صادر میشه که بیمه صادر شده؟ اگه بخاویم دو هفته زودتر برسیم که در Orientation day شرکت کنیم باید چکار کنیم خودمون بیمه بخریم واسه اون دو هفته؟ از کجا؟

یه سوال راجع به اضافه کردن زمان بیمه! کسی از Allianz بیمه گرفته؟ میدونین 3-4 ماه بخوایم اضافه کنیم باید چه کنیم؟ دوباره به عنوان یه فرد جدید از اول بسم اله ثبت نام کنیم یا میشه همینی که داریم رو واسه یه ماه بیشتر شارژ کرد؟

بله، میتونید چن ماه به بیمه قبلیتون اضافه کنید. لازم نیست از اول ثبت نام کنید.
    برای اضافه کردم بیمه باید با Policy Nomber و اسم فامیل و تاریخ تولد به وبسایتشون login کنید. بعدا از قسمت Renew Membership میتونید هرچند ماهی که میخواید اضافه کنید. اگر مشکلی داشتید بهشون ایمیل بزنید یا باهاشون تماس بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط LMLM نمایش پست ها
    یه سوال راجع به اضافه کردن زمان بیمه! کسی از Allianz بیمه گرفته؟ میدونین 3-4 ماه بخوایم اضافه کنیم باید چه کنیم؟ دوباره به عنوان یه فرد جدید از اول بسم اله ثبت نام کنیم یا میشه همینی که داریم رو واسه یه ماه بیشتر شارژ کرد؟
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

دانشگاه کوئینزلند توی نامه آفرم طول مدت تحصیلاتم رو 48 ماه زده ولی بیمه رو برا 51 ماه حساب کرده. یعنی سه ماه اضافی حساب کرده. بعضی از بچه ها می گفتن بایستی پول 6 ماه اضافه رو پرداخت کنی. یعنی برا من 54 ماه. حالا من این 51 ماهی که دانشگاه خودش تو نامه نوشته رو بیمه بخرم یا خودم یه سه ماه دیگه اضافه بخرم یعنی واسه 54 ماه؟!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط savalan_366 نمایش پست ها
    دانشگاه کوئینزلند توی نامه آفرم طول مدت تحصیلاتم رو 48 ماه زده ولی بیمه رو برا 51 ماه حساب کرده. یعنی سه ماه اضافی حساب کرده. بعضی از بچه ها می گفتن بایستی پول 6 ماه اضافه رو پرداخت کنی. یعنی برا من 54 ماه. حالا من این 51 ماهی که دانشگاه خودش تو نامه نوشته رو بیمه بخرم یا خودم یه سه ماه دیگه اضافه بخرم یعنی واسه 54 ماه؟!!!!!!
    برای دکتری توصیه شده تا شش ماه اضافه خریداری شود. خرید اضافه هیچ ضرری برای شما ندارد. مازاد بیمه با ارائه مدارک معمولا قابل استرداد است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    بله این پول قابل برگشت هست و الان که ویزای من ریجکت شده به دانشگاه ایمیل زدم و خواستم که مبلغ بیمه رو برگردونن. اونام ازم خواستن که نامه ریجکت سفارت رو براشون بفرستم تا مبلغ رو برگردونن.

البته به این نکته توجه داشته باشین که چون ویزای من ریجکت شده و خوب مسلما این مسأله ای نبوده که تقصیر من باشه، دانشگاه موافقت کرده که تمام پول بیمه رو برگردونه. اگه من بنا به دلیل دیگه ای انصراف میدادم اصلا معلاوم نبود که دانشگاه تمام پول رو برگردونه. هر دانشگاهی تو این زمینه سیاست خودش رو داره و اینو باید ازشون بپرسین.
    سلام وحید جان

آقا ویزای شما که ریجکت شد چند وقت بعد دوباره اقدام کردید و احتمالا گرفتید چون توی پروفایلت دانشگاهتو زدی.

یه سوال دیگه هم داشتم اینکه لینکی قبلا توی سایت دیدم که قیمتهای موسساتی که بیمه OSHC رو میدن رو مقایسه میکرد اما نمیتونم توی سایت پیدا کنم. میخواستم ببینم شما یا دوستان دیگه داریدش.
    MediBank از همه ارزونتره درسته؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی استرالیا و مسائل مرتبط

سلام به همه
    یه سوال دارم نمیدونم تو کدوم انجمن بپرسم. امیدوارم اگه دوستان پستم رو حذف کردند، راهنماییم بکنند

من از دانشگاه پذیرش گرفتم اما اسکولارشیپم پول بیمه رو ویو نمیکنه یعنی مبلغ OSHC رو که حدود 5000 دلاره رو باید بپردازم و این مبلغ زیادیه برام
    نمیشه به شرکت بیمه بگم از پول اسکولارشیپم کم کنه؟ دانشگاه راضی میشه؟ کسی تجربه ای داره؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_a85 نمایش پست ها
    سلام به همه
    یه سوال دارم نمیدونم تو کدوم انجمن بپرسم. امیدوارم اگه دوستان پستم رو حذف کردند، راهنماییم بکنند

من از دانشگاه پذیرش گرفتم اما اسکولارشیپم پول بیمه رو ویو نمیکنه یعنی مبلغ OSHC رو که حدود 5000 دلاره رو باید بپردازم و این مبلغ زیادیه برام
    نمیشه به شرکت بیمه بگم از پول اسکولارشیپم کم کنه؟ دانشگاه راضی میشه؟ کسی تجربه ای داره؟

ممنون
    سلام
    بچه‌ها قبلا سعی‌ کردن این کار را انجام بدن ولی‌ موفق نشدن تو پست‌های قبلی‌ میتوانید پیدا کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)