صفحه 13 از 20 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 198

موضوع: بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

خیلی ممنونم از کمکهاتون
    1.
    دیدم گفته شده است میشه در استرالیا بعدا شرکت بیمه را عوض کرد فرض کنید الان 3000 دلاری را رگفتید..بعد می خواهید برید شرکت 2000 دلاری....آیا شرکت اول 1000 دلار برمیگرداند به شما؟
    2.
    ببخشید با debit کارت می خواهم هزنیه بیمه را بدهم....باید بگویم خانواده به دلار کانادا به حسابم در کانادا پول واریز کنند یا باید دلار استرالیا بریزند به حسابم؟!!؟!؟

سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف

سلام دوستان

یه سوال داشتم خدمتتون. توی نامه آفر من زده 2775 برای بیمه Allianz بدم. ولی ننوشته این برای چند ماه هست. من نگاه کردم دیدم که این مقدار برای 48 ماه هست احتمالا. حالا من باید بیام همینجوری از خودم 57 ماه بدم؟ دانشگاه نمیگه چرا اینقدر دادی؟ آخه نحوه پرداختش از روی سایت خود دانشگاه هست. یه ایمیل هم زدم بهشون گفتند باید 48 ماه پرداخت کنید. همین که توی آفرتون قیمت زده. حالا من گیج شدم نمیدونم باید چیکار کنم. ممنون میشم کسی اگر بتونه راهنماییم کنه.

سلام دوستان

من مطالب رو خوندم و خیلی ممنونم که سایت https://oshcaustralia.com.au رو برای خرید و مقایسه بیمه معرفی کردید. اختلافش واسه من 200 دلار میشه.
    حالا یک سوال،
    برای فوق 2 ساله policy end رو چه تاریخی بزنم؟ دقیقا دو سال(24 ماه) رو در نظر بگیرم؟ چون دیدم در مورد دکترا می گفتین بیشتر باید در نظر گرفت

ممنون از همه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اره برای فوق هم 4 5 ماه بیشتر بخرید...
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadafjavadian نمایش پست ها
    سلام دوستان

من مطالب رو خوندم و خیلی ممنونم که سایت https://oshcaustralia.com.au رو برای خرید و مقایسه بیمه معرفی کردید. اختلافش واسه من 200 دلار میشه.
    حالا یک سوال،
    برای فوق 2 ساله policy end رو چه تاریخی بزنم؟ دقیقا دو سال(24 ماه) رو در نظر بگیرم؟ چون دیدم در مورد دکترا می گفتین بیشتر باید در نظر گرفت

ممنون از همه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    اره برای فوق هم 4 5 ماه بیشتر بخرید...
    آیا این درسته که مدت ویزا رو طبق بیمه میدند؟ مثلا اگر 9 ماه بیشتر بخرم (مثل بچه های دکترا) بجای ویزای 2 ساله ویزای 33 ماهه میدن؟؟ یادمه این موضوع در مورد ویزای شنگن تا حدی صدق میکرد. یعنی بیشتر از مدت بیمه شنگن نمیدن، اما تضمینی هم نیست که تمام مدتش رو بدن.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

برای ارشد من دیدم که دانشگاه میگه حدود 4 ماه بیشتر بخرید... حتما از دانشگاه بپرسید دقیقش را...
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadafjavadian نمایش پست ها
    آیا این درسته که مدت ویزا رو طبق بیمه میدند؟ مثلا اگر 9 ماه بیشتر بخرم (مثل بچه های دکترا) بجای ویزای 2 ساله ویزای 33 ماهه میدن؟؟ یادمه این موضوع در مورد ویزای شنگن تا حدی صدق میکرد. یعنی بیشتر از مدت بیمه شنگن نمیدن، اما تضمینی هم نیست که تمام مدتش رو بدن.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام
    ببخشید من باز nib گرفتم بیمه را
    شروع دوره بیمه از 1 ژانویه بوده است
    ایمیل امده است که
    Without your nib OSHC customer card, you won't be able to claim back any health related
    costs you may incur when you're in Australia. This means you could be missing out on
    money that you're entitled to.
    بعد گفته آدرس استرالیا خودتون را بدهید..............
    الان من ادرس را بدهم.یا وایستم وقتی رسیدم داخل استرالیا ادرس را بدهم..یعنی فکر کنم این ها یک هفته ای ارسال کنند کارت را به آدرس و من دیرتر می رسم ممکنه گم بشه..درسته؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

سلام دوستان
    اسکولارشیپ من بیمه من رو پوشش می ده. اونجوری که متوجه شدم برای همسرم و پسرم هم باید بیمه بخرم. حالا می خواستم بدونم من هم می تونم مثل اونهایی که دو تا سینگل واسه خودشون و همسرشون خریده بودند، دو تا سینگل واسه همسرم و پسرم بخرم. بیمه فامیلی واقعا گرون در می آید!!
    ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    برای ارشد من دیدم که دانشگاه میگه حدود 4 ماه بیشتر بخرید... حتما از دانشگاه بپرسید دقیقش را...
    سفارت دقیقا 2 ماه بیشتر از تاریخ پایان تحصیل که در COE نوشته شده ویزا می ده پس اشتباه من رو نکنید و بیشتر نخرید. من ویزام رو گرفتم و این چیزی که گفتم رو خود officer ای که از سفارت تماس گرفته بود گفت و حتی پرسید چرا بیشتر بیمه خریدم که گفتم تاریخ ها رو اشتباه کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط davoudp نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اسکولارشیپ من بیمه من رو پوشش می ده. اونجوری که متوجه شدم برای همسرم و پسرم هم باید بیمه بخرم. حالا می خواستم بدونم من هم می تونم مثل اونهایی که دو تا سینگل واسه خودشون و همسرشون خریده بودند، دو تا سینگل واسه همسرم و پسرم بخرم. بیمه فامیلی واقعا گرون در می آید!!
    ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.
    الان زنگ زدم سفارت پرسیدم گفت الان لازم نیست بیمه برای دپندنت ها بخری مدارکت رو همراه بیمه خودت که توی اسکولارشیپت هست بفرست اگر لازم بشه افیسر با هاتون تماس می گیره می گه که چه کار باید بکنی!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)